EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Kuroyukihime
#1674745
Witam.
Jakiś czas temu niefortunnie zbiła mi się szybka od tfv4 micro (tego micro, który jest w zestawie Smok stick one plus) zamówiłam już w sklepie, dziś dostałam, ale niestety, szybka wymienna okazała się zbyt wąska. Nigdzie nie ma tych szybek (patrzyłam chyba wszędzie, ale nic nie znalazłam, jak na złość), patrzyłam inne tematy ale straciłam już nadzieję, że trafię na to.

Pytanie moje jest takie, czy orientuje się ktoś, gdzie mogę zakupić szybkę do tego jakże pięknego Smoka tfv4 micro? Średnica: 24.5 mm :) Może być od czego innego, choć nie wiem co zrobię, jak szybka okaże się za wysoka, i wtedy będę musiała szukać ewentualnej przedłużki :D (albo bawić się w "przecinanie")

Ps. czy dobrze mi się wydaje, że te smoki tfv4 micro są na zasadzie: każdy z innej parafii?
Awatar użytkownika
By einon
#1674974
pol pisze:
einon pisze:Dziwny ten twoj smok micro, ten u mnie srednicy ma 22mm...
....

Co w tym dziwnego, że wersja "Plus" ma 24.5mm średnicy?

Taki sam jest w zestawie Guardian III kit
http://www.smoktech.com/kit/guardian-iii-kit

Link, który podałeś dotyczy wersji 22mm.

Ah no tak do zestawu jest szerszy, moj blad.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
By Spyx
#1675312
Mam ten sam problem, badziewna szybka pękła mi sama z siebie chyba od temperatury do jakiej się nagrzewa, bo nie zaliczyła upadku.

Tak jak napisano już w tym temacie będzie pasowała tylko szybka od TFV4 Micro PLus. I ten plus na koncu sprawia, ze nie pasują ogólnie dostępne szybki od TFV4 Micro o średnicy 22mm.

Czy autor tematu znalazł już sklep gdzie można kupić w normalnej cenie? Bo wysyłka do polski w cenie xx dolarów mija się z celem. Ja nie potrafię znaleźć.

A tyle tego wyprodukowali:
http://vaping360.com/smok-tfv-4-micro-review/

Znalazlem tylko jedna stronę gdzie można wybrać ta szybkę micro plus, ale cena wysyłki do Polski to 13$
http://vapenw.com/tfv4-full-size-mini-r ... ss-by-smok
Awatar użytkownika
By wtoro
#1675331
Szkiełko pęka również przez zbyt mocne skręcenie parownika. Pyrex opiera się niestety o metalowe cześci smoka i trzeba go skręcać z dużym wyczuciem.

Tapatalk
By Spyx
#1675334
Wtoro, akurat przechodzę rehabilitacje ręki po złamaniu, także nie podejrzewam siebie ze mam za duży siły w łapach przy skręcaniu, wręcz przeciwnie.

Ale oczywiście masz racje, a miałem kupować cuboida..

Czy do tej baterii podpisanej jako Cloud+ pasują inne topy?
- Sam sobie odpowiem. Gwint 510 wiec pewnie można zamawiać jakiś inny top z dostępnymi szkiełkami.
Ostatnio zmieniony 26 cze 2016, 13:57 przez Spyx, łącznie zmieniany 1 raz.
By Kuroyukihime
#1675340
Szczerze mówiąc nie znalazłam nic.. w żadnym polskim sklepie nie ma szkieł do tego smoka (bo tak jak było i wspomniane przeze mnie, są węższe) i trzeba chyba sprowadzać skądś tam.. bo szukanie zamiennego szkła to kupowanie kota w worku.

Chciałam zamówić z którejś z tych stron, ale czytając komentarze, jak i wpisy nie jestem przekonana do zakupu..
By Spyx
#1675349
Szybciej i prościej będzie kupić inny parownik, co prawda będzie to pewna inna średnica niż bateria. Prosiłbym o info kogoś doświadczonego, czy taki mix będzie działał? Bo ja jestem nowy w tym temacie.

PS, ja moje szkiełko bardzo profesjonalnie naprawiłem trytrytkami, czy jak się tam to nazywa. Na razie nie cieknie ; )
By Kuroyukihime
#1675363
szczerze mówiąc będę szukała jeszcze stacjonarnie w jakiś sklepach, i wtedy ewentualnie będzie trzeba się martwić o za wysokie szkło :) bo raczej wątpliwe jest to, że ktoś kupi parownik bez szkła.
Awatar użytkownika
By adam1976
#1675597
mam taki parownik :) od fajki Smok Guardian III Kit
mam ten parowniczek bez grzałek opakowania i szkła XL
myślę ze możemy się dogadać pisz na PW

Obrazek
By Kuroyukihime
#1676520
Ooooo, no to bardzo fajnie, szkoda tylko, że nie można płacić polską walutą, ale chociaż nie trzeba się męczyć z ceną przesyłki.
By Spyx
#1676863
Kiedyś coś kupowałem z poziomu przeglądarki to były przelewy24, teraz akurat kupowałem z aplikacji na ipadzie i tylko karta kredytowa, nie wiem może to zależy od sprzedawcy. W każdym bądź razie zamówione przyjdzie pewnie za miesiąc :(
By DiabliAsa
#1676917
Temat jak na zawołanie. Sama mam ten sam problem i szukam tej szybki. Niestety kupiłam smoka one plus i nacieszyłam się nim zaledwie dwa dni. Najpierw przeciekał lekko, udało się ogarnąć. A później ... Nie mam zielonego pojęcia jak to się stało ale szybka pękła najprawdopodobniej sama z siebie (nie upadła mi ani nic). Żałuję że kupiłam, bo co prawda wygląda świetnie, ale jak widać same problemy z nim...

Hmm, średnicą raczej inne parowniki nie będą pasować, ale może jest ktoś w stanie mi polecić jakiś do baterii ze smoka?
By Kuroyukihime
#1676930
Parownik? "Każdy" z gwintem 510 (gdzieś była na górze odpowiedź).

Co do szkiełka, jeśli nie rozwaliło Ci się w części możesz je uratować, albo iść do sklepu i przymierzać szkła na parownik i ewentualnie dokupić komin do niego :P Ja jeszcze zamawiam z Aliexpress ze dwa szkła przez "złośliwość rzeczy martwych" :D
By DiabliAsa
#1676953
Ja też zamówię te szkiełka. Tylko sęk w tym że pojutrze jadę na 2 miesiące za granicę i nie mam możliwości kupna ich tak, bym miała je przed wyjazdem. :P Muszę szukać jakiegoś sklepu stacjonarnego z e-papierosami w Lublinie, bo wszystko zamawiałam wcześniej przez internet.

Dlatego stwierdziłam że dokupię parownik bo 2 miesięcy nie wytrzymam ;) A szkiełka prędko nie dostanę :(
By DiabliAsa
#1677205
No niestety na to czasu raczej nie będę miała bo jadę do pracy. Ale dzisiaj zakupiłam uwell rafale i sprawuje się świetnie. Tylko na razie nie oddaje tak dobrze smaku jak oryginalna góra od smoka. Zastanawiam się czy musi się "rozruszać" czy już tak zostanie ... Liquidu używam tego samego, samogonu ;) Smak mniejszy, ale za to daje mocniejszego kopa :D Muszę ogarnąć bo może fabryczna grzałka jest inna niż w smoku. Pewnie 0,2 :D
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.