EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Tamaryndowiec
#1926372
Pierwszy post także witam wszystkich :)

Po paru latach palenia analogów, później używania różnych podgrzewaczy przerzuciłem sie na elektryka.
Od roku jadę tylko na elektryku- gdzieś na szybko kupiłem vanaxa ze względu na cenę i małe rozmiary.
W każdym razie vanax odmówił posłuszeństwa i poszukuję czegoś innego i nowego.
Nie podobają mi sie wielkie rozmiary niektórych elektryków i duza chmura. Myslalem o budżecie do 200zł.
Mnogość sprzętu, typów i pojęć potrafi przyprawić o ból głowy, tak więc zgłaszam się do was z prośbą o pomoc w wyborze.

Trochę poszukałem i wydaje mi się dobry vaporesso gen pt80 s.
Interesuje mnie wymienna bateria 18650 (posiadam takie także byłaby to najlepsza opcja)
Wyczytałem że to DTL i tutaj zacząłem mieć wątpliwości. Przyzwyczajony do papierosów, podgrzewaczy, drobnych e papierosów (vanax I jednorazówki) nie wiem czy będzie to dobry wybór. Najbardziej zniechęca mnie duża chmura, czy byłaby możliwość ustawienia przepustowości tak, by nie robić większej zadymy? Przepraszam ale przy styczności jedynie z prostym vanaxem jestem kompletnie zielony.

A może polecilibyście coś MTL?
I ostatnie pytanie ze względu na ograniczenia w sprzedaży internetowej wszelkich urządzeń czy jedyną sensowną opcją zostają teraz sklepy stacjonarne?
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.