EPF
Awatar użytkownika
By W1ck3d
#562084
Tomba pisze:
W1ck3d pisze:no, to rozsyłaj już na co czekasz ? :P


@ W1ck3d - po co Ci baniak z jednym capem?


coś ostatnio moda na to żeby łapać mnie za słówka zaczął prymus a teraz Tomba :)

najpierw przyszedłby jeden cap, potem drugi itp... :P system ratalny :)
Awatar użytkownika
By Killmister13
#562088
krzycho.p9 mnie nie interesowała długość całego gienka...
Awatar użytkownika
By Barjavel
#563433
Parę nowych fotek,
tulejki ze szlifowanym brzegiem i obtapianym. Obtapiane końce wzmacniają baniak i idealnie współpracują z oringiem, w szlifowane brzegi lżej wchodzi ale jest bardziej kruche i jest wyczuwalne szorowanie oringu po krawędzi . Udało się wynegocjować cenę ze stapianymi końcami w cenie szlifowanych, za obtopienie nie policzy jeśli wezmę większą ilość
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Został temat polerowania, w grę wchodzi tylko poler ręczny, żadne elektopolerowanie czy polerowanie bębnowe nie zda egzaminu ze względu na gwint M7, niestety gwint po takich polerach robi się "niedokładny" zbyt luźny co mogłoby powodować "bujanie" gienka w zasilaniu.

Tak wygląda po wygładzeniu po nożu i poler wstępny, widoczne ryski będą niewidoczne po polerce na filcach, czasu zabrakło na wykończenie bo zawalony robotą dla jednego detalu.
Obrazek
Obrazek

Czas polerki ok.3dni
Awatar użytkownika
By witgit
#563468
Ceny nie uległy zmianie?
Ile z polerką a ile bez ?
Uwicka będą miały wszystkie?
Czy trzeba zaznaczyć na liscie?
Awatar użytkownika
By Barjavel
#563476
witgit pisze:Ceny nie uległy zmianie?
Ile z polerką a ile bez ?
Uwicka będą miały wszystkie?
Czy trzeba zaznaczyć na liscie?


1. Ostateczna cena będzie w piątek, choć nie przewiduję drastycznych zmian
2. Nie ma znaczenia czy polerowany czy nie cena taka sama - obie wersje są najpierw szlifowane aby nie było widać żadnych śladów po nożu, potem poler dla chętnych.
3. Tak wszystkie (otwór pod Uwicka gwintowany ze śrubką dla tych co nie używają)
4. Na liście info poler lub nie
5. Dodatkowy baniak z pyrexu 18zł - również info na liście
6. Dow wyboru kolor oringów tylko baniaka czerwony, zielony, czarny. W przypadku koloru innego niż czarny proszę o dopisanie koloru do listy. Dodatkowe oringi kolorowe 2zł/sztuka
Awatar użytkownika
By Giant
#563590
Jeśli można to prosiłbym o zdjęcia gotowej wersji przed polerką i po.
Awatar użytkownika
By Snaco
#563595
A ja chciałbym się zapytać o dostępność wersji 22mm , czy w ogóle taka będzie przewidziana? Wcześniej były już głosy ze może w późniejszym terminie etc. ale jak to wygląda na chwilę obecną ?

Tapnięte z Samsung NOTE
Awatar użytkownika
By slawol8
#563610
Niespodzianka :D.
Wypłata pewnie jutro! Hahaha, Barjavel - Ty to masz wyczucie czasu !
Już uzupełniam listę :)

PS. Nie czekam na testy, biorę od razu jak tylko stwierdzisz, że może to maleństwo wyruszyć w świat :)
Ostatnio zmieniony 19 lis 2012, 19:19 przez slawol8, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By lekki
#563629
Bardzo dobrze sie projekt rozwija. Lista liczy już prawie 100 chetnych. *BOJE SIE* Fajnie ze znalazla sie osoba, ktora oferuje produkt nieodbiegajacy od konkurenyjnych po 300zl w rozsądnej cenie, bez narzucania kosmicznej marzy.
Cieszy dbalosc tworcy o detale nawet w tych pyrexach. Widac ze genisis jest dobrze przemyslany i bedzie dopracowany :)

Czekam na testy Thianella i zycze powodzenia.
Awatar użytkownika
By Barjavel
#563710
Giant pisze:Jeśli można to prosiłbym o zdjęcia gotowej wersji przed polerką i po.

