EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
By Mama×3
#1845896
Sprawa dotyczy mojego męża, sama od kilku dni przeszłam na e papierosa i bardzo chciałabym namówić męża, mąż natomiast zatwardziały palacz na moje prośby przeszedł na najsłabsze papierosy typu slim z jednoczesnym ograniczeniem ilości więc jakiś sukces jest. Teraz chce namówić go na e papierosa a znając jego miłość do mnie ;-) *ZAKOCHANA* myślę że namowie go bez problemu ale mąż lubi wieczorem wypić sobie jedno lub dwa piwa zwłaszcza w weekend i przy tym strasznie dużo pali. Czy używając e papierosa w połączeniu z piwem ciągnie jednak do zwykłych papierosów? Wolę go uprzedzic w razie takiego problemu by ewentualnie przez jakiś czas wstrzymał się z piwem. Nie myślcie proszę że to jakiś
pijak bo on się nie upija tylko cóż... Facet:-)
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1845900
bez przesady.Małymi krokami,byle do celu.Jeśli nawet zdarzy mu się zajarać przy piwie,nic się nie stanie.Ważne by na drugi i kolejny dzień powrócił na jasną stronę mocy.Z chłopami jest tak ze czym mocniej dusisz,tym większy stawiają opór.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.