EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
Awatar użytkownika
By Mały Jasio Baryła
#1926665
Hejo kochani,

Przez lata korzystania z EIN przez moje płuca przewinęła się niezliczona ilość chmur, a przez ręce tona sprzętu.

Wraz z powolną śmiercią tego forum również moja wiedza na temat nowych sprzętów poszła do piachu. Okazjonalnie wpadnie mi na youtubie jakiś film Todda, natomiast ewidentnie wypadłem z obiegu.

Raz na jakiś czas kupię sobie coś, bardziej jako ciekawostkę, przy okazji zakupów w e-dymie, natomiast wszystko co kupię nie spełnia moich oczekiwań - nie jest lepsze od leciwego hussara kupionego lata temu za pośrednictwem tego forum. Hussar jest w użytku niemal codziennie od ostatnich 7 lat i zapracował na każdą złotówkę, którą na niego wydałem.

I teraz tak - poszukuję parownika MTL z opcją RDL (z naciskiem na R), który dorównywałby klasą Hussarowi.
Zmęczyłem się już masówkami z sieciówek, za dużo tego przerobiłem i wyrzuciłem do najgłębszej szuflady.

Szukam przemyślanego, solidnego parownika na lata w budżecie do 1000 zł. Wolę wydać więcej i się cieszyć nim tak długo jak Hussarem.

Pomożecie?

Pozdrawiam wszystkich weteranów i dinozaury ;)

Jasio
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.