EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1547153
Parman pisze:zła, musisz mieć kredytową :)

Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Ja mam debetową z mBank i płacę.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By jacjac
#1547157
Nie, nie musisz mieć kredytowej, ale wystarczy przeczytać temat, a było to już kilka razy omawiane. Podpowiem tylko, że jeśli masz kartę płatniczą PKO BP to możesz mieć z nią problem.
Awatar użytkownika
By Parman
#1547180
a no debetowa :D no to to by było to też to :D
By Strzelbix
#1547499
Dzieki za info koledzy.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Parman
#1547513
ale, wczoraj próbowałem i nie wchodzi ;>?
mam debetówkę...
Awatar użytkownika
By ThatGuyIvory
#1548793
Z tymi kartami jest bardzo różnie. Debetówka Pekao nie przejdzie. Znaczy, przejdzie ale tylko przy pierwszym zakupie/rejestracji.
Przy próbie ściągnięcia kasy w następnym miesiącu już się udławi (przy każdym systemie subskrypcji niestety, bank "nie lubi" stron, które przechowują dane karty. Kod CVC/CVV konretnie).
Prepaid BZWBK (odpukać) kolejny miesiąc działa bez zarzutu, chociaż kilka osób już tu na niego narzekało.
Awatar użytkownika
By amisiek1969
#1548854
Chyba w celu bezpiecznych płatności internetowych zostały wprowadzone takie karty. Przynajmniej tak widziałem w reklamach. A tu takie problemy stwarzają?
Czyżby bankom to bezpieczeństwo "bokiem" wyszło?
A może koszty utrzymania obsługi tych kart są dla nich zbyt wysokie?

________________
Tapa tapa z es piątki.
Awatar użytkownika
By ThatGuyIvory
#1549382
amisiek1969 pisze:Chyba w celu bezpiecznych płatności internetowych zostały wprowadzone takie karty. Przynajmniej tak widziałem w reklamach. A tu takie problemy stwarzają?
Czyżby bankom to bezpieczeństwo "bokiem" wyszło?
A może koszty utrzymania obsługi tych kart są dla nich zbyt wysokie?

________________
Tapa tapa z es piątki.

Zgadza się. Nie raz się z nimi w tej sprawie kontaktowałem i nikt nie jest w stanie zaproponować rozwiązania. To o tyle boli, że co miesiąc mam trzy usługi bazujące na subskrypcjach, nie wspominając o serwisach jak PayPal czy Steam. Przy Spotify muszę czekać aż zejdzie mi zupełnie do wersji Free żeby móc przejść na Premium jako nowy zakup, a nie przedłużenie. Z PayPala nie mogę korzystać w ogóle, chyba, że na zasadzie doładowań, a na Steamie muszę podawać pełne dane przy każdym zakupie.

A tak w temacie to rano dostałem maila, że mój grudniowy Zample dotarł. Tracking oczywiście bez zmian, ale jest szansa, że jeszcze w tym tygodniu go zobacze. :)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
By kuran17
#1549445
Witam, mógłby ktoś odstąpić za drobną opłatą resztki różnych liquidów bo nie chce mi się wydawać 80 dolarów a chciałem spróbować amerykańskich liquidów.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1549517
Skąd ta kwota 80$ ? Zamów zestaw Gold (6 butelek) i przy skorzystaniu z czyjegoś reflinka wyjdzie Ci ok. 120zł.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
By szymon1234
#1549539
Dla mnie wszystko byłoby ok, dzięki znalezionemu kodowi w necie -20% wyszło bodajże 36 dolców za największy pakiet.
Tylko płacenie prawie połowy wartości lq za przesyłkę mnie zniechęca.
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1549547
ThatGuyIvory pisze:
amisiek1969 pisze:Chyba w celu bezpiecznych płatności internetowych zostały wprowadzone takie karty. Przynajmniej tak widziałem w reklamach. A tu takie problemy stwarzają?
Czyżby bankom to bezpieczeństwo "bokiem" wyszło?
A może koszty utrzymania obsługi tych kart są dla nich zbyt wysokie?