W czwartek wieczorem odbieram od tokarzy i w piątek trafiaja do szlifu i polerki, w pierwszej partii są osoboby z które chcą z polerem i bez. Czyli fotki mogą być dopiero wtorek-sroda.

Snaco pisze:A ja chciałbym się zapytać o dostępność wersji 22mm , czy w ogóle taka będzie przewidziana? Wcześniej były już głosy ze może w późniejszym terminie etc. ale jak to wygląda na chwilę obecną ?
Tapnięte z Samsung NOTE

Tak będzie przewidziana po zakończeniu sprzedaży wersji 20mm. Proszę nie pytać o daty bo nie wiem dokładnie kiedy to będzie, nie dam rady upilnować dwóch różnych projektów, praca zawodowa zabiera mi sporo czasu

leda pisze:Bardzo dobrze sie projekt rozwija. Lista liczy już prawie 100 chetnych. *BOJE SIE* Fajnie ze znalazla sie osoba, ktora oferuje produkt nieodbiegajacy od konkurenyjnych po 300zl w rozsądnej cenie, bez narzucania kosmicznej marzy.
Cieszy dbalosc tworcy o detale nawet w tych pyrexach. Widac ze genisis jest dobrze przemyslany i bedzie dopracowany :)

Czekam na testy Thianella i zycze powodzenia.


Bardzo dziękuję za miłe słowa, chciałem aby tylko cena była niższa, ale nie kosztem jakości. Co do testów to liczyłem że poczta wywiąże się z dostarczenia przesyłki dla Thaniella, wysłana w piątek z rana priorytetem. Liczyłem na dzisiejszy dzień bo jak mniemam od testów Thaniella zależy chęć kupna niektórych forumowiczów... i dobrze :)
Awatar użytkownika
By MrJacek
#563724
Jaka będzie długość tulejki ?
Awatar użytkownika
By Killmister13
#563826
Propozycja, więc ta pierwsza partia niech idzie do Tych, którym zbędna jest opinia Thaniela :-]
Ja tam wierze w projekt bezgranicznie ;-)

Wysłane z GT-S8500 za pomocą badaBoard!
Awatar użytkownika
By Tomba
#563844
Killmister13 pisze:Propozycja, więc ta pierwsza partia niech idzie do Tych

Na to się nie godzimy. Pierwsza partia ma iść do poznania.
Ostatnio zmieniony 19 lis 2012, 21:38 przez Tomba, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By W1ck3d
#563847
absolutnie, pierwsza idzie na podkarpacie do mnie :P byłem 1 w końcu :D
Awatar użytkownika
By PucH2
#563850
Tomba pisze:
Killmister13 pisze:Propozycja, więc ta pierwsza partia niech idzie do Tych

Na to się nie godzimy. Pierwsza partia ma iść do Poznania.

Forum miało być apolityczne. Więc nie zakładać żadnych partii.
Awatar użytkownika
By Barjavel
#563912
Sprawa wygląda tak.... trzymamy się listy, myślę że jutro Thaniell coś pokarze w kwestii Gienka, niestety dzisiaj paczka nie doszła mimo że wysłana w piątek rano. Myślę że to powinno rozwiać nutke niepewności zainteresowanym. W piątek wysyłam pierwszym dwudziestu osobą przypomnienie o zdecydowaniu się. Czekam na decyzje do poniedziałku i tym co potwierdzą chęć zakupu wyślę namiary do płatności. Jeśli są inne propozycje rozwiazania tej sprawy to proszę pisać. Chciałbym uniknąć sytuacji że czekamy na jedną osobę z płatnością czy potwierdzeniem chęci nabycia. Wysyłka będzie jednego dnia dla wszystkich bez wyjątków.

