EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Traczu
#1861821
Witam wszystkich, przepraszam jeśli już istnieje taki temat, szukałem i nie mogłem znaleźć pomocy.

Otóż posiadam joytech ego aio od 3 tygodni i grzałke wymieniłem już około 5 razy, ponieważ ciągle czuje dziwny smak. Coś jak cynamon zmieszany ze spalenizną. Dziś pierwszy raz zdarzyło mi się, że tuż po wymianie grzałki -dosłownie za drugim pociągnięciem już czułem smak spalenizny. Chciałbym wiedzieć co robię nie tak i proszę o pomoc.

Przed przykreceniem grzałki wpuszczam do niej kilka kropel liquidu i czekam 20 min po jej przykreceniu.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam :-)
Awatar użytkownika
By bulit73
#1861824
Traczu pisze:Witam wszystkich, przepraszam jeśli już istnieje taki temat, szukałem i nie mogłem znaleźć pomocy.

To słabo szukałeś :wink:

Traczu pisze:Przed przykreceniem grzałki wpuszczam do niej kilka kropel liquidu i czekam 20 min po jej przykreceniu.

Grzałkę masz dobrze nasączyć a nie kilka kropel. Przed zalaniem weź igłę i lekko "pogmeraj" watę.
By Traczu
#1861826
Przepraszam jeżeli niewystarczajaco przeszukałem forum :(

Spróbuje wlewać więcej liquidu I pogrzebać igłą, dziękuję za sugestie :)
Awatar użytkownika
By lukiboss2
#1861833
Też pytanie jaki masz liquid, bo niektóre tytoniowki to capią gorzej niż spalona wata
By Traczu
#1861836
Jesli chodzi o smak to to samo było ze świeżą jagoda, jabłkiem, jablkiem z limonka i brzoskwinią.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.