EPF
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1656176
No niby mogę, tylko po co komu sam top cap :roll: z resztą, to nie o to chodzi :wink: po prostu jest mi zbędny, bo jeden już przecież mam :)
By Fronti3r
#1656315
Husar Vapes pisze:Jeszcze dzisiaj pojawią się akrylowe top capy do Hussara w cenie 45 zł oraz dripki do top capu z wbudowanym dripkiem w cenie 25 zł.

Jeżeli ktoś przegapił to lista dostępna jest >>TU<<
By Husar Vapes
#1656539
Będzie więcej pewnie jeszcze dzisiaj, ale najpierw musimy zrobić z nimi jakiś konkretny porządek, bo zrobił się bałagan porządny u nas wewnętrznie ;)
Awatar użytkownika
By Miotła
#1656954
Porządkujcie porządkujcie, zaczekamy ;)
Awatar użytkownika
By Bassmaster
#1657006
Miotła pisze:Mi się generalnie nie śpieszy, jak @Bassmaster(nie wiem kto piszę z konta Hussara) będzie w tym roku we Władysławowie to może mi na wejściu 1 w budce z lodami zostawić(ciekawe czy pamięta).


Z konta Hussar Vapes pisze Mateusz ;)
Pewnie, że pamiętam. We Władku byłem już w kwietniu tego roku ale budka była niestety zamknięta :(
Awatar użytkownika
By Miotła
#1657016
Nie opłaca się nam ;( ale rybki wędzone z przodu pewnie były otwarte :D
Awatar użytkownika
By dzizas
#1657068
Witam serdecznie
Poza zachwytami nad Hussarem, które każdego dnia utwierdzają mnie, że warto było go mieć w swojej stajni, mam tylko dwie uwagi/pytania:
1. Szkoda że na dodatkowych top cap-ach (przynajmniej na moim) nie ma loga takiego jak na orginalnym.
2. Martwi mnie, że cisza w zakresie szkiełek do Hussara. Czy w tym temacie są jakieś prace prowadzone?
By Husar Vapes
#1657111
dzizas pisze:Witam serdecznie
Poza zachwytami nad Hussarem, które każdego dnia utwierdzają mnie, że warto było go mieć w swojej stajni, mam tylko dwie uwagi/pytania:
1. Szkoda że na dodatkowych top cap-ach (przynajmniej na moim) nie ma loga takiego jak na orginalnym.
2. Martwi mnie, że cisza w zakresie szkiełek do Hussara. Czy w tym temacie są jakieś prace prowadzone?


Faktycznie nie ma na nich logo. Mieliśmy tutaj trochę przepychanek wewnętrznych w tej sprawie. Nie dostały z kilku powodów. Po pierwsze cena poszła, by do góry o minimum 7-8 zł przy ilościach jakie byśmy grawerowali w obecnym miejscu. Po drugie wszyscy chcieli powrotu bardziej zbliżonego do prototypu, a tam logo nie było.

W następnych partiach powinny być logotypy?

Co do szkiełka, sprawa z nim jest dokładnie taka sama jak z resztą produkcji. Pokaźne opóźnienie zamówienia najnowszej partii akcesoriów. Pyrex jest do tego jeszcze trudniejszy do wykonania ze względu na to, że jest to w 100% prototyp i to do tego skomplikowany pod względem odpowiedniego uszczelnienia konstrukcji. Niestety projekt leży i się kurzy, ale tego nie zarzucamy. Będziemy z Markiem negocjować jak i kiedy można zacząć nad tym prace, oznacza to jednak, że część elementów do dzisiaj zleconych w produkcji, będzie musiało być odłożone na jeszcze późniejszy termin łącznie z nową partią top capów.
Awatar użytkownika
By habek
#1657486
Panowie-powiedzcie czy ja - laik który nie poradził sobie z rba w tfv4 mini da radę z tym parownikiem?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By habek
#1657728
Robić robiłem - teraz na duala mam supreme a na singla serpent mini - poddałem się jednak przy tfv4 mini gdyż wciąż sikał liquidem
Na którym Hussarze jest lepszy smaczek - preferuje dopłucnie ale (porównując cug) supreme ma dla mnie ciut za duży ( chyba że na minimum) a serpent ciut za mały- pod tym względem najlepszy był mały gryffin - który z nich Waszym zdaniem cug miałby do niego podobny?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Blondyn1982
#1658524
Czy to singiel czy dual niema znaczenia .....wszystko można opanować a trening czyni mistrza :) Kolego habek weź duala a będziesz pan zadowlony :D
By Husar Vapes
#1658666
Danielcj pisze:Czy w najnowszej wersji został wprowadzony regulowany pin ?
Pozdrawiam


