EPF
wszystko związane z czyszczeniem i konserwacją e-papierosów.
By gromik
#23649
Witam.
Czy ktos juz probowal myc atomizer tej fajki? Nie bardzo sobie wyobrazam wrzucenie calosci wraz z drewnem do np. spirytusu...
Istnieje jakas mozliwosc bezstratnego wyjecia atomizera???
Chc sobie sprawc 601 i troche sie tym stresuje :)
pozdrowienia :)
Awatar użytkownika
By Grzegorz
#23652
gromik pisze:Witam.
Czy ktos juz probowal myc atomizer tej fajki? Nie bardzo sobie wyobrazam wrzucenie calosci wraz z drewnem do np. spirytusu...
Istnieje jakas mozliwosc bezstratnego wyjecia atomizera???
Chc sobie sprawc 601 i troche sie tym stresuje :)
pozdrowienia :)



Raczej nie polecam,fajki są technologicznie daleko w tyle za papierosami.Kupiłem sobie jedną i niestety atomizer padł po 1 m-cu. Gdyby była opcja wymiany atomizera to owszem ale bez tego szkoda kasy.
By gromik
#23653
A wiesz co Ci padlo? Badales to czy wymieniles? Ja nie myslalem o "naprawach" atomizera, a jedynie o jego czyszczeniu...
Naprawa - ze wzgledu na brak czesci, polega rzeczywiscie na wymianie calej glowki... Zreszta w najblizszych dniach bede wiedzial jak jest z czesciami, znalazlem dostawce, ktory chyba je oferuje, ale musze jeszcze zadzwonic i potwierdzic. Jesli bedzie mial, dam oczywiscie namiary.
A drugie pytanie: mozesz zdradzic gdzie kupowales i jak bylo z gwarancja?
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
By Grzegorz
#23654
gromik pisze:A wiesz co Ci padlo? Badales to czy wymieniles? Ja nie myslalem o "naprawach" atomizera, a jedynie o jego czyszczeniu...
Naprawa - ze wzgledu na brak czesci, polega rzeczywiscie na wymianie calej glowki... Zreszta w najblizszych dniach bede wiedzial jak jest z czesciami, znalazlem dostawce, ktory chyba je oferuje, ale musze jeszcze zadzwonic i potwierdzic. Jesli bedzie mial, dam oczywiscie namiary.
A drugie pytanie: mozesz zdradzic gdzie kupowales i jak bylo z gwarancja?
Pozdrawiam :)


Prawdopodobnie grzałka,czujnik działa bo dioda reaguje,zgłosiłem reklamację i dostane nową z Bogetech bo u nich się zaopatruję
a gwarancja hmm chińczyk obieca ci co chcesz ale generalnie na atomizery dają 1 m-c no bo jak potwierdzić datę zakupu kiedy nie ma nr seryjnego?
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.