EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
By Aboutagirl
#1726781
Witam serdecznie. Na forum jestem nowa, choć z e papierosa korzystam od ponad roku. Otóż mam pewien problem. Mój chłopak wyjechał na tydzień i zabrał ze sobą E. Kupił aromaty i bazy, z których wcześniej korzystaliśmy i odkąd wrócił, po nawet trzech zaciągnięciach się jest mi niedobrze. Mam lekkie zawroty głowy i muszę usiąść. Nigdy wcześniej tak nie było. Macie jakieś pomysły, czym może być to spowodowane?
By siemborz72
#1726784
To tak zwana "korba". Też tak mam, szczególnie rano gdy wstanę i wezmę parę buchów.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By cannonn
#1726786
Przez ten tydzień nie używałaś EIN? Może po prostu się "odzwyczaiłaś" i organizm reaguje tak jak u niepalacza. Zmniejsz dawkę nikotyny na ml albo przestań wapować. 8)
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1726794
Z tego co napisałaś rozumiem że robicie własne liquidy. Może być tak że przy mieszniu, nastąpiła pomyłka i zamiast 6mg, zmieszaliście więcej, lub może teraz zmieniłaś sprzęt który jest bardziej wydajny w chmurkę?
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1726796
Zmień aromaty..., wcześniej było ok, teraz można pawia puścić...
Sugeruję, pomijając ciążę i tp..., powapuj sobie czystą bazę bez domieszek, wybierz inne aromaty. EIN używaj gdy trzeba,nie cały czas.
By Aboutagirl
#1726825
Aromaty są z Inawera, wcześniej też od czasu do czasu kupowalismy z tej firmy, a teraz nagle cały dzień mam nudności po paru buchach
Awatar użytkownika
By minimaluser
#1726843
Aboutagirl pisze:Aromaty są z Inawera, wcześniej też od czasu do czasu kupowalismy z tej firmy, a teraz nagle cały dzień mam nudności po paru buchach

Powtórzę, to, co koledzy wcześniej napisali, jako najbardziej prawdopodobna przyczyna:

- za wysokie stężenie nikotyny - chłopak się pomylił i dał więcej
- odzwyczaiłaś się i teraz masz większego kopa - reakcja organizmu na większą dawkę nikosi
By Aboutagirl
#1726846
Dziękuję za odpowiedzi, nie sądziłam, że ich tyle będzie. Teraz powiem, żeby dodawał mniej aromatu, oby pomogło, bo to uciążliwe.
Awatar użytkownika
By patrykowski
#1726885
Ja na przykład dostawałem ataku kaszlu po zmianie grzałki z ni200 na ss i muji na ff brązowe, płyn cały czas ten sam. Nie wiem dokładnie która rzecz powodowała kaszel i drapanie bo zmieniłem obie jednocześnie i ustało. Płyn 6mg.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.