EPF
Awatar użytkownika
By blucas
Chodzi Ci o baniak od Steam Tuners?
Mam w sumie jeden nieużywany oryginał. Puki co używam kopii z ft.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X 4/64 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By kabacina
Może Kolega ma co, odezwałem się na priv. Szukam czego takiego. Przezroczysty wygląda super. Może da się ten mleczny kolor jakoś zlikwidować? Próbował ktoś jakimś sposobem? Może głupie pytanie ale pytam Obrazek

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By kabacina
Nikt nie próbował polerować w jakiś sposób mlecznego baniaczka?

Awatar użytkownika
By Drac0
Hej,

Jest jakis patent na dolewanie liq? z tym mlecznym baniakiem mam niesamowity problem... nie moge tego przeplywu liq zablokowac albo odblokowac jak gorny cap dokrecony.
Awatar użytkownika
By bulit73
Drac0 pisze: nie moge tego przeplywu liq zablokowac albo odblokowac jak gorny cap dokrecony.

Nie trzeba patentów. Łapiesz za baniak, dociskając do dołu przekręcasz w jedną lub w drugą stronę.
Awatar użytkownika
By blucas
Dla pewności drugą ręką można złapać za pierścień AH i pierścień dolny baniaka (niekiedy pierwszy odkręcać się baniak zamiast zamknąć przepływ lq. )

Wysłane z mojego Redmi Note 4X 4/64 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By sqrczybyk
Przesmaruj uszczelki liquidem, bo pewnie na sucho masz go skręconego... możesz luźno ( nie na maxa) dokręcić górny komin na którego to nakładasz capa.
I po tych czynnościach chodzi jak po maśle.

Wysłane z iPhone
Awatar użytkownika
By joannna
kabacina pisze:Nikt nie próbował polerować w jakiś sposób mlecznego baniaczka?

Troszeczkę pasty do zębów i wata + woda,za półgodziny masz taki jak na zdjęciu,idealnie przezroczysty.Sprawdzałam na innym baniaczku. :)
Awatar użytkownika
By Gabriel
Drac0 pisze:Hej,

Jest jakis patent na dolewanie liq? z tym mlecznym baniakiem mam niesamowity problem... nie moge tego przeplywu liq zablokowac albo odblokowac jak gorny cap dokrecony.

Nie dokręcaj za mocno górnego capa. Dokręć do pierwszego pewnego oporu i tak zostaw. Wtedy baniak swobodnie chodzi w lewo i prawo czyli zamykanie i otwieranie dopływu liquidu.
Awatar użytkownika
By kabacina
joannna pisze:
kabacina pisze:Nikt nie próbował polerować w jakiś sposób mlecznego baniaczka?

Troszeczkę pasty do zębów i wata + woda,za półgodziny masz taki jak na zdjęciu,idealnie przezroczysty.Sprawdzałam na innym baniaczku. :)
Dzieki! Muszę spróbować ;)

Awatar użytkownika
By Drac0
Gabriel pisze:
Drac0 pisze:Hej,

Nie dokręcaj za mocno górnego capa. Dokręć do pierwszego pewnego oporu i tak zostaw. Wtedy baniak swobodnie chodzi w lewo i prawo czyli zamykanie i otwieranie dopływu liquidu.

Dzięki. Jest znacznie lepiej, aczkolwiek i tak trzeba sily. Ale klonik jest na pelnym wypasie, jestem bardzo zadowolony.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
no atomizer

Witam mam problem z joy captain pd270 przez cały […]

Ijoy Captain mini cieknie

Witam brać waperską. Mam problem z wyżej wymienion[…]

Wie ktoś o co tu chodzi? Właśnie skompletowałem ko[…]

Dla początkującego