EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
By sebeq
#1745604
Witam , jakie polecacie akumolatory do smoka h-priva , aktualnie mam awt 40a i nie czuję sie w nich bezpiecznie , zamierzam je zmienić tylko nie wiem na jakie , i żeby to nie były rewrapy.
By sebeq
#1745611
Szukam bardziej coś bardziej dostępnego i nie rewrapów , bo efestów to ja nie chce kolega miał z nimi nieciekawą sytuacje i wole być bezpieczniejszy
Awatar użytkownika
By bulit73
#1745612
Sony vtc 5
Lg hg2
Samsung 30Q (mój faworyt) :D
By sebeq
#1745614
a samsung 25r ? czy lepszy bedzie 30Q , chodzi mi o to żeby nie wybuchały , ani nie robiły zwarć i mogłbym je troche mieć , głównie chodzi mi o moje bezpieczeństwo
Awatar użytkownika
By bulit73
#1745619
sebeq pisze:a samsung 25r ? czy lepszy bedzie 30Q , chodzi mi o to żeby nie wybuchały , ani nie robiły zwarć i mogłbym je troche mieć , głównie chodzi mi o moje bezpieczeństwo


Prosisz o aku do swojego boxa. Podaję Ci 3 rodzaje bezpiecznych akumulatorów. Wystarczy tylko wybrać :wink:
By sebeq
#1745623
a na wytrzymałość który bedzie dobry chodzi mi o to żeby troche pochodził bo ekran w h-privie troche pobiera
By Krasnal45
#1745627
Na wytrzymałość, to na razie Ty nas bierzesz. Zacznij pisać logiczniej i po polsku, bo na razie to ja czuję, że do gimbazjalisty piszę. Regulamin forum przeczytałeś?
By Krasnal45
#1745631
Do technikum powiadasz? Ciekawe. Więc o akomulator Ci chodzi, czy może o akumolator? Bo to dwie różne rzeczy....
By Krasnal45
#1745636
Przestań tu chłopcze wciskać ciemnotę o jakimś technikum i wróć na forum jak skończysz szkolną edukację.... ewentualnie...
Awatar użytkownika
By miron52
#1745639
Mój kolega, optymista mawia "no nie jest tak źle, w każdym razie poziom wyższy trochę od wolnego białka"
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.