EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Ghost532
#1833890
Hej, dostałem dzisiaj IJOY MAXO włożyłem akumulatory i podłączyłem do ładowarki wróciłem po jakimś czasie, a on strasznie skwierczał i atomizer działał jak bym dusił przycisk i za każdym razem gdy wkręcam atomizer to odpala się a nie dusze guzika. Wiecie może co robić ?
Awatar użytkownika
By tabacznik
#1833934
Sprawdź czy dobrze akusy włożyłeś (biegunowość). Już w którymś temacie, ktoś źle miał włożone i miał problem chyba z ładowaniem i nie czytaniem parownika.
By Resux
#1833939
Ghost532 pisze:...za każdym razem gdy wkręcam atomizer to odpala się a nie dusze guzika. Wiecie może co robić ?

Wygląda to tak jaby był wadliwy microswitch. Cały czas zwarte styki. Ewentualnie dostała się ciecz, która przewodzi. To nowy sprzęt? Był zalany?
Awatar użytkownika
By TooCruel
#1833942
Ghost532 pisze:Hej, dostałem dzisiaj IJOY MAXO włożyłem akumulatory i podłączyłem do ładowarki wróciłem po jakimś czasie, a on strasznie skwierczał i atomizer działał jak bym dusił przycisk i za każdym razem gdy wkręcam atomizer to odpala się a nie dusze guzika. Wiecie może co robić ?


Akumulator od strony elektroniki zbyt mocno dociśnięty klapką... napiera na elektronikę i sam przycisk power. Znana praktycznie od premiery(i lubiana) przypadłość tej zabawki(dość łatwa do wyeliminowania).

Pozdrawiam serdecznie.
By Ghost532
#1834046
tabacznik pisze:Sprawdź czy dobrze akusy włożyłeś (biegunowość). Już w którymś temacie, ktoś źle miał włożone i miał problem chyba z ładowaniem i nie czytaniem parownika.


Sa dobrze włożone
By Ghost532
#1834047
Resux pisze:
Ghost532 pisze:...za każdym razem gdy wkręcam atomizer to odpala się a nie dusze guzika. Wiecie może co robić ?

Wygląda to tak jaby był wadliwy microswitch. Cały czas zwarte styki. Ewentualnie dostała się ciecz, która przewodzi. To nowy sprzęt? Był zalany?


Nie był zalany i jezcze dodatkowo box się nie ładuje. Chyba bede musiał oddac na gwarancje
Awatar użytkownika
By TooCruel
#1834086
1. Przeczytaj mój wcześniejszy post -> tam masz dokładnie wskazany problem, potwierdzony przez tysiące użytkowników i samą firmę iJoy(wystarczy, że umieścisz w nim 18650 z mocno wysuniętym plusem i masz gwarantowane działanie power z automatu, przykład takich ogniw: chociażby LG HG2...).
2. Czy box na 4 akumulatory bez układu ładowania / balancera (z portem służącym tylko do update)... ...powinien ładować ogniwa? Czy produkt, bez funkcji ładowania ogniw podlega gwarancji, bo użytkownik nie przeczytał instrukcji/ specyfikacji, a mocno chciałby aby ładował ogniwa?
By Ghost532
#1834450
TooCruel pisze:1. Przeczytaj mój wcześniejszy post -> tam masz dokładnie wskazany problem, potwierdzony przez tysiące użytkowników i samą firmę iJoy(wystarczy, że umieścisz w nim 18650 z mocogniwuniętym plusem)


Jak mam go umiescic z wysunietym plusem?
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.