EPF
Awatar użytkownika
By Rob_cig
#1118420
Jutro, 26.czerwca o 20-tej w audycji "Salon-Teraz Solska" odbędzie się dyskusja między Starym Chemikiem a Wiceministrem Zdrowia (Igor Radziewicz-Winnicki).
O ile wiem zapraszani przedstawiciele Big Tobacco kolejno odmawiali udziału...

Mam nadzieję, że tak jak ja będziecie za Mirka trzymać kciuki.

Być może uda się czegoś dowiedzieć o planach MZ odnośnie wdrażania TPD w Polsce.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1118488
Nikt tego nie kupi jak nie będziecie klęli jak szewce. Jeszcze kila pikantnych szczegółów o opozycji. Wtedy to będzie materiał często kopiowany. :kulam
Awatar użytkownika
By Kszywho
#1118489
Jeżeli wszystko pójdzie w dobrą stronę i przeciwnicy e-p zostaną w tej audycji zmiażdżeni argumentami, które maja pokrycie w badaniach, logice i obserwacji życia codziennego to:
- przy wyjściu ze studio zadziała mechanizm czyszczący wszelkie nośniki magnetyczne
- ogłoszą w rozgłośni skażenie radioaktywne i będziesz musiał zostać odkażony nawet czopkiem odśrodkowym
- przypadkiem, ktoś nie włączy nagrywania audycji
- audycja będzie zapobiegawczo puszczona zakodowanym sygnałem, którego nie da się nagrać z odbiornika
- Ciebie przypadkiem porwą kosmici
- dla opinii publicznej będzie przygotowana wersja audycji odpowiednio spreparowana z której jasno wynika, że ep to zło


Patrząc na polskie realia tak to sobie właśnie wyobrażam :(
Awatar użytkownika
By Rob_cig
#1118555
PZU* - proszę się potem tutaj podzielić- porównanie może być ciekawe.
A ja słuchać nie będę mógł :( -jest taki międzynarodowy SPOT akurat w W-wie wtedy... :)
Ps.
* -Akronim dla Przezorny Zawsze Ubezpieczony :)
Awatar użytkownika
By Amkor001
#1118596
Jakby ktoś nagrał ,to bardzo bym był rad z udostępnienia tegoż materiału . Jest duże prawdopodopienstwo , że będę odcięty totalnie od mediów , a bardzo chciałbym posłuchać do poduszki . Dla snu bądź dla bezsenności (się okaże) . StaryChemiku niech moc będzie z tobą .

Pozdrawiam

Ps. Wrazie jakoby rozpowszechnianie tego materiału byłoby niezgodne z prawem to poproszę o pw posiadacza .

elektronicznie
By amsaw
#1118808
sliwa404 pisze:Amsaw, mam nadzieję że nie rzucasz słów na wiatr :D

Pozdrawiam,
Patryk.

Postaram się nie zapomnieć :mrgreen:
Ustawiłem sobie przypomnienie w komórce więc myślę, że niczego nie schrzanię.
Awatar użytkownika
By Satoh
#1119333
Za głędboko jadą.
Przepychanki o dyrektywach, przepisach prawnych oraz zagłębianie się w mega szczegóły. Zamiast postawić nacisk na coś pozytywnego i jasnego czym można ludzi zainteresować to zrobił sie młyn.
Wiceminister nadał już ton. Delikatnie ale jasno podkreśla jakie to może być bee i sree i bez obrazy ale SCh tak komplikuje swoje wypowiedzi, że moja mama na przykład nie ma zielonego pojęcia o czym jest mowa i minutę temu wstała i poszła coś robić.
SCh jak to czytasz to daj na luz i nie rozkładaj tego na atomy!

