EPF
E-palenie kontra prawodawstwo. Trawnik Attack!
By MrSkallu
#1818145
Witam. Nie wiem czy byl podobny temat, ale chcialbym pozostawic po sobie jakas spuscizne i za razem zachecic uzytkownikow do dyskusji na temat problemu jakim jest ustawa o zaakcyzowaniu plynow stosowanych do EIN.

Chcialbym wspomniec ze akcyza ma powstac na nasze ukochane liquidy oraz produkty nowatorskoe (w skrocie bazy). Czy dystrybutorzy nie moga zadzialac w sposob rozdzielenia tych substancji i sprzedazy ich oddzielnie? Chodzi mi o produkcje soczku na zasadzie premixu (koncentrat na 100%vg oraz shot na 100%pg) Smiem watpic ze nasz rzad zaakcyzowalby produkty oddzielnie, gdyz gliceryna i glikol zawarte sa w produktach farmaceutycznych, kosmetologicznych oraz nawet i w spozywczych. Przyczepic sie raczej nie da do kupowania oddzielnie glikolu i gliceryny na stronach internetowych ze w zgledu na niejednoraki sposob ich przeznazenia.

Prosze was uzytkownicy o wasza opinie na ten temat.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By matatiti
#1818151
Każdy płyn, niezależnie czy będzie to samo VG czy PG, który będzie obecny w waperskim sklepie, będzie podlegał akcyzie, więc tu jej nie ominiesz. Poczytałbyś trochę na ten temat, bo było omawiane wielokrotnie na forum, w tematach dotyczących akcyzy, a nie zakładał kolejne.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1818152
MrSkallu pisze:Prosze was uzytkownicy o wasza opinie na ten temat.


Nikt Ci nic nie napisze, gdyż aktualnie wszyscy płaczemy z rozpaczy i ręce są nam potrzebne do nieustającego wycierania nosów.
Jednak, jeśli interesują Cię dyskusje dotyczące akcyzy, przejrzyj sobie wątki w sekcji w której wyprodukowałeś swój.

Przy czym z góry Cię zawiodę.
Co do omijania ustawy: nikt tu nikogo namawiać do, ani popierać tego pomysłu nie będzie.
Na tym forum nie łamiemy prawa, nawet jeśli to mało mądre prawo.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.