EPF
Rzuciłeś palenie lub e-palenie? Podziel się z innymi jak to zrobiłeś!
By Roksza
#1801350
Jestem zadziwiona wszystkimi obserwacjami. Ślinianka i ból jezyka ustały więc prawdopodobnie to wpływ e papierosa.
@Pesio ja czułam się przez pierwsze dni wypompowana, zasypiałam po godzinie 20, ale nie walczyłam z tym bo im dłużej spałam tym większe prawdopodobieństwo, że nie zapale.
Awatar użytkownika
By Pesio
#1801359
I o to chodzi! Wniosek z tego taki że jak człowiek naruszy to co naturalne to potem cierpi.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By PucH2
#1801366
Miło że żyjesz i następną bitwę wygrałaś @Roksza . Ale armia ciemności z pod znaku liścia tytoniu tylko czyha byś znów dołączyła do tej sekty. Nie odpuści na krok.
By Roksza
#1801509
Zastanawiam sie jak to jest, że raz dymek z tego samego papierosa jak mnie połechce po nosie to pachnie aż mam ochotę go wyrwać i wypalić, a raz podmuch dymu chwile po pierwszym incydencie powoduje odruch machania ręką i odsuwania się od źródła smrodu.

Nadal czysta, choć ciumkam 18 mg
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1801512
To tak jak z portasami - choćby ulubione, wyprać czasem trzeba.
Grzałki mieniaj.
O ja pitole *TORBA* - jeśli chodziło o zwykle pety to jesteś zdrowa i nic Ci nie jest ale.... *BLUSH* zważ na fakt iż moje stwierdzenie w 100 % sprawdza się przy ep.....
Mea Culpa.... :wink:
By Roksza
#1802080
Miesiąc i dwa dni. Od trzech mam okropny kryzys, każdy papieros mi pachnie. Bardzo chcę zapalić.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1802088
To zapal. Przypuszczam że weźmiesz 3 machy i od razu zgasisz peta bo będzie Tobie śmierdział ( i kryzys minie automatycznie ) :D
Awatar użytkownika
By Timi
#1802089
Stawiam, że pierwszy zmusi do wymiotów :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Hunka
#1802091
Nie prowokujcie bo potem będziecie tłumaczyć dziewczynie jakie palenie hybrydowe jest złe i bezsensowne.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1802093
Ja sam mam czasami taki kryzys, chociaż wapuję już dobre parę lat. Tak mniej więcej co pół roku czuję, że muszę zapalić analoga. Wystarczy że go odpalę i wezmę macha i już mi wystarczy na kolejne pół roku. Smak i smród tego śmierdziela odrzuca tak że kryzysu już nie mam :lol:
Awatar użytkownika
By marki51
#1802094
Hm... To ja chyba jakiś dziwny jestem. Nie mam kryzysów, analogi są mi prawie obojętne. Piszę prawie, bo nie przeszkadza mi jak ktoś pali, ale ten smród z japy po spaleniu papierosa po prostu mnie odrzuca. Zawsze w aucie mam tictaki, żeby palacza poczęstować (najczęściej żonę):lol: Moja żona dzięki bratu :twisted: po miesiącu zapaliła jednego i dziś,,,, pali analogi :twisted: więc myślę, że zamiast zapalić lepiej przetrzymać bóle.
Trzymam kciuki.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1802098
Z tym kryzysem to u każdego różnie bywa. Dla przykładu mój ojciec ( palił ze 45 lat ) i któregoś dnia powiedział że rzuca to w cholerę. I faktycznie rzucił, bez żadnych zamienników czyli plastrów, gum nikotynowych itp. Zapytałem go czy nie czuje głodu nikotynowego, a on mi na to że nie. Nie pali już ponad 10 lat i nigdy niemiał kryzysu. Ja bym natomiast tak nie umiał. Kryzys przychodzi i już ( ja paliłem analogi 30 lat ) Nie wiem skąd to się bierze ale przychodzą takie dni że ciągle myślę o papierosach. Mija dzień, drugi i kolejny, ja ciągle twardziej, mówiąc sobie że to minie a tu cały czas te myśli o papierosach. Kiedyś się złamałem i zapaliłem i odrzuciło mnie tak że kryzys automatycznie odszedł :lol: Niestety te chwile powracają. Na szczęście coraz rzadziej ale powracają :cry: Więc są ludzie jak mój ojciec, którzy żadnego problemu z tym nie mają i tacy jak ja, którzy niestety z nałogiem muszą walczyć cały czas ( chociaż analogi śmierdzą mi okrutnie ) *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By PucH2
#1802103
Roksza pisze:Miesiąc i dwa dni. Od trzech mam okropny kryzys, każdy papieros mi pachnie. Bardzo chcę zapalić.

Napawaj się tym zapachem a chcenie przechodzi szybciej niż orgazm. Dobrze wyobrazić sobie w takiej chwili np. nagą teściową czy inny wstrętny obraz. W tym momencie nie daj się skusić na analoga. To próba przekupienia cię przez twój mózg byś przeszła na złą stronę. Efekty jak się poddasz:
Timi pisze:Stawiam, że pierwszy zmusi do wymiotów :mrgreen:

Krasnal45 pisze:... a ten trampek w mordzie później.... :lol:

Przy zmniejszaniu nikotyny ponownie się z tym spotkasz acz mniej intensywnie. Teraz jesteś dalej na etapie usuwania toksyn z organizmu i niech tak zostanie. Z analogiem się jeszcze nie raz spotkacie.
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1802131
Moim zdaniem jak zapalisz nic złego się nie stanie, poczujesz rozczarowanie. Sam zapalę czasami zwykłego papierosa do piwa, z sentymentu do tytoniu, nie z potrzeby. Szału nie ma więc później nie ciągnie.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1802132
McGrinn pisze:Moim zdaniem jak zapalisz nic złego się nie stanie, poczujesz rozczarowanie. Sam zapalę czasami zwykłego papierosa do piwa, z sentymentu do tytoniu, nie z potrzeby. Szału nie ma więc później nie ciągnie.

Ciągnie, tylko jednego łatwo zapomnieć. Kilka to już może być problem z powrotem, szczególnie dla niedoświadczonego wapera.
Awatar użytkownika
By marki51
#1802133
McGrinn pisze:Moim zdaniem jak zapalisz nic złego się nie stanie, poczujesz rozczarowanie. Sam zapalę czasami zwykłego papierosa do piwa, z sentymentu do tytoniu, nie z potrzeby. Szału nie ma więc później nie ciągnie.


Zdania na ten temat są jednak podzielone :piwo Ja bym jednak nie próbował, bo i po co :?:
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1802148
@PucH2

Być może, choć ostatnio spaliłem nawet kilka i zero tęsknoty.

@marki51

Po to by uświadomić sobie, że e-papierosy są lepsze :wink: .

Cóż, palenie to kwestia psychiki, a ta u ludzi różnie działa. Może faktycznie lepiej nie ryzykować, nie wiem.
By Roksza
#1802171
Nie chcę ryzykować, nie mogę sobie na to pozwolić. A na domiar zlego od piątku leżę plackiem z rwą kulszową. Czuję się jakbym umierała.
Box na jeden akumulator

Witam, moja tesla dostała szoku pourazowego jak mi[…]

Pochwalcie się zabawkami:) http://i42.tin[…]

Atomizer większy niż 2 ml

Witam. Szukam jakiegoś atomizera dobrze oddającego[…]

Jakie zasilenie kupić na dwa akumulatory.

Witam. Pomocy szukam zasilenia na dwa akumulatory […]