EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
By clare
#1697105
Chcę zrobić liquid cytryna + limonka + mięta i truskawka + brzoskwinia + gruszka. Drugi powinien być słodki, pierwszy nie. Ktoś może polecić aromaty i bazę do nich?
Awatar użytkownika
By Deletor
#1697106
Aromaty masz fajne u wapujemy.pl baza to zależy czego oczekujesz większej chmury, super smaku czy tego trochę i tego. Ja osobiście robię 50/50 PG/VG od wapujemy.pl też masz bazy do wyboru.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
By clare
#1697111
Zdecydowanie nie zależy mi, żeby zostać lokomotywą. Dymu mogłoby być tyle, ile przy paleniu zwykłego papierosa. Smak może być bardzie albo mniej intensywny, byle był dobry. Tzn. nie chcę, żeby czuć w nim było chemikalia, był bardzo drażniący, albo mdło-słodki.
Awatar użytkownika
By toska
#1697122
Moim zdaniem najlepsze smaki .
Mięta - Inawera Mix mietowy
Truskawka - MaiArt
Brzoskwinia - 1000 Smaków świata
Gruszka - 1000 Smaków świata
Bazy - Molinshop
Awatar użytkownika
By Deletor
#1697320
Spory wybór fajnych LQ jak i aromatów baz itd masz u forumowego kolegi wapujemy.pl czekam teraz na przesyłkę myślę poniedziałek wtorek powinna być. Zrobię bimber i pod koniec tygodnia będę mógł powiedzieć jak jest. Z drugiej strony Znajdź temat MaiArt i się wszystkiego dowiesz nt tych płynów.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.