***EDIT.
Po przerwie ze słów SCh wynika, że nawet on kładzie nacisk na epka jako urządzenia do pozbycia się nałogu tytoniowego a to już podchodzi pod farmaceuty.
Zerówkowi Cloud Chasers będą Ci "wdzięczni" :lol:
Ostatnio zmieniony 26 cze 2014, 20:51 przez Satoh, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
By Kszywho
#1119342
Kurde, czemu Chemik nie powiedział, że ep jest zdecydowanie mniej szkodliwe niż zwykły fajek? Przecież to jest oczywiste!

edit!
No! Mirek chyba to czyta, bo sprecyzował odpowiedź i nawet palec postawil na to, że ep są mniej szkodliwe niż tradycyjne
ufff
Awatar użytkownika
By Skinner
#1119343
No tu się z nim muszę zgodzić bo też jestem po ścisłym kierunku - to nie jest oczywiste, ani tym bardziej pewne choć oczywiście ja jestem przekonany, że tak jest co zdają się potwierdzać moje własne obserwacje.
Awatar użytkownika
By Skinner
#1119363
Szkoda, że w puencie nie padło że jednak lepiej e-palić (choć oczywiście najlepiej nie palić/chmurzyć w ogóle). No i trochę szkoda że StCh nic o EFVI nie napoknął.
Ostatnio zmieniony 26 cze 2014, 21:00 przez Skinner, łącznie zmieniany 1 raz.
By user
#1119386
Najlepsza była Solska. Najkonkretniej się wypowiadała. Mirek, bez urazy, ale zbyt technicznie drążył i wnikał w szczegóły :?
Zbyt się rozwodził i zbyt wiele wątków pobocznych próbował dopinać.
Nie wyszło to najlepiej IMO :|

Tapnięte Lenofonicznie :yoda
By fryc
#1119403
zgadza się najlepiej nie wyszło , myślą w ministerstwie o akcyzie choć wg mnie przed wyborami nie wprowadzą,ewentualnie symbolicznie ale po wyborach obojętnie kto wygra to dopieprzą wysoką.
Awatar użytkownika
By stacho
#1119406
reed pisze:Najlepsza była Solska. Najkonkretniej się wypowiadała. Mirek, bez urazy, ale zbyt technicznie drążył i wnikał w szczegóły :?
Zbyt się rozwodził i zbyt wiele wątków pobocznych próbował dopinać.
Nie wyszło to najlepiej IMO :|

Tapnięte Lenofonicznie :yoda

Bo do rozmowy z politykiem trzeba polityka.
Naukowiec i uczciwy człowiek ma mniejsze szanse, niż polityk wyćwiczony w ogrywaniu przeciwnika w debatach.

StaryChemik musiał by zejść poniżej swojego poziomu wiedzy i etyki.

A Solska jako rozdająca karty w tej sytuacji nie mogła inaczej wypaść.
Awatar użytkownika
By Górnik KWK
#1119414
Tak koledzy ale nam teraz jest łatwo odpowiadać bo jest nas wielu a przede wszystkim ile mieliśmy czasu na odpowiedź satysfakcjonującą.A pytania podane jak z dobrze potasowanej talii kart i tu ciężko wszystko w tak krótkim czasie wypowiedzieć.
By user
#1119415
prymus140 pisze:
reed pisze:A wtedy scenariusz z czarnym rynkiem wchodzi w życie.......

Tapnięte Lenofonicznie :yoda

Niech żyją bimbrownicy. :lol:

Tak, tylko ilu z kupujacych kupi u naszych, znanych i zaufanych, a ilu u cwaniaka "Józka" z garażu?
:palm

Tapnięte Lenofonicznie :yoda
By user
#1119423
Górnik KWK pisze:Tak koledzy ale nam teraz jest łatwo odpowiadać bo jest nas wielu a przede wszystkim ile mieliśmy czasu na odpowiedź satysfakcjonującą.A pytania podane jak z dobrze potasowanej talii kart i tu ciężko wszystko w tak krótkim czasie wypowiedzieć.

No właśnie dlatego trzeba krótko i na temat, bez niepotrzebnych szczegółów, a Mirek wielokrotnie w nie brnął.

Tapnięte Lenofonicznie :yoda
Awatar użytkownika
By Górnik KWK
#1119436
A brnoł w te szczegóły bo wie więcej w tym temacie jak cała zgraja polityków . A stare dobre przysłowie mówi strugaj głupa zajdziesz daleko
A on tłumaczył jak lamerom i tu pies pogrzebany
Ostatnio zmieniony 26 cze 2014, 21:44 przez Górnik KWK, łącznie zmieniany 1 raz.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.