EPF
Dział o bazach (PG/VG), shotach i solach.
Awatar użytkownika
By rollweed
#1369892
Da sie kupic samą nikotynę ? Czy musze mieszać z gotowcami ? Pale 6 mg i szukam tańszego rozwiazania .
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2015, 10:16 przez rollweed, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By gregbard
#1369893
Szumasz nukotyny... ciężka sprawa. Baza 36mg dostępna w większości sklepów internetowych zapewne cię nie satysfakcjonuje?
Awatar użytkownika
By prymus140
#1369896
rollweed pisze:Da sie kupic samą nikotynę ? Czy musze mieszać z gotowcami ? Pale 6 mg i szumam tańszego rozwiazania .

Dobrze że tylko szumasz. *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By rollweed
#1369902
Dzieki goldi za wypowiedz bez szydery. Masz + . A co do bazy to wiem że z 36 i po obliczeniu wychodzi mi jakies 8.5złocisza za 100ml 6mg. I bylem poprostu ciekaw czy nie można osobno nikotyny dawkowac , bo nic takiego na forum nie znalazłem
Awatar użytkownika
By Goldi
#1369905
Czysta nikotyna jest niedostępna dla zwykłego człowieka. Nie da się jej tak po prostu kupić.
Awatar użytkownika
By rollweed
#1369909
A więc destylacja z analoga *CZAJNICZEK* :D
Awatar użytkownika
By saradonin
#1369911
rollweed pisze:A więc destylacja z analoga *CZAJNICZEK* :D
Z bakłażana, ewentualnie pomidora :roll: :wink:
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1369920
:lol:

Swojego czasu kupiłem butelkę 100ml "bazy" 100mg, z Irlandii, no ale to trza wiedzieć co się z tym robi.
Awatar użytkownika
By Mutango
#1369941
rollweed pisze:I bylem poprostu ciekaw czy nie można osobno nikotyny dawkowac

Baza 36 to nikotyna w stężeniu 3,6%. Stuprocentowa nikotyna jest po prostu diabelnie niebezpieczną trucizną. Nawet opary, nie mówiąc już o kontakcie ze skórą..
Awatar użytkownika
By Krasny
#1369944
Mutango pisze:
rollweed pisze:I bylem poprostu ciekaw czy nie można osobno nikotyny dawkowac

Baza 36 to nikotyna w stężeniu 3,6%. Stuprocentowa nikotyna jest po prostu diabelnie niebezpieczną trucizną. Nawet opary, nie mówiąc już o kontakcie ze skórą..

Jak to pisze nasz stary guru od chemii, jest bardziej niebezpieczna niż cyjanek albo arszenik sam już nie wiem ale tak czy owak zimny trup.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.