EPF
Awatar użytkownika
By Dredziu
#1519373
:bry

Dokładnie 19 września zakupiłem pierwszy poważniejszy zestawik a mianowicie Vision Spinner II i MTank. Poprzedni chyba z półtora roku (nie pamiętam dokładnie) używałem MILD Mastera więc cieniutko bo na zmianę z analogami więc raczej się nie liczy. Od 19 września wypaliłem dosłownie 5 analogów i to nawet nie do końca przez rozładowaną baterię. Teraz jeszcze modzik na pokładzie, fajki mi zbrzydły, śmierdzą, zostawiają kapcia w buzi. Olejki robię sam, smakują mi bardzo, mogę palić w domu bez potrzeby wyjścia do garażu lub do ogrodu żeby w całym domu mi nie śmierdziało. Lepiej oddycham, kondycja lepsza i czuję jakby wszystko lepiej smakowało (jedzonko, napoje itp). Czyżby kubki smakowe mówiły dziękuję?

Co najważniejsze i portfel grubszy dzięki temu, przyjemność z bimbrowania olejków spora a narzeczona dumna i szczęśliwa razem ze mną :)
Fakt faktem jak czasami zawapuję cały pokój z moda to nie taka zachwycona, że siwo no ale co poradzę? Korzystam z uroków e palenia.

Trzymać kciuki żeby tak pozostało.
To forum posłużyło mi wieloma cennymi radami ale dopiero dziś założyłem konto, mimo faktu, że czytam Was od 2 lat.
Awatar użytkownika
By Vaneheim
#1519410
@Dredziu Gratuluję i trzymam kciuki :beer:
Dredziu pisze::Trzymać kciuki żeby tak pozostało.
To forum posłużyło mi wieloma cennymi radami ale dopiero dziś założyłem konto, mimo faktu, że czytam Was od 2 lat.

Lepiej późno niż później :lol:
By mushaszi
#1519418
@Dredziu Moje serdeczne gratulacje, tak trzymać. :)
Awatar użytkownika
By domekrap
#1519422
Dredziu pisze:
Trzymać kciuki żeby tak pozostało.


No to trzymam powodzenia *GOOD*
By gourmet
#1519425
Gratki i trzymaj portfel pod kontrolą, nie goń króliczka.
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1519436
Dredziu pisze::bry


To forum posłużyło mi wieloma cennymi radami ale dopiero dziś założyłem konto, mimo faktu, że czytam Was od 2 lat.

Wielu młodych waperów powinno brać z Ciebie przykład.
Dwa lata pochłaniałeś wiedzę zamiast zadawać pytanie co kupić za 100 zł i aby tylko dużo dymiło.
Szkoda tylko, że dopiero teraz rzuciłeś śmierdziele, choć lepiej późno niż wcale.
Wytrwałości, tak trzymaj.
Awatar użytkownika
By Gosia77
#1557157
@Dredziu i jak tam trzymasz się w swoim e-paleniu? Mam nadzieję, że tak :D bo ja jestem 2 miesiące e-palenia i jest mega dobrze. Trzymajcie za nas kciuki ;)
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.