Aha ... prośba dla zdecydowanych bez testów Thaniella o taką adnotacje na liście.
Awatar użytkownika
By kilgore trout
#563934
Kurcze, pierwsza seria ma 20 miejsc, czyli nawet jak by wszyscy "niezdecydowni" odpuścili to się nie załapię na pierwszą serię. Barjavel tak na pocieszenie jak już będą to wrzuć na pocieszenie fotkę gotowego, najlepiej z zielonymi oringami i bez polerki. Kiedy przypuszczalnie druga seria?
Awatar użytkownika
By Killmister13
#563973
Kolega ma rację... Czekamy na fotki, wrzuc z czarnymi żeby było sprawiedliwie, nie będziesz musiał robić że wszystkimi kolorami... :-]

Wysłane z badaBoard za 9.84zł!
Awatar użytkownika
By Barjavel
#563978
Druga seria po zrobieniu pierwszej :), generalnie robią cały czas tylko bedzie podzielone na serie po 20szt. Zdjęcia będą surowego już w czwartek wieczorem chyba że coś u tokarzy nie zagra. Zrobie fotki z kolorami żeby każdy był zadowolony :)
Awatar użytkownika
By Killmister13
#563983
No to mnie jedno zastanawia, jestem nr40 więc zamykam drugą serię, ale piszę się na 2 sztuki... Więc będę miał na raty? Nie narzekam, tylko pytam. :-]

Wysłane z badaBoard za 9.84zł!
Awatar użytkownika
By Barjavel
#564033
Killmister13 pisze:No to mnie jedno zastanawia, jestem nr40 więc zamykam drugą serię, ale piszę się na 2 sztuki... Więc będę miał na raty? Nie narzekam, tylko pytam. :-]

Wysłane z badaBoard za 9.84zł!


Oczywiscie że dostaniesz obie :)
Awatar użytkownika
By kilgore trout
#564115
Killmister13 pisze:No to mnie jedno zastanawia, jestem nr40 więc zamykam drugą serię, ale piszę się na 2 sztuki... Więc będę miał na raty? Nie narzekam, tylko pytam. :-]

Jak się nikt nie wycofa to jesteś 41 :lol: . Jest błąd w numeracji na poz.32.
Awatar użytkownika
By Killmister13
#564146
No super... Jest błąd bo ktoś kombinowal i się wcisnął, wyrzucić go na koniec!!!

Wysłane z badaBoard za 9.84zł!
Awatar użytkownika
By szperaczz
#564147
Killmister13 pisze:No super... Jest błąd bo ktoś kombinowal i się wcisnął, wyrzucić go na koniec!!!

Wysłane z badaBoard za 9.84zł!

No komponował, bo wcisnął 2 szt nie do kolejki tylko na wcześniejsze swoje miejsce :)
Awatar użytkownika
By kilgore trout
#564168
Killmister13 pisze:No super... Jest błąd bo ktoś kombinowal i się wcisnął, wyrzucić go na koniec!!!

Wysłane z badaBoard za 9.84zł!


Nikt nie kombinował :). Sztajmes zapisywał się na listę po noman1 (analizowałem) zrobił tylko błąd w numeracji. Taka sugestia aby ktoś kto edytuje swoje zamówienie przenumerował. Chyba, że nikomu się nie będzie chciało, to mogę to w wolnej chwili zrobić.
Awatar użytkownika
By Killmister13
#564170
No to se poczekam... Kompozytorze Szperacz... Przeoczylem...

Wysłane z badaBoard za 9.84zł!
Awatar użytkownika
By sztajmes
#564217
to namieszalem. sorry panowie, ale to z podniety:-) moze niech Barjavel skoryguje, zeby nie bylo podejrzen
By stach62
#564355
Jestem w trzeciej turze ,jak będą gotowe dla tej tury to zostanę powiadomiony ?.
Awatar użytkownika
By Barjavel
#564362
stach62 pisze:Jestem w trzeciej turze ,jak będą gotowe dla tej tury to zostanę powiadomiony ?.



Nie nie zostaniesz, będziesz musiał się domyśleć czy już zrobiona, a i numer konta też musiał zgadnąć bo ja Ci go nie podam :palm ludzie co za pytania??
Awatar użytkownika
By ataman
#564375
No nie no @Barjavel, wyluzuj, sam chciałem zadać takie pytanie.
Jestem 85 na liście. Nie zawsze mam dostęp do netu, nawet przez kilka dni(taka praca).
Proszę Cię:
mógłbyś kliknąć kilka klawiszy , w rodzaju ( PRZYPOMINAM O ZMÓWIENIU) etc.
Awatar użytkownika
By Snaco
#564378
Snaco pisze:A ja chciałbym się zapytać o dostępność wersji 22mm , czy w ogóle taka będzie przewidziana? Wcześniej były już głosy ze może w późniejszym terminie etc. ale jak to wygląda na chwilę obecną ?
Tapnięte z Samsung NOTE