________________
Tapa tapa z es piątki.

Zgadza się. Nie raz się z nimi w tej sprawie kontaktowałem i nikt nie jest w stanie zaproponować rozwiązania. To o tyle boli, że co miesiąc mam trzy usługi bazujące na subskrypcjach, nie wspominając o serwisach jak PayPal czy Steam. Przy Spotify muszę czekać aż zejdzie mi zupełnie do wersji Free żeby móc przejść na Premium jako nowy zakup, a nie przedłużenie. Z PayPala nie mogę korzystać w ogóle, chyba, że na zasadzie doładowań, a na Steamie muszę podawać pełne dane przy każdym zakupie.

A tak w temacie to rano dostałem maila, że mój grudniowy Zample dotarł. Tracking oczywiście bez zmian, ale jest szansa, że jeszcze w tym tygodniu go zobacze. :)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Ja bym na Twoim miejscu przeszedł się na pocztę i spytał czy nie ma przypadkiem jakiejś paczki. Poczta odwala takie numery w tym natłoku paczek, że zagraniczne przesyłki rejestrowane zamieniają się w nierejestrowane. A taka jak nie wejdzie do skrzynki to nie jest dostarczana, oczywiście powinno być awizo ale może się komuś nie chciało wypisać.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By ThatGuyIvory
#1549579
tinOFbeer pisze:Ja bym na Twoim miejscu przeszedł się na pocztę i spytał czy nie ma przypadkiem jakiejś paczki. Poczta odwala takie numery w tym natłoku paczek, że zagraniczne przesyłki rejestrowane zamieniają się w nierejestrowane. A taka jak nie wejdzie do skrzynki to nie jest dostarczana, oczywiście powinno być awizo ale może się komuś nie chciało wypisać.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka


Akurat tego listonosza znam i mu ufam, często zostawiał mi Zampla u sąsiada, którego też dobrze znam, także akurat problemów po stronie samego dostarczenia się nie spodziewam, chociaż jak będę miał chwilę to się przejadę.
Za każdym razem jak dostaje maila z ZB, że już "Arrived" to na trackingu jeszcze go nie mam, ale wieczorem zwykle jest w domu, także dam im jeszcze te kilka dni.
By kuran17
#1549736
ale i tak chętnie odkupie nawet buteleczki, dobre by na samogony były *CZAJNICZEK*
By nikosss111
#1549963
Też zastanawiam się nad rozpoczęciem subskrypcji, gdyby ktoś był chętny na sprzedaż jakiegoś lq to proszę o kontakt ;)
Awatar użytkownika
By Zodziu
#1551191
Dłuugo zastanawiałem się nad subskrypcją zample'a, ale w końcu się przemogłem. Wziąłem na razie zestaw gold - 6 butelek, wiem, że jedna to cirrus, smak z opisu ciekawy, zobaczymy. Dzisiaj wysłana, może 11/01 dotrze :) Oczywiście pochwalę się zestawem.
Przy okazji szczęśliwego waperskiego Nowego Roku! :D
Awatar użytkownika
By ThatGuyIvory
#1551281
Po 20 dniach podróży/leżakowania grudniowy Zample znalazł drogę do sortowni w Polsce.
Wychodzi na to, że zapłacę za styczniowy zanim zobaczę grudniowy ale dobrze przynajmniej wiedzieć, że "żyje".
Awatar użytkownika
By psn
#1551375
No to i ja postanowiłem powrócić na Zampleboxową stronę mocy po dość długim okresie bimbrowania. Ot potrzebuje nowych bodźców. Pakiet platynowy, wcześniej zwany goldem. ;) Paczka już nadana także pozostaje uzbroić się w cierpliwość. Do tej pory niemal wszystkie butelki jakie otrzymałem mi smakowały, zostały tylko jakieś dwie sprzed długiego czasu i sporadycznie coś tam skapnę na dripperka. :)
Z miłą chęcią podziele się wrażeniami jak tylko dotrze! :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By ThatGuyIvory
#1552189
Wczoraj czekał na mnie w domu po powrocie z pracy. Jednak zdążył w grudniu ;)
Po opisach jestem bardzo zadowolony. Do tej pory w większości dostawałem custardy (na własne życzenie, żeby nie było).
Tym razem zmieniłem trochę profil i grudniowy box jest bardzo zróżnicowany. Sporo bogatych mieszanek owocowych, dwie tytoniówki, nawet trochę mentolu, do tego ze dwie/trzy flaszki bardziej "kremowe". Znalazło się też trochę "świąt" (cynamon, karmel, ciasteczka).
By Ulababu
#1554994
W końcu i mój grudniowy dotarł ;] Liquidy prawie zamarzły ;/
Awatar użytkownika
By psn
#1555045
No to jestem mile zaskoczony - póki co tylko tekstowym shippingiem ale jak na razie to w moim przypadku rekordzista. Oby tylko sortownie szybko opuścił. ;) Dawny tracking był raczej bardziej przystępny i do śledzenia na stronie PP ale tutaj też nie ma co narzekać. :P

Obrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By VRil
#1555074
Wychodzi na to że hurtem wysyłali do Polski .Mam prawie taki sam :D

Obrazek
Awatar użytkownika
By Zodziu
#1555231
Wysłali mi tracking 31/12, ale do dnia dzisiejszego nie działa. Z tego, co tu wyczytałem to nie zawsze działa nr listu, więc pozostaje mi się uzbroić w cierpliwość :D
Awatar użytkownika
By Zodziu
#1562075
Jak dobrze rozumiem mój zamplebox powrócił do USA?


Pytanie do korzystaczy: jest sens monitować u zamplebox, czy cierpliwie czekać aż przyślą?
Liczyłem, że do 15 będzie a tu taki zonk :?
Awatar użytkownika
By mordek
#1562080
Zodziu pisze:Jak dobrze rozumiem mój zamplebox powrócił do USA?
Pytanie do korzystaczy: jest sens monitować u zamplebox, czy cierpliwie czekać aż przyślą?
Liczyłem, że do 15 będzie a tu taki zonk :?


Przepatrz temat to zobaczysz jakie "śmieszne" tracki inni mieli ;).

Tapatataj poprzez wzgórza i bezdroża...
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1562083
Zodziu pisze:Jak dobrze rozumiem mój zamplebox powrócił do USA?


Pytanie do korzystaczy: jest sens monitować u zamplebox, czy cierpliwie czekać aż przyślą?
Liczyłem, że do 15 będzie a tu taki zonk :?

Nie powrócił bo jeszcze jej nie opuścił.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Zodziu
#1562101
Dzięki, a już myślałem, że w 5 dni dolecą do Polski, a to leży sobie i leży :D
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1562178
Jak już wyleci to ok. 4 dni i jest u Ciebie (chyba, że poczta przetrzyma)

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By ThatGuyIvory
#1562534
Mi 8-go wskoczylo "Departed Processing Center" a dzis widze, ze po 6 dniach zawital do... Los Angeles. Troszkę pomylily im się kierunki.
Awatar użytkownika
By Ytier
#1562724
Chyba nic nie przebije mojego boxa, który miał dwa tygodnie wakacji na Hawajach. Do mnie dotarł po miesiącu od dnia wysłania.
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1562806
ThatGuyIvory pisze:Mi 8-go wskoczylo "Departed Processing Center" a dzis widze, ze po 6 dniach zawital do... Los Angeles. Troszkę pomylily im się kierunki.

