EPF
Jesteś nowy na forum i nie wiesz jak się po nim poruszać? Zapytaj!
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By misiojedzie
#1900777
Witam

Na forum 5 lat, ilość postów 50. Jak mam dostać możliwość umieszczania ofert na bazarku? mam kilka rzeczy na sprzedaż, pisałem do 2 adminów i cisza :/

pozdrawiam
Awatar użytkownika
By bulit73
#1900778
Musi być jeszcze polecenie od kogoś kto cię zna lub posiada twoje dane.

p.s. Lepiej pisać do adminów, bo szybciej uzyskasz odpowiedź.
Awatar użytkownika
By redwhite
#1900779
8. Aby przejść weryfikację użytkownik powinien posiadać: co najmniej 3 miesięczny staż na forum, 50 napisanych postów (wg wskazań licznika postów), nieposzlakowaną opinię na forum, oraz otrzymać polecenie innego, wcześniej zweryfikowanego użytkownika forum.
9. Użytkownik udzielający polecenia oświadcza tym samym że zna użytkownika polecanego osobiście lub też iż dokonywał z użytkownikiem transakcji oraz że posiada dane niezbędne do jego identyfikacji (imię, nazwisko, adres, numer konta bankowego) i w razie konieczności przekaże te informacje odpowiednim organom państwowym.
10. Użytkownik udzielający polecenia nie jest stroną transakcji pomiędzy użytkownikiem polecanym, a jego kontrahentami. Nie ponosi on ewentualnej odpowiedzialności materialnej za niewywiązanie się z transakcji przez polecanego."
By misiojedzie
#1900794
aha czyli może mnie np polecić użytkownik od którego kupiłem wczoraj boxa i ma moje dane. ok już wszystko wiem, dzięki :)
By wratchild
#1912156
Napisałem 05.12. w temacie dostępu do bazarku do użytkownika @admin i nie dostałem odpowiedzi. Gdzie mogę znaleźć namiar na innych administratorów?
Baterie litowo-jonowe - ładowanie

Usłyszałem niedawno od sprzedawcy, że baterii lito[…]

Pytanie o przesyłki z Chin

Robił ktoś ostatnio zakupy? Jak to teraz wygląda? […]

Powrót po latach do E

Cześć. Wiele lat nie dotykałem już epapierosa. Pa[…]

Słaby Smak TFV16

Założyłem nowa grzałkę do TFV16 2x Mesh. Grzałkę o[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.