EPF
Rozpoczynasz przygodę z elektronicznym papierosem i masz pytania? Tutaj właśnie możesz uzyskać na nie odpowiedź.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
Awatar użytkownika
By Timi
Sąd kardynalski z udziałem watykańskiego egzekutora jak nic :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
By Nikotynos
ok, z żabkami nie zadzieram,idę kręcić grzecznie nową grzałę i wkrótce zdam emocjonującą relacje, nie ma ten tego lipy i żartów.

Aktualizacja: Josny piorun, ukręciłem diobła panocki na tom skylinie; wziołem ino khantala d 0.3mm, na średnice 3 i 6 zwojaczków i kurna toż to dymi że mnie baba w doma tylko po bączku z zada odnajduja . A chmurze to tylko na 12 wat. Nie no, a tak na poważnie to wszystko super fajnie, tylko da się jakoś zmniejszyć rozmar chmury bez zbytniej straty na smaku i na prądzie? Wole subtelniejsze chmurzenie, a nie że mi po kilku chmurkach telewizora nie widać Tzn trochę przesadzam i w sumie mogło by tak zostać, choć jedynie chmurki mogły by być mniejsze.

Aktualizacja 2: no i kurna stało się, a mówiłem żeby nie pchać tyle waty, ale nie nie , no i goni mnie teraz stado rozwścieczonych bobrów i żąda skruchy . Ale przynajmniej nie cieknie hehe. Myślałem że to kręcenie drucika będzie najbardziej problematyczne, a tu się okazuje że dawkowanie (plus ułożenie) waty jest największym problemem.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Cieknacy merlin mini i brak smaku

Witam wszystkich. Mam problem od paru dni a mianow[…]

E-papieros usta-płuca

Witam, szukam opinii na temat papierosów usta-płuc[…]

aegis legend + profile rta unity

Siemanko ! :D mam do was male pytanko... kupilem o[…]