EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach, aktualności i nowości.
By Bandit1908
#1925717
Voopoo Drag Q stary styl w nowym wykończeniu!
Obrazek

Voopoo Drag Q to ciekawa edycja znanej wszystkim Serii Drag. Wśród kolekcji znalazło się kilka ciekawych, a dzisiaj już klasycznych modeli. Drag Q również miejmy nadzieje, zasłuży na godne miejsce. To bardzo elastyczny pod, który dzięki użyciu dobrych systemów grzewczych i pojemnego akumulatora może okazać się bardzo dobrym wyborem.
Obrazek

Drag Q to urządzenie o skromnych rozmiarach, które idealnie leży się w ręce, lecz skrywa w sobie bardzo pojemny akumulator aż 1250mAh. Dzięki ergonomicznym zespołom grzewczym powinien bardzo długo utrzymywać pełną moc. Zakres pracy poda to 8-25 W, które nie jest żadnym przełomem, ale pozwoli w sposób wygodny i zróżnicowany korzystać z urządzenia.
Obrazek
Z ciekawych nowinek technologicznych, warto wspomnieć o regulacji przepływu powietrza. Za pomocą sprężenia zwrotnego możemy w bardzo dokładny i wygodny sposób dostosować ilość zaciąganego powietrza, zmieniając tym smak oraz ilość chmury. Kolejną ciekawostką jest system wygaszania, który automatycznie blokuje nam urządzenie po 5 minutach nieużytkowania, jest to bardzo ciekawe rozwiązanie, które nieraz uratuje naszą grzałkę w torbie lub plecaku.

Obrazek

Zespoły grzewcze to innowacyjne grzałki VooPoo ITO-X, dysponują one szerokim zakresem rezystencji pomiędzy 0,5-1,2 Ω. Pojemność wkładu to 3,5 ml. Dodatkowo szeroki zakres obsługi zespołów grzewczych pozwoli cieszyć się technologiami od RDL do MTL. Przyjemny uśmiech w stronę klientów, dzięki czemu każdy powinien znaleźć coś dla siebie w tym małym urządzeniu.

Obrazek

Szata graficzna oraz bryła konstrukcji to również zdecydowanie pozytywny aspekt. Cała seria Drag słynie z estetyki, którą z miłą chęcią podpatrują inne firmy. Drag Q dostępny jest w 6 wariantach kolorystycznych, standardowych dla firmy Voopoo. Na uwagę zasługuję skórzana obudowa z metalową ramą, bardzo podobno do GeekVape Max, stąd też moja nadzieja na bardzo wytrzymałą konstrukcję. Cudowny pasek led, który pokazuję moc oraz poziom naładowania baterii znajduje się na boku urządzenia, bardzo ciekawe rozwiązanie, na tle innych podów oferujących mała kolorową diodę.

Obrazek

Podsumowanie
Drag Q to bardzo ciekawe urządzenie, oferuje naprawdę ciekawą technologię, która chociaż w minimalnym stopniu stara się coś zmienić. Nie jest to kolejna literka w albumie serii. Dedykowane systemy grzewcze sprawdzają się bardzo dobrze, a całość pod kątem estetyki wygląda fenomenalnie.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.