EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Loggy
#1834205
Czołem, mam problem z Eviciem VTwo mini, dokładniej kiedy podpinam go przez USB do komputera wyskakuje mi że nie rozpoznano urządzenia, próbowałem bez ogniwa, z ogniwem, stosowałem się do porad na innych forach. Ogólnie w wejściu USB evica mam ułamane piny, dokładniej mam 3 z 5 pinów do ładowania. Potrzebuje pomocy czy da się jakoś zrobić prócz zmiany wejścia? Pierwszy raz podpinam evica do pc, gdyż chce zaktualizować oprogramowanie.Obrazek
By dzidexx
#1834221
mam 3 z 5 pinów do ładowania. Potrzebuje pomocy czy da się jakoś zrobić prócz zmiany wejścia?


Nie da się. Nie aktualizuj albo wymień port micro usb.

Usb ma 4 lub 5 kabelków - 2 data, 2 zasilanie + 1 ekran/uziemienie.
Istnieją również kable tylko do ładowania - bez tych dwóch data.
Możesz ewent. sprawdzić inne kable - od smartfona np.
Ostatnio zmieniony 03 lut 2018, 12:38 przez dzidexx, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1834222
Tylko najpierw potrzeba upchany i sprasowany syf osunąć z gniazda i wnętrza kabli. Nie masz takowego? No co ty nie powiesz.

Przy sprawnej maszynie jest to najczęstsza przyczyna błędów transmisji.
By Krasnal45
#1834229
@Goldi z całym szacunkiem, ale ciekaw jestem, jak kolega tam dojrzał brak tych pinów. Wiem, że ja to już stary jestem, z lekka niedowidzący, ale też najpierw próbowałbym delikatnie spirytusem przeczyścić gniazdo :mrgreen: A może to tylko kwestia chińskiego kabelka? Za dużo niewiadomych. Z drugiej strony, jeżeli kolega naprawdę ogarnięty i diagnoza postawiona właściwie, to i z wymiana gniazda powinien sobie poradzić i nie było by tematu :wink:
Pierwszy raz podpinam evica do pc,

Nie może być solidnie zasyfione?
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.