EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By jan-1949
#1741313
witam czy moze ktos wie gdzie mozna kupic tubke pyrex do foggera 5.0 poniewaz stlukla sie szukale ale nie moge nigdzie znalezc pozdrawiam a moze pasuje od innego parownika podaje wymiary srednica zewnetrzna 21 mm wysokosc 29 mm
Ostatnio zmieniony 11 gru 2016, 17:52 przez jan-1949, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By KaraBoska
#1741352
Też bym prosił o takie info. mam foggera 6.0 i szkiełko kaput. Może ktoś dorobi z SS? Na ft wstrzymali produkcję szkiełek do foggerków :/
By jan-1949
#1742074
wejdz a strone FT tam sa rozne tubki z podanymi wymiarami musisz sprawdzic wymiary swojej tubki i napewno znajdziesz do swojego foggera 6.0 ja do swojego foggera 5.0 znalazlem po wymiarach

na FT można kupic tubke do foggera 4,1 5,0 od iwdevape herakles RTA atomizer authentic jest ona tylko mniejsza o 0,5mm na wysokości i ma 28,5mm orginalna foggera ma 29mm srednica zewnetrzna tubki jest taka sama 21mm 0,5mmnizsza to pewnie pare kropel olejku

z tubkami pyrex nie jest tak zle u mnie w komplecie byla jeszcze zapasowa tulejka ale metalowa jedyna wada to nie widac ilosci olejku ale mozna sie przyzwyczaic ale za ta niedogodnosc atomizer jest pancerny

Scalono posty. Proszę o zapoznanie z zasadami regulaminu odnośnie publikacji postów i zaprzestanie uprawiania niechlujstwa językowego.
M.
By Krasnal45
#1743527
W języku polskim zdania zaczynamy z dużej litery i używamy znaków interpunkcyjnych mądralo, a niechlujstwo językowe będziemy tępić. Jak się nie podoba....out.
By skaecik
#1743533
Dokładnie. Czyta się to bardzo źle, i nie musisz się tak mądrzyć, regulamin zaakceptowałeś, więc jak widać teoretycznie go przeczytałeś.

Wytapatalkowane
Awatar użytkownika
By matatiti
#1743538
jan-1949 pisze:jakie niechlujstwo jezykowe polonista sie znalazl jakie szkoly konczyles madralo?


Zakładasz temat w którym łamiesz kilka punktów regulaminu, przy okazji obrażasz biednego moderatora, który grzecznie Ci zwrócił uwagę. To nieładnie z Twojej strony :| Nie oczekuj więc od nikogo pomocy na forum, dopóki nie zaczniesz z szacunkiem odnosić się do tego miejsca, regulaminu i forumowiczów.
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1743544
jan-1949 pisze:jakie niechlujstwo jezykowe polonista sie znalazl jakie szkoly konczyles madralo?



Przetrwania.

Za łamanie regulaminu w pkt. III/1/6, oraz IV/8 przydzielam ostrzeżenie.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.