EPF
Nie jesteś pewien czy dana część e-papierosa będzie kompatybilna z Twoim modelem? Zapytaj lub uświadom innych!
By michael785
#424333
Witam.Posiadam w/w papieroska i dziś spotkał mnie ciężki zawód.Chciałem dokupić do niego atomizer ego-c i okazało się że te od volisha są niekompatybilne,gdyż u mnie bateria jest zbyt nisko osadzona i nie ma styku z atomizerem.
Czy ktoś może polecić atomizer który będzie współpracował z moją bateryjką?
Awatar użytkownika
By knak
#433470
Pytanie mam jedno - bo w domu jestem, a nie w pracy i tej batki nie mam pod reka.
To ego-c nie jest przypadkiem na gwint ego nakrecany ktorego ciggery nie maja?

Bo jesli jest na 510 to wystarczy podniesc pin w baterii. Jak nie wiesz jak to skocz do sklepu gdzie go kupowales i modl sie o ogarnietego sprzedawce to powinien pomoc z tym:) Albo poszukaj opisu na forum jak to zrobic.
Awatar użytkownika
By gregbard
#433477
A czy nie wystarczy delikatne zeszlifowanie szlifierką górnej krawędzi gwintu baterii? po nakręceniu oryginalnego atomizera nie powinno być luzów a atomizer eGo C zapewne zacznie działać.
Awatar użytkownika
By Thaniell
#433484
gregbard pisze:A czy nie wystarczy delikatne zeszlifowanie szlifierką górnej krawędzi gwintu baterii?



Weź tylko pod uwagę, że zeszlifowanie górnej krawędzi gwintu, może pozbawić głowicę tzw.koronki, która jest odpowiedzialna za przepływ powietrza ;)
Awatar użytkownika
By Tomba
#433485
Koronkę można zawsze naciąć. Już kiedyś takie coś przerabiałem. Najważniejsze, to zabezpieczenie głowicy przez opiłkami (np. poprzez upchanie do niej papieru) i potem dobra kąpiel w IPA.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.