EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
Awatar użytkownika
By TERMINATOR
#1771603
Witam. Mam małą zagwozdkę jeśli chodzi o sprzedaż sprzętu. Od paru miesięcy wszystko leży w szufladzie i mi trochę szkoda, bo sprzęt jest jak nowy. Przespałem wejście ustawy i teraz jestem w kropce. Bo chciałbym spieniężyć zabawki , ale czy właściwie istnieje jakiś sposób aby się ogłosić z takim zestawem ? Myślałem, że jeszcze tu na forum można znaleźć nabywcę , ale widzę , że forum zablokowane :( Może jakieś małe podpowiedzi ? Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By mordek
#1771604
Bazar -> Regulamin forum (post207250.html#p207250) -> punkt VII. Dział Kupię/Sprzedam.
Awatar użytkownika
By matatiti
#1771613
TERMINATOR pisze:Witam. Mam małą zagwozdkę jeśli chodzi o sprzedaż sprzętu. Od paru miesięcy wszystko leży w szufladzie i mi trochę szkoda, bo sprzęt jest jak nowy. Przespałem wejście ustawy i teraz jestem w kropce. Bo chciałbym spieniężyć zabawki , ale czy właściwie istnieje jakiś sposób aby się ogłosić z takim zestawem ? Myślałem, że jeszcze tu na forum można znaleźć nabywcę , ale widzę , że forum zablokowane :( Może jakieś małe podpowiedzi ? Pozdrawiam


Na dzień dobry powinieneś zostać ukarany ostrzeżeniem za zaśmiecanie forum kolejnym wątkiem świadczącym o braku jakiejkolwiek wiedzy na temat regulaminu, który zaakceptowałeś rejestrując się tutaj.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.