EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By MateoVaper
#1774560
Kupiłem 2 miesiące temu w eDymie Rx 2/3 po miesiącu padł mi ekran no to mi wymienili na miejscu. Po dwóch miesiącach to samo wczoraj wrócił mi serwisu i jak na razie działa.Oglądając recenzję innego E zauważyłem że kilka ludzi narzeka na psujace się produkty z Edymu. A dzisiaj się dowiaduje że mojemu znajomemu padł ekran w Ijoy Solo V2 po tygodniu. Miał ktoś podobną sytuację z produktami z eDymu?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By DRAgon
#1774568
Chyba raczej chodzi o tanie (?) chińskie produkty, a nie o sklep jako taki. Dla przykładu, kupione w eD: Kaj-tek od tobeco (tragedia!) i OBSy (bardzo OK). A sympatyczną kwestią w tym temacie, jest bezproblemowe uznawanie reklamacji - spróbuj w eSW i zobaczysz, że można inaczej.
Awatar użytkownika
By MateoVaper
#1774570
Po ustawie e dym zamiast sprzedawać importuje. Być może to jest rozwiązaniem zagadki. Dziękuję za odpowiedź ;)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By karaczan
#1774588
Importuje skąd? Z ChRL? Przecież i tak wszystko stamtąd leci, bo tam jest produkowane :lol: Dopinając do Edymu, ani ja nie miałem ze sprzętem od nich żadnych problemów, ani moi znajomi - chyba że z własnej winy :mrgreen:
Awatar użytkownika
By MateoVaper
#1774592
karaczan pisze:Importuje skąd? Z ChRL? Przecież i tak wszystko stamtąd leci, bo tam jest produkowane

No niestety, polecasz jakiś inny sklep?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By dywersant
#1774594
Wydaje mi się, że z Ed bardzo dużo osób kupiło swoje boxy - niska cena, renoma - wiadomo. Jeśli jest ich dużo, to pewnie będzie większe prawdopodobieństwo, że akurat to sprzęt kupiony w Ed się wysypał. Na dokładkę zostaje fakt, że Rx2/3 jest bardzo awaryjny z powodu swojej lichej konstrukcji - więc mamy rozwiązanie zagadki :)
Awatar użytkownika
By MateoVaper
#1774595
dywersant pisze:Wydaje mi się, że z Ed bardzo dużo osób kupiło swoje boxy - niska cena, renoma - wiadomo. Jeśli jest ich dużo, to pewnie będzie większe prawdopodobieństwo, że akurat to sprzęt kupiony w Ed się wysypał. Na dokładkę zostaje fakt, że Rx2/3 jest bardzo awaryjny z powodu swojej lichej konstrukcji - więc mamy rozwiązanie zagadki :)

Kolejną zagadka jest to jak to jest że inne produkty ulegają awarii

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By karaczan
#1774598
MateoVaper pisze:
karaczan pisze:Importuje skąd? Z ChRL? Przecież i tak wszystko stamtąd leci, bo tam jest produkowane

No niestety, polecasz jakiś inny sklep?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


Polecam sieć Smook'a, a szczególnie oddział w Krakowie na Cieszyńskiej 14 - pracuje tam bardzo miły Pan, który we wszystkim doradzi i pomoże; jednak to nie zmienia faktu, że sprzęt który mają również jest z Chin :zakrecony
Awatar użytkownika
By dywersant
#1774599
MateoVaper pisze:
dywersant pisze:Wydaje mi się, że z Ed bardzo dużo osób kupiło swoje boxy - niska cena, renoma - wiadomo. Jeśli jest ich dużo, to pewnie będzie większe prawdopodobieństwo, że akurat to sprzęt kupiony w Ed się wysypał. Na dokładkę zostaje fakt, że Rx2/3 jest bardzo awaryjny z powodu swojej lichej konstrukcji - więc mamy rozwiązanie zagadki :)

Kolejną zagadka jest to jak to jest że inne produkty ulegają awarii

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Mody za 200 zł to najniższa półka cenowa, więc normą jest, że część się wysypie po tygodniu. Za gwarancję bezawaryjności musisz wyłożyć jakieś 800-1000 zł na Dicodes, Sx Class itd.
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1774600
MateoVaper pisze:
Kolejną zagadka jest to jak to jest że inne produkty ulegają awarii

:?:
Wszystko może ulec awarii, nie ważne czy z edymu czy z FT. Reszta to teorie spiskowe.
Awatar użytkownika
By Timi
#1774609
@MateoVaper Nie gniewaj się, ale durnowaty temat założyłeś. To tak jakbyś miał pretensje do kioskarki o treść artykułu w gazecie, którą sprzedaje.
Awatar użytkownika
By matatiti
#1774614
Nie dość, że durna nazwa tematu, to jeszcze w niewłaściwym dziale. Kolega zamiast oglądać głupawe wideorecenzje, niech więcej czasu poświęci na lekturę forum i działów dotyczących poszczególnych zasilań.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.