EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By WujaDiabeł
#1818012
Witam. Otóż wczoraj zastałem bardzo dziwna sytuacje. Otóż w momencie gdy obróciłem ijusta i byl on w polozeniu poziomym to zaczął kapać mi olejek z parownika w tych szczelinach gdzie zakłada się tą sylikonową opaskę do zablokowania powietrza. W pierwszej chwili się przestraszyłem ale rozkręciłem go wszystko wygląda dobrze uszczelka na grzałce jest cała nie uszkodzona uszczelka która jest z elementem od szkiełka też jest cała. Czy jest to może wina grzałki że za bardzo nasączona i cieknie przez nią liquid?
By matadrox
#1818015
Grzałka może być niedokręcona odpowiednio bądź trafiłeś - jak ja na samym początku - na wadliwy egzemplarz. Skoro cieknie przez ah, to uszczelki na baniaku nie mają nic do rzeczy.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
By WujaDiabeł
#1818017
Tylko dziwne jest to że ja go mam ponad rok i wcześniej takie rzeczy się nie działy. Spróbuję założyć inna grzałkę i wtedy zobaczę czy cieknie nadal. Nigdzie mi nie spadł nie rozkręcałem go wcześniej tak nagle zaczęło kapać albo po prostu wcześniej się to mogło stać a tego nie zauważyłem
By WujaDiabeł
#1818193
Wiecie ja grzałkę wymieniałem przeważnie wtedy kiedy to skończyła swój żywot czyli jak się przepalała :-P i patrząc na Wasze odpowiedzi to chyba wymiana grzałki powinna być prędzej niż 3 tygodnie zanim się przepali :-P Wymienię dziś grzałkę na nową poskręcam dokładnie i napiszę co i jak. I dziękuję za odpowiedzi
By skaecik
#1818205
A po tych trzech tygodniach nie masz posmaku spalenizny?

Tapa
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.