EPF
Awatar użytkownika
By Herrwolf
#1501504
Na wstępie chcę podziękować wszystkim za bezcenne rady i konstruktywną krytykę.
Bez tego z pewnością nie zerwałbym z paleniem tytoniu.

Nie interesując się wcześniej e-papierosami i widząc je kilka razy w życiu z daleka, nie miałem pojęcia co to, oprócz tego, że na "olejek" i na prąd.
W założeniu miałem palić hybrydowo . Ku zdziwieniu od pierwszego dnia śmierdziuchy zostały skutecznie zastąpione wapowaniem.
Początki były niełatwe z racji kompletnego braku wiedzy, umiejętności i podstawowych błędów - podręcze jeszcze niejednym pytaniem.
Szybko zacząłem odnajdować smaki, kręcić własne grzałki, mieszać płyny. Wiele moich wyobrażeń zostało zweryfikowanych w praktyce. Spaliłem ze 3 analogi w tym czasie z ciekawości. Od święta skopcę jakieś cygaro.
Cieszy mnie to, że wapowanie, jako lekarstwo na tytoń nie jest niesmaczną gorzką pigułką.
Znikł odór, kaszel.
Upatruję swojej ścieżki w dopaszczowym pykaniu kilku ml. mocnych liquidów, zamiast 20ml słabych na wielkiej chmurze.

Początek to spore wydatki (paliłem tytoń 100 zł/kg, więc oszczędność żadna) i jeszcze szykuje się zapewne Provari + kilka gratów.
To jednak jedne z lepiej zainwestowanych pieniędzy.

Niech moc będzie z Wami.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1501560
Herrwolf , ja również serdecznie Ci gratuluję. *winko*
Trzymaj się już tej dróżki i nie schodź z niej. :D
By gourmet
#1501660
Gratki, ja również czasami z ciekawości zapalam skręta z aromatyzowanego tytoniu, zawsze potwierdza się, że nawet najlepszy tytoń jest gorszy od słabego liquidu.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.