Tak będzie przewidziana po zakończeniu sprzedaży wersji 20mm. Proszę nie pytać o daty bo nie wiem dokładnie kiedy to będzie, nie dam rady upilnować dwóch różnych projektów, praca zawodowa zabiera mi sporo czasu



To w takim razie wypisuje sie z listy i jak powstanie lista na 22mm to proszę mnie wpisać na pierwszym miejscu (gdybym przegapił moment wpisywania się.
Awatar użytkownika
By Barjavel
#564400
ataman pisze:No nie no @Barjavel, wyluzuj, sam chciałem zadać takie pytanie.
Jestem 85 na liście. Nie zawsze mam dostęp do netu, nawet przez kilka dni(taka praca).
Proszę Cię:
mógłbyś kliknąć kilka klawiszy , w rodzaju ( PRZYPOMINAM O ZMÓWIENIU) etc.


Kurcze, panowie co to za pytanie czy zostanę poinformowany... to chyba oczywiste, to w końcu dla forumowiczów powstaje ten Gienek, napisane w wątku ze sto razy że jak będzię się zbliżać ku końcowi to wysyłam wszystkim info co i jak.

Oczywiście że mógłbym kliknąć kilka klawiszy, tak jak ma to miejsce z pierwszą serią, staram się na bierząco informować o postępie prac, mam jeszcze każdemu z osobna PW wysłać?? nie łapię

Snaco - spoko jak tylko będą zapisy na wersję 22mm to napewno pojawi się stosowny wątek :)
By berto
#564404
W takim razie chętnie wskoczę na miejsce kolegi Snaco jeśli można. :)
By stach62
#564407
Mi chodziło czy się załapię w tym roku czy nie ,czy na święta mam sobie kupić coś innego ,do tej pory kupowałem w sklepach internetowych tam jest chyba inna zasada.
Awatar użytkownika
By szperaczz
#564410
berto pisze:W takim razie chętnie wskoczę na miejsce kolegi Snaco jeśli można. :)

Lista się przesunie :)
Kazdy by chial wskoczyc :P

Wysyłane z mojego Milestone za pomocą Tapatalk 2
By berto
#564414
szperaczz pisze:
berto pisze:W takim razie chętnie wskoczę na miejsce kolegi Snaco jeśli można. :)

Lista się przesunie :)
Kazdy by chial wskoczyc :P

Wysyłane z mojego Milestone za pomocą Tapatalk 2


Nic by to nie zmieniło, sztuka jest sztuka ale skoro nie można to żaden problem. :)
Awatar użytkownika
By Barjavel
#564440
stach62 pisze:Mi chodziło czy się załapię w tym roku czy nie ,czy na święta mam sobie kupić coś innego ,do tej pory kupowałem w sklepach internetowych tam jest chyba inna zasada.



Ok, rozumiem ale już pisałem kilkanaście razy jak wygląda proces produkcyjny ale powtórzę
Tokarze potrzebują na 20 kompletów ok 8dni, dorobienie izolatorów to jeden dzień, szlif i polerka 3dni i nie ma znaczenia czy ktoś chce bez polerki wszystkie traiają do tego samego gościa, który najpierw szlifuje a potem tyle ile trzeba poleruje, odbieram myje wszystko, ostateczna "kontrola jakości" spakowanie i wysyłka. Między czasie ino dla kolejnych na liście o adres wysyłki i nr. konta do wpłaty. Wysyłka po zaksięgowaniu wpłat od wszystkich, wysyłam wszystko jednego dnia,
Tak jak widzisz ciężko będzie dokładnie określić kiedy gienek będzie u Ciebie, chcę uniknąć sytuacji jak już miała miejsce na forum i pisać żę to już a potem przekładać w nieskończoność datę wysyłki.
Naprawdę staram się na bieżąco informować o postępach prac.
Awatar użytkownika
By lekki
#564442
ataman pisze:No nie no @Barjavel, wyluzuj, sam chciałem zadać takie pytanie.
Jestem 85 na liście. Nie zawsze mam dostęp do netu, nawet przez kilka dni(taka praca).
Proszę Cię:
mógłbyś kliknąć kilka klawiszy , w rodzaju ( PRZYPOMINAM O ZMÓWIENIU) etc.