Tak nowa partia ma regulowany, uszczelniony pin. Końcówka jest miedziana.
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1658668
Miedziana?
A można zastosować stary pin do aktualnie zrobionej bazy?
By Husar Vapes
#1658673
SzamanDM pisze:Miedziana?
A można zastosować stary pin do aktualnie zrobionej bazy?


Tak jest. Nie ma żadnego z tym problemu. Czemu tak bardzo go nie chcesz? :D
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1658697
Coś z tą miedzią było nie tak. Swego czasu o tym czytałem. Nie pamiętam teraz szczegółów.
By Husar Vapes
#1658699
Pin teraz już jest po ponad tygodniu testów i nie ma z nim problemów. Nie ma kontaktu z odparowywanym liquidem i nie sięga do komory parowania.
Awatar użytkownika
By Einheart
#1658711
Husar Vapes pisze:Pin teraz już jest po ponad tygodniu testów i nie ma z nim problemów. Nie ma kontaktu z odparowywanym liquidem i nie sięga do komory parowania.



sprawuje się doskonale dużo lepiej od poprzedniego - posłuży pewnie dłużej od pierwszej wersji - trwalsza konstrukcja -

Na nowym parownik pracuje ciszej - w moim starym od początku były problemy z uszczelnieniami - w nowym ten problem został rozwiązany naprawdę w bardzo dobry i przemyślany sposób - Husar zyskał :)
Awatar użytkownika
By LICHU
#1658723
Einheart pisze:
Husar Vapes pisze:Pin teraz już jest po ponad tygodniu testów i nie ma z nim problemów. Nie ma kontaktu z odparowywanym liquidem i nie sięga do komory parowania.



sprawuje się doskonale dużo lepiej od poprzedniego - posłuży pewnie dłużej od pierwszej wersji - trwalsza konstrukcja -

Na nowym parownik pracuje ciszej - w moim starym od początku były problemy z uszczelnieniami - w nowym ten problem został rozwiązany naprawdę w bardzo dobry i przemyślany sposób - Husar zyskał :)


Czyli rozumie, że pocenie już nie występuje ?
Awatar użytkownika
By LICHU
#1658732
Takie może głupie pytanie ale nie śledzę tego tematu intensywnie, czym różni się wersja v3 oprócz pinu bo to już doczytalem.
Czy byłby ktoś tak miły i wrzucilby zdjęcie aktualnej bazy na singla?
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1658744
A co to jest wersja V3? :P

Z tego co ja wiem, to był prototyp, który sobie krąży, a w finale powstała wersja którą mają wszyscy. Jedyną nowością jest regulowany pin "+", który kupujący wersję teraźniejszą mają w komplecie, a Ci co kupili wcześniejsze sztuki mają mieć go dosłanego.

Przynajmniej ja znam taką wersję wydarzeń.
Awatar użytkownika
By pol
#1658746
LICHU pisze:Ja miałem w lapach husarka i mocno pocil się między oringiem a baniakiem (na dole)

LICHU pisze:Takie może głupie pytanie ale nie śledzę tego tematu intensywnie, czym różni się wersja v3 oprócz pinu bo to już doczytalem.
Czy byłby ktoś tak miły i wrzucilby zdjęcie aktualnej bazy na singla?

