EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By BlackDragon
#1924701
Witam. Niedawno udało mi się dostać w ręce nowy oryginalny billetbox i chce dokupić do niego jakiś dobry bridge. Niestety z moich poszukiwań na polskim rynku są tylko klony a większość firm znajduję w EU lub poza i tu pojawia się moje pytanie. Czy bridge który nie zawiera drutu ani waty nie będzie objęty zakazem handlu i co za tym idzie brakiem możliwości dostawy/ oclenia ? Ceny oryginalnego zestawu niestety nie są małe i wolał bym mieć pewność że nic nie spodziewanego się nie stanie z przesyłką. Z góry dzięki.
Awatar użytkownika
By robcie2
#1924703
Witam. Do Włoch czyli tez EU ze szwajcari dochodzi wszystko,w zeszłym tygodniu z Francji doszedł mi EMU od Hussar. Aromaty,płyny „0” na bierząco zamawiam dla kolegi w Polsce i nigdy nie było problemów.
By BlackDragon
#1924721
Dzięki za info. Mam złe doświadczenia jeśli chodzi o przesyłki :) Wolę się upewnić zanim wydam kilkaset złotych na RBA bo prawo w tym kraju zmienne jest jak rękawiczki w zimie. Czyli rozumiem że śmiało mogę z terenu EU zamawiać do Polski i nie będzie problemu z dostawą ?
Awatar użytkownika
By meshuggah1975
#1924727
Ja zamawiam regularnie ze sklepów zlokalizowanych na terenie EU i nigdy ni miałem żadnego problemu. Warunkiem jest przynależność do EU. No stress
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.