jak dojdzie do twojego miejsca to na pewno o tym sie dowiesz, nie rozumiem po co tworca ma przypominac osobom z konca listy, o projekcie ktory jest nieukonczony. Gienka pewnie dostaniesz miesiac pozniej niz osoba z 1 miejsca. mozliwe ze w pierwszych dniach.2013 roku, jesli wszytsko bedzie szlo jak po masle, a pewnie tak nie bedzie

P.S.Oczywiste ze sie dowiesz bo Barjavel Ci wysle dane do przelewu z wyprzedzeniem, zeby kazdy mial czas ogarnac sie i wplacic kase. Nawet Ci ktorzy zagladają od święta
Na forum info nie zabraknie od posiadaczy z kolejnych serii
Ostatnio zmieniony 20 lis 2012, 17:08 przez lekki, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
By Barjavel
#564448
leda pisze:
....... jesli wszytsko bedzie szlo jak po masle, a pewnie tak nie bedzie



trochę optymizmu.

Odwiedziłem dzisiaj tokarza (zresztą codziennie staram się wpaść choć na chwilę, niech czuję kontrolę ) interesowało mnie jak tam szpilki plusowe wychodzą o zapewnia mnie że pierwsza partia będzie o czasie czyli w czwartek, więc na razie wygląda to dobre.
Awatar użytkownika
By ataman
#564453
leda pisze:
ataman pisze:No nie no @Barjavel, wyluzuj, sam chciałem zadać takie pytanie.
Jestem 85 na liście. Nie zawsze mam dostęp do netu, nawet przez kilka dni(taka praca).
Proszę Cię:
mógłbyś kliknąć kilka klawiszy , w rodzaju ( PRZYPOMINAM O ZMÓWIENIU) etc.


jak dojdzie do twojego miejsca to na pewno o tym sie dowiesz, nie rozumiem po co tworca ma przypominac osobom z konca listy, o projekcie ktory jest nieukonczony. Gienka pewnie dostaniesz miesiac pozniej niz osoba z 1 miejsca. mozliwe ze w pierwszych dniach.2013 roku, jesli wszytsko bedzie szlo jak po masle, a pewnie tak nie bedzie


Czytaj ze zrozumieniem, przecież nie chcę aby "twórca" napisał TERAZ kiedy mam go mieć.
Tylko powiadomił o prawdopodobnej wysyłce .
Z resztą wyjaśnił to kilka postów wyzej.
Awatar użytkownika
By Barjavel
#564459
POWTÓRZĘ JESZCZE RAZ - KAŻDY DOWIE SIĘ W SWOIM CZASIE O ZBLIŻAJĄCEJ SIĘ WYSYŁCE -

Mam nadzieję żę nie będzie ten wątek już poruszany :piwo
Awatar użytkownika
By Thaniell
#564747
Witam

Dziś dotarł do mnie rzeczony atomizer. Zatem kilka słów się należy. No, ale do rzeczy ;)

Atomizer wykonany starannie i to bardzo. Elementy dobrze spasowane, choć mam kilka uwag, ale o tym za chwilę. Nie wiem jak się mają wymiary testera do wersji finalnej, ale poniżej je podam. Sam atomizer prezentuje się na prawdę pięknie, z resztą będą fotki to sami zobaczycie. Filmiku na razie nie kręciłem, ale jeżeli ktoś widzi taką potrzebę, to oczywiście to uczynię. Choć zasada działania jest jak w każdym innym genisis, kwestia knota. Dolny cap jest zintegrowany z trzpieniem ( trzpień gwintowany ), w którym idzie pin "+". Z kolei górny cap, jest wkręcany na trzpień i w ten sposób zamyka to całość konstrukcji. Średnica baniaka idealnie spasowana, ze średnicą capów. Metoda palcowa :mrgreen: Gwint ładnie spasowany ( za testera robiło PV ). Tworzy on jedną całość z dolnym capem. Cap górny ( kopułka ), osadzony jest na o-ringu, przez co można dowolnie sterować osią otworu powietrznego, względem knota.

Były rzeczy pozytywne, a teraz chciałbym skupić się na rzeczach, które myślę, że warto było by poprawić. Opinia jest moja prywatna, więc nie każdy musi się z nią zgadzać. Opieram się o to co widzę i jak bym to widział finalnie.

