EPF
Awatar użytkownika
By Ashton
Bioskamed F820I5FPD1 zapach przypomina alkohol? whiskey ? aceton ? rozpuszczalnik ? nie jestem pewien, dosyć intensywny.. po przelaniu do innego pojemnika dalej czuć, zmniejszył się po dodaniu bazy nikotynowej, po dodaniu aromatu (eukaliptus mięta inawery) nie wyczuwalny.. jak na razie żyję ;) Konsystencja czysta

Po raz pierwszy się z tym spotkałem dotąd nie było z nimi żadnych problemów.
Awatar użytkownika
By SuwMar
Bioskamed.pl, dostawa w 24h od zamówienia. Glikol i gliceryna bez żadnych niechcianych zapachów.
Data produkcji/Najlepiej zużyć
Gliceryna 1L- 03.07.2019/02.07.2020
Glikol 0.5L- 15.05.2019/14.05.2020
Awatar użytkownika
By Risto
Krasnal45 pisze:
SuwMar pisze:Bioskamed.pl, dostawa w 24h od zamówienia.

To ewenement :zakrecony
Zwykle dostawa od nich to oczekiwanie około tygodnia.

Kilka razy zamawiałem od nich glikol i glicerynę, a zamówienia złożone przed południem, praktycznie zawsze odbierałem z paczkomatu na drugi dzień roboczy. Raz czekałem ok. 4-ech dni, ale pracownik sklepu zadzwonił do mnie z wyjaśnieniem i przeprosinami.
Glikol i gliceryna były zawsze bez obcych zapachów. *SUPER* *GOOD* *KAWA* :-D :-D
Awatar użytkownika
By Superlux
Z Bioskamedem bywa różnie ( i to właśnie z terminami ), kiedyś był w samej topce...dzisiaj nie wiem bo obecnie używam DK-Agola i też jestem bardzo zadowolony. Najlepszy glikol i gliceryna jakich używałem to były Totally Wicked i Atmos Lab ale to się kompletnie nie opłaca, czysta żywa wódka filtrowana pińćset razy ale to nie dla mnie ta zabawa, nie dla mnie ...chociaż kiedyś dość długo jechałem na bazach od Atmosa ( widocznie miałem za dużo kasy :lol: ).

:drinkb
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18

Uwaga!!! Zmiana sposobu odbierania przesyłek wysył[…]

Dvarw mtl

Witajcie, Przymierzam się do zakupu klona drwala.[…]

Parownik MTL dla żółtodzioba

Witam Szanownych Użytkowników forum. Po kilkumiesi[…]