EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Spoko_adrian
#1800891
Witam bardzo... przyszedłem tutaj z tego powodu że kupiłem tydzien temu smoka stick v8 baby kit ,jak wlałem liquid było wszystko ok. Po 1 dniu spaliłem grzałkę i kupiłem grzałkę 0.4 ohm i jak ją wkreciłem nie czułem wogule smaku . Następnie kupiłem grzałkę x4 0.15 ohm w której tak samo zero smaku . Może ktoś miał taki sam problem jak ja ??
Awatar użytkownika
By Ariusz
#1800892
A na jakiej grzałce było ok?
Kiedyś na smokowych grzałkach na śmiesznym minitanku z kitu R40 miałem tak, że 1.2 oma oddawała smaczek przyjemnie. 0.6 całkiem nieźle, a już 0.3 w ogóle. Z tajemniczych powodów do tego parownika zostały na rynku jedynie grzałki 0.3. To było powodem zakupu nowego boxa i nowych parowników, tym razem RTA. I to jest słuszna droga :)
Awatar użytkownika
By Ariusz
#1800902
Bardzo słuszna konkluzja.
Ale mleko sie rozlało i trzeba jakoś pomóc :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Donayo
#1800903
Słaba konkluzja.
Korzystam z Big Baby od listopada albo grudnia, cały czas na uwielbianych przeze mnie grzałkach X4 i jest super.
Nie mam potrzeby korzystać z bazy RBA, bo X4 fajnie oddaje smak i jest w zasadzie bezproblemowa.
Musiałeś jakoś źle trafić ;)
By Spoko_adrian
#1800910
Nawet w sumie nie ok, bo prześwietnie oddawał smak . Teraz tylko nie wiem co robić czekać kiedy będzie dostępne w sklepach ta grzałka a jak będzie dostępna i kupię i znowu nie będzie smaku czy oddać ją na gwarancję jak myślicie ??
Awatar użytkownika
By dzerwis
#1800914
Grzałki nie podlegają gwarancji z tego co wiem.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1800915
dzerwis pisze:Grzałki nie podlegają gwarancji z tego co wiem.

Mamy swoje prawa, i jak się bierze pieniążki niemałe to i jest odpowiedzialność też:
Ponieważ od daty wydania rzeczy nie upłynęło jeszcze pół roku, to na sprzedawcy spoczywa ciężar dowodu, że rzecz była zgodna z umową w chwili wydania. Konsument nie ma obowiązku wykazywać, że nie ponosi odpowiedzialności za wadę.
W tej sytuacji należy zawiadomić sprzedawcę o stwierdzonej niezgodności oraz zażądać nieodpłatnej naprawy lub wymiany. Jeśli sprzedawca odmawia przyjęcia reklamacji, pismo należy wysłać listem poleconym za zwrotnym potwierdzeniem odbioru.

Naturalne zużywanie się produktu lub jego elementu nie ma wpływu na odpowiedzialność sprzedawcy i nie może być przyczyną jej wyłączenia.

Gdyby coś było niejasne to importer, producent składa oświadczenie rejestrując produkt. To dobry bat dla nielojalnych a i kary przednie. :

7) oświadczenie następującej treści:
„Oświadczam, że ponoszę pełną odpowiedzialność za jakość i bezpieczeństwo papierosa elektronicznego lub pojemnika zapasowego wprowadzonego do obrotu i wykorzystywanego w normalnych lub racjonalnie przewidywalnych warunkach.”;

7. Oświadczenia, o których mowa w ust. 3 pkt 6–8, składa się pod rygorem odpowiedzialności karnej za składanie fałszywych zeznań. Składający oświadczenie jest obowiązany do zawarcia w nim klauzuli o następującej treści: „Jestem świadomy(-ma) odpowiedzialności karnej za złożenie fałszywego oświadczenia.”. Klauzula ta zastępuje pouczenie organu o odpowiedzialności karnej za składanie fałszywych zeznań.
Awatar użytkownika
By dzerwis
#1800919
Jasny gwint mogłem się nie odzywać *NOSZE*
Awatar użytkownika
By Kormiro
#1800946
PucH2 pisze:
dzerwis pisze:Grzałki nie podlegają gwarancji z tego co wiem.

Mamy swoje prawa, i jak się bierze pieniążki niemałe to i jest odpowiedzialność też:
Ponieważ od daty wydania rzeczy nie upłynęło jeszcze pół roku, to na sprzedawcy spoczywa ciężar dowodu, że rzecz była zgodna z umową w chwili wydania. Konsument nie ma obowiązku wykazywać, że nie ponosi odpowiedzialności za wadę.
W tej sytuacji należy zawiadomić sprzedawcę o stwierdzonej niezgodności oraz zażądać nieodpłatnej naprawy lub wymiany. Jeśli sprzedawca odmawia przyjęcia reklamacji, pismo należy wysłać listem poleconym za zwrotnym potwierdzeniem odbioru.

Naturalne zużywanie się produktu lub jego elementu nie ma wpływu na odpowiedzialność sprzedawcy i nie może być przyczyną jej wyłączenia.

Gdyby coś było niejasne to importer, producent składa oświadczenie rejestrując produkt. To dobry bat dla nielojalnych a i kary przednie. :

7) oświadczenie następującej treści:
„Oświadczam, że ponoszę pełną odpowiedzialność za jakość i bezpieczeństwo papierosa elektronicznego lub pojemnika zapasowego wprowadzonego do obrotu i wykorzystywanego w normalnych lub racjonalnie przewidywalnych warunkach.”;

7. Oświadczenia, o których mowa w ust. 3 pkt 6–8, składa się pod rygorem odpowiedzialności karnej za składanie fałszywych zeznań. Składający oświadczenie jest obowiązany do zawarcia w nim klauzuli o następującej treści: „Jestem świadomy(-ma) odpowiedzialności karnej za złożenie fałszywego oświadczenia.”. Klauzula ta zastępuje pouczenie organu o odpowiedzialności karnej za składanie fałszywych zeznań.

Genialne. Żaden producent nie jest w stanie udowodnić, co użytkownik czuje a czego nie.
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1800955
Spoko_adrian pisze:Teraz tylko nie wiem co robić czekać kiedy będzie dostępne w sklepach ta grzałka a jak będzie dostępna i kupię i znowu nie będzie smaku czy oddać ją na gwarancję jak myślicie ??


Oddawać grzałki na gwarancję? Nie bądźmy śmieszni :roll: .
Awatar użytkownika
By PucH2
#1800991
Kormiro pisze:Bo nie czujesz smaku?

Bardzie powinien napisać "powtarzalności" niż smaku. Może wtedy byłoby zrozumiałe. Ale jak pisze tak i odpowiedź dostanie :lol:

Czyli wiadomo, biega o smak, lecz należy pisać językiem technicznym. Straszne to ale ma sens, bo i porady będą takowe.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1801043
McGrinn pisze:@PucH2
Ale co za różnica. Atomizer działa, grzałka działa, co tu reklamować? :wink:

To nie mój dylemat. Pokazuje tylko jedną z ścieżek jaka została nakreślona. Sam wybieram produkty mał :lol: upierdliwe, niekoniecznie z smakiem.
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.