EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
By BocianDos
#1926617
Obrazek

Znany producent urządzeń, atomizerów i jednorazówek, zarówno tych jednorazowych jak i wielorazowych, SMOK, zaprezentował nam ostatnio swój najnowszy produkt. Jest to linia liquidów na soli nikotynowej o smakach wyjętych wprost z najpopularniejszych jednorazówek. Jest to produkt, na który z pewnością czekało wielu użytkowników e-papierosów, którzy zakochali się w smakach jednorazówek Smoka. Teraz mogą doświadczyć tego smaku w dużo bardziej przystępnej cenie. Sprawdźmy jakich smaków możemy spróbować już teraz.


Blue Raspberry Sour
Obrazek
Blue Raspberry Sour to prawdziwa uczta dla miłośników owocowych smaków. Smak ten możemy dobrze znać z wkładów Smok Mavic Pro, w formie liquidu smakuje praktycznie identycznie. Pierwsze zaciągnięcie otwiera przed nami intensywną nutą soczystej maliny, która szybko przechodzi w lekką kwasowość. Idealny wybór dla tych, którzy poszukują owocowego doznania z lekkim twistem.


Blueberry Ice
Obrazek
Blueberry Ice to kombinacja świeżych jagód, które są schłodzone dość wyraźnym akcentem chłodzika. Smak jest głęboki, intensywny, a chłodzący efekt dodaje mu dodatkowej przyjemności. Liquid jest trochę słodki, ale nie do przesady, ponownie bardzo dobre odtworzenie wkładu znanego z urządzenia Smok Mavic Pro. Perfekcyjne połączenie do rozkoszowania się owocowym smakiem w ciepłe dni.


Energy Ice
Obrazek
Ten liquid to prawdziwy zastrzyk energii! Połączenie energetyzującego smaku z lekkim efektem lodu sprawia, że to doświadczenie jest zarówno orzeźwiające, jak i ożywcze. Idealne rozwiązanie dla miłośników energetyków, którzy chcą zanurzyć się w świeżym i intensywnym smaku. Dla mnie liquid ten najbardziej przypomina jednorazówkę Novo Stick o tym samym smaku.


Grape Ice
Obrazek
Grape Ice to soczyste winogrona przełamane lekkim lodowym akcentem. Smak jest intensywny i niezbyt słodki, a jednocześnie orzeźwiający. Można też wyczuć delikatną nutę cierpkości winogrona. Smak zdecydowanie dla tych, którzy chcą trochę odpocząć od wszechobecnej słodyczy. Smak najbardziej przypomina ponownie wkład do urządzenia Smok Mavic Pro o tej samej nazwie.


Peach Grape
Obrazek
Połączenie cierpkiego winogrona ze słodziutką brzoskwinią? To musiało się udać! Smak jest intensywny, pełen słodyczy brzoskwini, a winogrono jest raczej na drugim planie, ale idealnie komponuje się w całość. Nie jest ani zbyt słodki, ani zbyt cierpki, a do tego wszystkiego świetnie współgra delikatna, lecz wyczuwalna nuta chłodzika. Czegoś podobnego nie miałem okazji dotychczas spróbować, ale zdecydowanie jest to jeden z moich faworytów.


Peach Ice
Obrazek
Peach Ice od Smok Salt to wyjątkowa kombinacja soczystej brzoskwini z delikatnym efektem lodu. Smak jest intensywny, pełen słodyczy brzoskwini, której towarzyszy orzeźwiający chłód. To doskonałe połączenie owocowej słodyczy z przyjemnym uczuciem świeżości, idealne dla miłośników słodszych liquidów. Najbardziej przypomina mi on Peach Ice z serii Novo Stick. Kolejny faworyt.


Pink lemon
Obrazek
Różowa lemoniada to klasyka wśród jednorazówek, ale w wersji liquidu Smok Salt nabiera nowego wymiaru. Kwasowy smak cytryny jest doskonale zrównoważony delikatną słodyczą, tworząc niezapomnianą mieszankę. To doskonały wybór dla miłośników klasycznych smaków z nutą orzeźwienia. Smak ten znajdziemy w praktycznie każdej serii jednorazówek tego producenta.


Strawberry Ice
Obrazek
Smak truskawki, osadzony w delikatnym lodowym uderzeniu, sprawia, że Strawberry Ice jest prawdziwym rarytasem dla miłośników owocowych liquidów. Intensywność truskawkowego smaku przeplata się z przyjemnym uczuciem świeżości, delikatnie możemy też wyczuć aromaty przypominające lody truskawkowe lub znane lizaki o smaku truskawkowo śmietankowym. Bardzo podobny do swoich odpowiedników jednorazówek jak i wkładów Mavic Pro


Strawberry Watermelon
Obrazek
Połączenie truskawki i arbuza to klasyka, która zawsze działa. Strawberry Watermelon od Smok Salt dostarcza intensywnego smaku truskawki, uzupełnionego słodko-kwaskowatym posmakiem arbuza. To połączenie owoców, które z pewnością przypadnie do gustu wielbicielom świeżych i soczystych smaków. Z połączeniem tym spotkałem się w serii jednorazówek B600 od Smoka i mogę stwierdzić, że smakuje praktycznie identycznie.


Watermelon Ice
Obrazek
Watermelon Ice to prawdziwa eksplozja smaku soczystego arbuza, uzupełniona delikatnym efektem lodu. W każdym zaciągnięciu czujesz intensywność słodyczy arbuza, a chłodzący akcent dodaje mu niezapomnianej świeżości. Idealny wybór dla miłośników owocowych liquidów z nutą lodową. Smak ten spotkamy zarówno w wielu jednorazówkach tego producenta jak i we wkładach mavic. Czysta klasyka a smak praktycznie identyczny!


Podsumowanie
Linia liquidów Smok Salt to prawdziwa uczta dla miłośników jednorazówek, oferująca różnorodne smaki od intensywnych owoców po orzeźwiające efekty lodowe. Dzięki nim doświadczymy tego samego smaku co podczas palenia jednorazówki, ale za ułamek ceny. Nowe liquidy smoka są już dostępne na stronie e-papierosy.pl, gdzie można je wygodnie zamówić online lub zakupić w punktach sprzedaży e-papierosy.pl.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.