To nie dotyczy egzemplarza/y z TOS.
Z testów tych egzemplarzy zrezygnowałeś, bo "macałeś" u kogoś.
Awatar użytkownika
By Gwido67
#1658764
VRil pisze:Hussar nr 0015 single coil -od początku zero problemów z poceniem -suchy jak pieprz :)


Hussar 099 dual coil - a więc mamy dwóch reprezentantów ( :mrgreen: ) - również suchy, jak pieprz *GOOD*

Pozdrawiam
Grzegorz
Awatar użytkownika
By texom78
#1658796
039 dual, single suchy :) ale na nowym pinem z regulacją się nie pogniewam :)


Wysłane z końca..... gdzieś tam....
Ostatnio zmieniony 24 maja 2016, 13:14 przez texom78, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By VRil
#1658839
Gwido67 pisze:
VRil pisze:Hussar nr 0015 single coil -od początku zero problemów z poceniem -suchy jak pieprz :)


Hussar 099 dual coil - a więc mamy dwóch reprezentantów ( :mrgreen: ) - również suchy, jak pieprz *GOOD*

Pozdrawiam
Grzegorz


Może się okazać że nikomu nic nie leci :mrgreen:

Dodam jeszcze że z 3-4 razy zapomniałem zamknąć dopływ liquidu przy nalewaniu i też się nie posikał :mrgreen:
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1658888
Einheart pisze:
Na nowym parownik pracuje ciszej - w moim starym od początku były problemy z uszczelnieniami - w nowym ten problem został rozwiązany naprawdę w bardzo dobry i przemyślany sposób - Husar zyskał :)


To ciekawe i ważne. Jak mam duala hussarowego to w pracy mi mówią, że robię odgłosy jak Darth Vader. ;)
Awatar użytkownika
By LICHU
#1658889
Męczy mnie ten husarek .... mam teraz k5 i zastanawiam się czy do kolekcji nie kupić husara.
Awatar użytkownika
By BlackDeViil
#1658901
Według mnie nie ma co się zastanawiać. Jak masz fundusze i możesz sobie pozwolić na taki wydatek to bierz śmiało. Nie pożałujesz ;)
Awatar użytkownika
By Einheart
#1658921
LICHU pisze:Męczy mnie ten husarek .... mam teraz k5 i zastanawiam się czy do kolekcji nie kupić husara.



ja mam K5 i Husarka na singlu i to są dwa całkowicie różne parowniki - ale szczerze to husarek bije na łep k5

regulacja powietrza dużo lepsza od tej z K5
kontrola liquidu nie ma nawet czego porównywać
smak na bardzo podobnym poziomie
wytrzymałość to przepaść - ja już boję jak mi k5 ze szklanym baniaczkiem zaliczy glebę nie będzie czego zbierać :( a husar już niejeden wypad przeżył i śladu nie ma :)

ale jedną zaletę ma k5 - dużo mniejsza chmura :) obecnie dla mnie to zaleta bo w zeszłym tygodniu miałem operację zatok i prostowania przegrody i unikam dużej chmury :) że Husar to Perełka pod każdym względem - nie pójdzie na bazarek - to jest pewne :) mało tego zapisałem się na kolejnego
Awatar użytkownika
By Gwido67
#1658930
Einheart pisze:
LICHU pisze:...Husar to Perełka pod każdym względem - nie pójdzie na bazarek - to jest pewne :) mało tego zapisałem się na kolejnego


Wszystko to prawda co piszesz, warunek wszak jest jeden - z czajniczkiem trzeba się zżyć, dać czas na poznanie, zaangażować się choć trochę...a nie dwa setupy na chybcika ukręcić i powiedzieć "może być" ;)


Pozdrawiam
Grzegorz
Awatar użytkownika
By LICHU
#1658972
A co mi tam biorę..... najwyżej będę pod mostem spal i po hasiokach szukał jak mnie moja wywali z doma..... przynajmniej będę miał na czym kopcic haha
Awatar użytkownika
By JET
#1659001
LICHU pisze:Męczy mnie ten husarek ....


