EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
Awatar użytkownika
By pol
#1462657
rp.pl
Palący e-problem
Piotr Górski, 03.09.2015

Naukowcy rozwiewają kolejne mity dotyczące palenia e-papierosów.

Kilka tygodni temu list do polskiego ministra zdrowia skierowali naukowcy uczestniczący w organizowanym w Polsce od dwóch lat Światowym Forum Nikotynowym. Nakłaniają do szerszego zapoznania się z naukowymi faktami dotyczącymi stosowania e-papierosów oraz do ponownego rozważenia proponowanych zmian w prawie, biorąc pod uwagę pojawiające się dowody na pozytywny wpływ zastąpienia dymnych wyrobów tytoniowych e-papierosami na zdrowie palaczy oraz zdrowie publiczne, w szerokim rozumieniu. Uważają, że niektóre z proponowanych w Polsce zmian mogą mieć wyłącznie negatywne skutki, zarówno dla palaczy wybierających e-papierosy, jak i dla zdrowia ogółu.

W czasie XXV Forum Ekonomicznego w Krynicy „Rzeczpospolita" organizuje po raz pierwszy debatę z udziałem ekspertów „E-papierosy – szansa czy zagrożenie". Debata odbędzie się w Salonie „Rzeczpospolitej" 8 września 2015 o 17.10
Awatar użytkownika
By pol
#1462677
Skinner pisze:Innych rąbiemy za "palenie" to może sami tez nie używajmy?

Podałem dokładnie cytat.
Przy pojawiającej się fali pozytywnych artykułów w mediach, dziennikarze niestety nadal popełniają błędy nazewnictwa.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.