EPF
Rozpoczynasz przygodę z elektronicznym papierosem i masz pytania? Tutaj właśnie możesz uzyskać na nie odpowiedź.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
Awatar użytkownika
By Pesio
Tak jak podejrzewałem to XTAR VC4 i wysoce wybuchowe Akumulatory m-ki Efest!!!

P.s.
@ariusz przystojnie wyglądasz z tą brodą

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
By Łewap
To ja dodam takie pytanko od sb,ze wzgledu ze naleze bardziej do tej grupy paranoikow a nie pracuje "przed biurkiem" to czy taka ladowarke moge podpiac pod powerbanka? Czy taki powerbank raczej nie pociagnie za dlugo? :D
Awatar użytkownika
By Cinmar
Niech tylko nie przepieprzy zaoszczędzonego czasu na głupoty :lol:
@Łewap, możesz. Stać się nic nie stanie, tylko musisz mieć dużo tych powerbanków :D
Awatar użytkownika
By Baryua
Kiedyś widziałem w internetach takie torebki bezpieczeństwa do Li-Po, stosunkowo niedrogie. Nie wiem czym się różną reakcje spalania Li-Po i Li-Ion, ale zawsze to jakieś zabezpieczenie.

By Maskota
Kolego takimi postami sobie drogi na bazarek nie skracasz ;-) a widze że wszystkie tematy Twoje.. 50 postów to nie wszystko, nie posiadasz kluczowych wymagań żeby się tam dostać

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Vaptio 50w solo 2-3000mah

Czy opłaca się go kupić I czy będzie dobry na sta[…]

Ładowarka

Nie mam tyle kasy żeby kupować jakieś wypasione ła[…]

Jaki atomizer do GX 350

Witam. Od ponad roku użytkuje Smoka GX350 z atomi[…]

Ijust 3 szybko pada

Witam kilka dni temu zakupiłem ijusta 3. I jest z[…]