EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
Awatar użytkownika
By Luk Goth
#1464648
W dzisiejszej Rzeczypospolitej możemy przeczytać ważny wywiad z prof. Gerrym Stimsonem, który jest gościem dzisiejszego Forum Ekonomicznego w Krynicy, w kontekście debaty E-papierosy – szansa czy zagrożenie?

Kolejny głos nauki po naszej stronie :-P

http://www4.rp.pl/Rzecz-o-zdrowiu/309079796-Elektroniczne-papierosy-Nie-wolno-wylac-dziecka-z-kapiela.html


Pozdr.
Łukasz
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1464658
Pewnie facet zostanie potraktowany jak szarlatan sponsorowany przez firmy epapierosowe :)
Póki co jak widać ustawodawcy nie skupiają się na uczciwym, logicznym, popartym dość już zaawansowanymi badaniami i głosem lekarzy wspierających wapowanie spojrzeniu na epapierosa, ale na szukaniu haka na ten produkt. Vide wspomniany artykuł z "The Lancet".


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Luk Goth
#1464675
Pude!lek pisze:Pewnie facet zostanie potraktowany jak szarlatan sponsorowany przez firmy epapierosowe :)

Wówczas będzie można takim zaripostować sierpniową publikacją badania Action on Smoke and Health z Royal College of Physicians o tym, że chmurzenie wcale nie wykazuje cech "gate effect" do późniejszego palenia analogów przez młodzież :-P

http://www.ash.org.uk/media-room/press-releases/:latest-data-finds-no-evidence-that-electronic-cigarettes-are-a-gateway-to-smoking-for-young-people

Urzędnicy odważą się chlapnąć, że Public Health i Królewskie Stowarzyszenie Lekarzy też są sponsorowani przez firmy waperskie? Hmmm... ;)

Jest coraz lepiej :)


Pozdr.
Łukasz
Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1464690
Ważne jest to, ze pisze sie o tym.
Co do urzędników, a odważą się chlapnąć, a nawet głośno pyskować. Koperta z odpowiednią zawartością będzie zachętą.

• wytapane pustą popielniczką •
Awatar użytkownika
By Luk Goth
#1464741
Zepsulo pisze:Ważne jest to, ze pisze sie o tym.

Ważne też, że pisze się coraz więcej i coraz pozytywniej, nie mówiąc już o debatach medialnych, kampaniach i akcjach - oby tak dalej. Na początku wrogie kręgi mogły sobie bojkotować wyniki badań i przyczepiać im łatkę działań finansowanych z budżetu prywatnych firm waperskich; teraz to już najwyżej będzie wyglądało jak wetowanie każdego ruchu partii rządzącej przez wiadomą partię opozycyjną ;)


Pozdr.
Łukasz
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.