Zacznijmy od górnego capa ( kopułki ). Jest on dość pokaźny, w sensie grubości ścianek. Ma to swoje zalety i wady. Mnie to osobiście nie przeszkadza. Na pewno grzeje się wolniej, niżeli cienkościenne, ale jak się nagrzeje, to wolniej stygnie. Dlaczego to piszę ? bo wiem, że są hardcorowi meshowcy i ta wiedza im się należy.

Otwór w górnym capie "airhole" ( kopułka ), według mojej opinii, powinien być niżej, o jakieś 3mm. W tym momencie, mierząc wysokość otworu od powierzchni capa górnego, biorąc pod uwagę, że cap jest zamontowany, otwór powietrzny jest na wysokości 6.5mm, względem powierzchni capa. Wiem, że co kraj to obyczaj, ale.....

Baniak. Tu jest błahostka, ponieważ jest to kwestia, tylko i wyłącznie skrócenia szkła. Na tą chwilę po zamontowaniu baniaka i dokręceniu górnego capa na trzpień, zostaje szpara ( dotyczy to elementu gwintowanego trzpienia i dolnej powierzchni capa ). Innymi słowy, trzpień z górnym capem nie skręcają się do końca. Ale to jet pikuś. Pan Pikuś.

Pin "+". Pin chodzi dość ciężko i to pewnie jego zaleta, ale.... Należy wydłużyć powierzchnię gwintowaną pinu ( tą, na którą nakręca się nakrętki ), ponieważ teraz chcąc skontrować pin samą nakrętką, jest to nie możliwe. W oryginale użyto kołnierza i dwóch śrubek mocujących drut. Jeżeli ktoś chciałby zrobić niską grzałkę i pozbyć się tulei z kołnierzem, to jest to przeszkoda. Pin "+", można również spokojnie skrócić, o 2mm.

Otwór pod knot. Otwór pod knot ma średnicę 2.5mm. Według mnie to trochę mało. 2.7mm-3mm było by optymalne. Z naciskiem na drugi wymiar. Grubego knota łatwiej zrobić. Łatwiej jest również zachować w nim, odpowiedni otwór powietrzny. Pomijam sam fakt lepszego odpowietrzania baniaka. Jest na tyle miejsca, że jest to do zrobienia.

Odległość knota od śruby "-". W tym momencie jest zdecydowanie za mało. Nie mam co prawda szczelinomierza, ale na moje oko teraz jest to ~0.5mm. O zwarę nie trudno. A jak ktoś chce kręcić niskie grzałki, to musi zaczynać ponad łebkiem śruby. Proponuję odległość rantu otworu pod knot, od łebka śruby "-" na poziomie 1.5mm. Jest to bezpieczna granica.


Wymiary genisis :

Wysokość bez gwintu : 55mm

Wysokość z gwintem : 60mm

Wysokość capa ( kopułka ) : 22mm

Średnica atomizera : ~20mm


Poniżej fotki atomizera genisis by Barjavel.







Obrazek










Obrazek




Obrazek




Obrazek





W razie pytań służę.

Powiem krótko, po wprowadzeniu niezbędnych poprawek, jest to gienek na miarę naszych czasów.

A teraz *BICZ*

:beer:
Awatar użytkownika
By lekki
#564749
na to wszyscy czekali!!! dziekujemy!

ja tez bym wolal wiekszy otwor na knota, masywny gorny cap mi odpowiada akurat

Thianell czy moglbys sie wypowiedzies jak wypada on na tle genisisa od senia?
tamten jest lepiej przemyslany/wykonany wg Ciebie?
Ostatnio zmieniony 20 lis 2012, 22:52 przez lekki, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By W1ck3d
#564759
jaka jest dziura w capie do zasysania ? 1mm czy 1,2mm ?

wygląda na naprawdę przemyślanego i mocno solidnego :)
to czekamy co dalej powie twórca :>
Awatar użytkownika
By Thaniell
#564761
leda pisze:Thianell czy moglbys sie wypowiedzies jak wypada on na tle genisisa od senia?


Szczerze mówiąc, to wolałbym tego nie robić, z różnych względów. Obie konstrukcje są na wysokim poziomie. Zaś ocena końcowa, należy do nabywcy/użytkownika.


W1ck3d pisze:jaka jest dziura w capie do zasysania ? 1mm czy 1,2mm ?


Nie bardzo mam czym to zmierzyć. Wygląda na 1mm, ale może niech kolega Barjavel się wypowie :)
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 34
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.