EPF
Kompaktowe e-papierosy z wymiennymi wkładami/grzałkami do codziennego użytku.
By Kyoo
#1926663
Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najdroższy E-papieros na świecie? Lub przeszło Ci przez głowę jak wiele może kosztować diamentowo-złote cudo? Jeśli tak, to ten artykuły jest właśnie dla Ciebie! Miłego czytania

Wstęp

Dla większości osób wystarczy korzystanie z e-papierosów które albo imitują to, że są drogie lub po prostu wybierają coś sprawdzonego.  Jednak w historii pojawiły się osoby, którym ani imitacja, ani sprawdzone urządzenia nie wystarczyły. Jedną z tych osób jest anonimowy Rosyjski miliarder, który uznał, że jego dziewczyna nie będzie korzystać z czegoś banalnego.

Historia

Shisha Stick to Brytyjska firma zajmująca się tworzeniem vape'ów od długich lat. Ich największym wyczynem było zlecenie na najpiękniejsze i najdroższe urządzenie, jakie mogli sobie wyobrazić. W 2013 roku pewien Rosyjski miliarder dobrał sobie dobrego designer'a i tym samym faceta od marketingu. Który wziął się za to zadanie z wielką pasją. Przez cztery i pół miesiąca, żeby umieścić jak najwięcej drogich kryształów i złotych elementów w czymś, co dodatkowo będzie lekkie i da użytkownikowi przyjemność z korzystania. Anthony Mixides, bo tak nazywa się osoba projektująca go, zmieściła na tym niewielkim stick'u diamenty, kryształy Swarovskiego i złoto.

Budowa

Jest to najprostszy stick, jakiego możemy sobie wyobrazić tym bardziej na lata 2013. Gdzie w Polsce właśnie tak wyglądała większość urządzeń. Dodatkowo z ciekawszych rzeczy było na nim 246 dwu karatowych diamentów, gdzie każdy kosztował po 1,800 funtów, 46 kryształów Swarovskiego, 6 karatowy diament kosztujący 46,600 funtów tworzący ustnik, szkło z najdoskonalszego ręcznie tworzonego szkła włoskiego i 24 karatowego złotego przycisku.

Podsumowanie

Samo urządzenie wyniosło go 890,000 dolarów. Co w przeliczeniu na naszą walutę, dałoby 3 560 000 złotych, dając nam już możliwość wybudowania porządnego domu na ładnej działce, a i wtedy zostanie nam z tego duża część pieniędzy. A ile kosztował wasz najdroższy e-papieros i czy był, tak imponujący jak ten, którego widzicie?

Obrazek
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.