SzamanDM pisze:
mam duala hussarowego


SzamanDM widzę, że masz Taifuna GT II i Hussara. Proszę napisz kilka słów porównując te dwa zacne parowniki.
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1659100
Tak na szybko. Hussar jest bardziej dopłucnym parownikiem. TGT2 bardziej dopaszczowym. To zupełnie inne podejście do tematu.
Jeżeli miałbym porównywać łatwość robienia setupu (piszę o dualu) to Tajfun wygrywa.
Głośność też na niekorzyść Hussara. I to właściwie wszystko.
Ale gdy już opanuje się setup. Ludzie z otoczenia przyzwyczają się do Vadera to jest bardzo dobrze. Chmury napewno większe. I zaryzykowałbym stwierdzenie, że lepszy jest też w Hussarze smak!

W wątku o K5 już pisałem, że gdybym miał wybierać miedzy K5 a Hussarem byłby problem. Miedzy K5 a Tajfunem - wybrałbym K5. Widać na której pozycji jest aktualnie TGT2? :)
Awatar użytkownika
By Miotła
#1659330
Jakiś update capów akrylowych będzie? :(
Awatar użytkownika
By Ytier
#1659892
Hussar 0104 jest już u mnie! :D
Pierwsza przymiarka do setupu (dual, 7 zwojów, średnica 2mm, Kanthal D 0,4) i od razu "zonk" - tak chciałem dobrze, że śrubkami przeciąłem drut :? Drugie podejście, byłem już ostrożniejszy. Za transport posłużyła ładnie przystrzyżona muji. Wszystko skręcone, więc tankuję... a tu drugi "zonk" - niby leci do baniaka, ale jednak jakby więcej po palcach. Tankowanie z pipety, przez ten otworek to jednak nie najlepszy pomysł (a kolega znamsienatym ostrzegał...mogłem posłuchać). Rozkręcam, czyszczę, skręcam, zalewam i ... zapomniałem zamknąć kanaliki na liquid - znowu leci po palcach sic!, tym razem z kanału powietrznego. Rozkręcam, czyszczę, skręcam, zamykam kanaliki na liguid, zalewam i jazda!

Mimo początkowych trudności Hussar odpłacił się szybko znakomitym smakiem, naprawdę znakomitym!
Setup wyszedł 0.42Ω, na początek wpaowane na 28,5W.
Ja w nagrodę (albo za karę) zabrałem od razu Hussara na działkę, by mi umilał czas przy ciężkiej pracy na działce.
Tak się prezentuje po fajrancie :wink:
Obrazek
Dzięki Hussar Vapes!!!
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1659992
To już są wysyłki? Nic nie wiedziałem, że już można wpłacać. Mam nadzieję, że moje zamówienia z listy są nadal aktualne.

Z tym dolewaniem Hussara też miałem mały problem. Jak dolewalem pipetą po trochu to potrafił wylać mimo zamkniętego baniaka. Jak dolałem szybko z wiadra było sucho.
Awatar użytkownika
By BlackDeViil
#1660027
Ja tam zawsze zamykam kanaliki, odkręcam całego capa i wlewam pięknie od góry ;)
Awatar użytkownika
By dudson
#1660257
A ja mam takie male pytanko. Czy w 3 partii hussara nie ma opcji wyboru rozmiaru baniaka?

Tak sobie myslalem ze zamiast zamawiam baze i mniejszy baniak to wolalbym dolozyc ta stowe i miec po prostu drugiego mniejszego hussara, do ktorego de facto w tym momencie brakowałoby mi tylko dolnego decka :-)

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 19
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.