EPF
Awatar użytkownika
By peter221
#1438059
Zawsze byłem sceptycznie nastawiony do e-papierosów, słuchałem tych idiotycznych plotek o wodzie w płucach, parę razy pociągnąłem, zadrapało w gardło i tak paliłem latami analogi, uważając e-palenie za to samo, co palenie analogów. Moja historia z analogami trwała od 13rż przez 20 lat, w międzyczasie niezliczone próby rzucania, dłuższe, krótsze, razem i tak będzie około 15 lat palenia analogów po około 15/dzień.

Dziwnym trafem postanowiłem kupić jednak 2 miesiące temu e-papierosa. Pomyślałem, nie zbiednieję. Za poradą brata wziąłem aspire bdc + ego 1100mah, nie wiedzieć, jak to się stało, ale natychmiast tego samego dnia rzuciłem analogi. zapaliłem wprawdzie jeszcze za parę dni kilka analogów w stanie upojenia alkoholowego, ale tylko dlatego, że rozładowała mi się bateria - to była moja pierwsza impreza z e-papierosem i nie wiedziałem, że trzeba się przygotować :D

Aktualnie dokupiłem już zapasową baterię, zaczynam przygodę z coraz to innymi liquidami, jestem mega zadowolony, że nie palę już analogów. Dziewczyna jest zadowolona, czasu więcej, smrodu brak. Kolega po fachu, namówiony przeze mnie, też rzucił analogi w ten sam sposób, co ja, z tym samym zestawem.

Niestety wypalam 4-5ml liquidu 6mg/ml/dobę, wchłaniam relatywnie więcej nikotyny niż z analogów, ale cóż...

Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum.
Awatar użytkownika
By glodeks
#1438064
Na początku to norma, że EP nie wyjmuje się z pyska, fascynacja nową zabawka itp.
Powodzenia i witaj wśród chmurzacych

wystukane w kaloryfer
By Razo
#1438129
Niestety wypalam 4-5ml liquidu 6mg/ml/dobę, wchłaniam relatywnie więcej nikotyny niż z analogów, ale cóż...


To nie ma takiego przełożenia, jak wyliczasz. W papierosach analogowych masz jeszcze mnóstwo dodatków, które powodują, że nikotyna jest bardziej uzależniająca i lepiej wchłaniana przez organizm (inhibitory MAO), więc w cyferkach wychodzi więcej, a jednak realnie na początku trzeba wapować więcej, żeby uzyskać ten sam efekt napalenia co przy analogowych papierosach.
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1443466
Itak trzymaj @peter221....większość z nas tak zaczynała....ustabilizuje się :beer:
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1443471
peter221 pisze:Niestety wypalam 4-5ml liquidu 6mg/ml/dobę, wchłaniam relatywnie więcej nikotyny niż z analogów, ale cóż...


Wypalasz bardzo mało, są tacy, którzy wywapują dziennie 10 i lepiej ml.
Choćby ja, 5 lat wapowałem 24 mg. Od roku 18mg.
Przy dzisiejszych parownikach z 2 ml. dziennie kiedyś, do 3 ml. zwiększyła mi się dawka dzienna.
Także dobrze zacząłeś i powodzenia.
Awatar użytkownika
By tabacznik
#1455232
Coś Ci te fujarki dymią podczas grania :D
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.