Tak ma być, to dalej jest Kalifornia, teraz dopiero wyleci do Europy.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By ThatGuyIvory
#1562819
tinOFbeer pisze:Tak ma być, to dalej jest Kalifornia, teraz dopiero wyleci do Europy.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka


Nigdy jeszcze nic takiego nie miałem. Zawsze po pierwszym "Departed Processing Center" po 5-6 dniach był w Polsce.
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1562823
Zobacz post #925, trzeba się przyzwyczaić ;)

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By VRil
#1562856
Mieliście coś takiego że w boxie mieliście liquid którego nie ma w menu ani w zakładce oceny swojego co misięcznego boxa na swoim koncie ?
Dostałem liquid marki Happy Buddoha - Monkey King i mi bardzo smaczy i chciałbym go dostawać co miesiąc lecz teraz nie mam możliwości odznaczyć go
w odpowiednim miejscu .
Awatar użytkownika
By Jakubb
#1563302
VRil pisze:Mieliście coś takiego że w boxie mieliście liquid którego nie ma w menu ani w zakładce oceny swojego co misięcznego boxa na swoim koncie ?
Dostałem liquid marki Happy Buddoha - Monkey King i mi bardzo smaczy i chciałbym go dostawać co miesiąc lecz teraz nie mam możliwości odznaczyć go
w odpowiednim miejscu .


Nie dostałeś w mailu informacji o rozdawce (giveaway..)?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By VRil
#1563330
Dostałem ale to jest to samo co w menu i na moim koncie .
Nie ma tego liquidu na liście w mailu .
Awatar użytkownika
By Zodziu
#1564664
Mój pierwszy box dotarł do Polski, zaliczył kontrolę celną, mam nadzieję, że nie wlepili cła.


Jak Wasze ostatnie zample? Celnicy zostawili w spokoju?
Awatar użytkownika
By VRil
#1564671
Dotej pory dostałem trzy Zample i nie zaliczyły urzędu celnego .
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1564673
Jak by zatrzymali do naliczenia Vatu (nie cła) to nie wyjdzie do Ciebie tylko zostaniesz pismo.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Zodziu
#1564693
tinOFbeer pisze:Jak by zatrzymali do naliczenia Vatu (nie cła) to nie wyjdzie do Ciebie tylko zostaniesz pismo.


No to się lekko uspokoiłem, chyba w poniedziałek przyjdzie, czyli we wtorek na pocztę :mrgreen:
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1564706
Napisałem, że nie wyjdzie do Ciebie dlatego, że może trafić np. do Wer Zabrze (nie wiem czy w zależności od lokalizacji trafiają na inne czy to jest główny gdzie clą) i tam się nią zajmą :D Ale chyba jeszcze nikomu przy zamplu się to nie zdarzyło.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Zodziu
#1564744
Właśnie trafiła do Zabrza, mam obawy. Wam też trafia zawsze do Zabrza?
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1564764
No to wszystko jasne :( czekaj na list. Brałeś Gold czy Platinum ?

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Zodziu
#1564780
Golda, ale jak dowalą mi Vat to już zupełnie nieopłacalne będzie :/

...ale mimo wszystko mam nadzieję, że może nie, do tej pory w tym temacie nie znalazłem informacji, żeby komuś naliczyli, a z reguły platinum zamawiacie.
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1564800
Nie powinni, przekracza dopuszczalną wartość ale takie kwoty już przechodziły. Mój nigdy w Zabrzu nie wylądował, zawsze Warszawa->Wrocław. Raz miałem jakąś paczkę na Zabrze skierowaną i trzeba było wysyłać dowody.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Zodziu
#1564818
No to czekam, jak na ścięcie.
Awatar użytkownika
By ThatGuyIvory
#1565862
Niestety, pierwszy raz u mnie też pojawił się na trackingu nieszczęsny urząd celny. Na razie tylko Warszawa, ale coś mam złe przeczucie.
Awatar użytkownika
By Zodziu
#1566041
Chyba będę musiał zrezygnować z subskrypcji, nowy status przesyłki nie napawa optymizmem:
Zatrzymanie przez urząd celny 2016-01-18 08:21 International Postal System
Zatrzymanie przesyłki w cle 2016-01-18 10:31 International Postal System
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 23
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.