EPF
By Vapor333
#1495375
cimon pisze:Cos dla anty-LiPo'wcow.

The Reuleaux

Zasilanie: 3x18650
Wymiary: 83.8mm / 50.2mm / 39.2mm

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Projekcik tego box'a pojawil sie wczesniej w tym watku (jesli dobrze pamietam).
Na fotkach widzimy finalna wersje (aktualnie dumaja nad cena Preorder'u).

Pierwsze widlo: https://instagram.com/p/8wgTQaRusk/

-- [scalono] 15 paź 2015, 13:26 --

I jeszcze jedno pudelko. Zapowiadany jako ''budzetowy DNA200''.

SDNA200 od SMY

Obrazek
Obrazek
Obrazek

No i bialy w calej okazalosci (z czarnymi wstawkami) dla @LuziQ'a :D

Obrazek

Ceny w hurcie

Obrazek

PS. 10 chopa (shipping free).. da sie? Da sie..


Dzięki
Awatar użytkownika
By cimon
#1497512
VT40 juz wystawiony - niech leci w swiat.



..i pierdzielic LiPo - szukam juz porzadnych 18650.

-- [scalono] 22 paź 2015, 10:08 --

''Pan wykres'' czyli PBusardo o EScribe..




-- [scalono] 22 paź 2015, 10:12 --

Jeszcze jeden ''quick look'' przed pelna recenzja. Ufff glosno sie robi wokol tego pokraki!

By devnull
#1497796
Polubiłem ten chip - jest przyszłościowy, będzie potrzebne naprawdę wiele czasu aby powstało coś nowego gdyż na moment obecny zaspokaja on nawet najbardziej chore potrzeby. Obecnie pojawiają się mody na LiPo, 3x18650, zdradzę również że pojawią się inne konfiguracje ogniw w gotowych boxach :) Na polskim rynku powoli niektóre sklepy wprowadzają urządzenia z DNA. Dlatego postanowiłem spędzić trochę czasu i sprawić żeby EScribe gadał po polsku ;) Wolontariat wapera :lol: Świetnie jeżeli u nas zdobędzie chociaż trochę takiej popularności jak w USA. Evol inc umieścił na githubie repozytoria do tłumaczenia oprogramowania - ma to związek wyjściem aktualizacji w której będzie możliwa zmiana języka. Na obecny moment trzeba podmieniać pliki. Obecnie moje tłumaczenie ma nadal kilka błędów - niektóre słowa trudno przetłumaczyć, są zbyt długie, są zbyt krótkie :) Wymieniłem już kilka wiadomości z nimi. Do wtorku myślę że wyślę pełną i dopracowaną wersję spolszczenia tak aby wdrożyć ją w przyszłe wersje. Przygotowałem również pełen polski motyw dla urządzenia :) - więc udało się stworzyć spolszczenie które obejmie zarówno oprogramowanie jak i urządzenie :bry

Mały podgląd - to była 1 wersja spolszczenia obecnie wygląda to znacznie lepiej :lol: :beer:




Miałem podpisać się w tłumaczeniach adresem mail ale większość tłumaczy podawała login i nazwę forum - więc w zakładce będzie devnull z e-papierosy-forum.pl *BOR*
By BG47
#1497845
Dobra robota! Ja osobiscie czekam az pojawi sie wiecej propozycji i poprawienie jakis bugow. Niewykluczone ze sam uklad zamowie sam zbuduje boxa :)
By TRNCzarny
#1497893
Jak na razie bugów żadnych nie stwierdzono z tego co wiem.
Awatar użytkownika
By cimon
#1497932
BG47 pisze:Dobra robota! Ja osobiscie czekam az pojawi sie wiecej propozycji i poprawienie jakis bugow. Niewykluczone ze sam uklad zamowie sam zbuduje boxa :)


Rowniez o jakis bledach w budowie czy sofcie DNA200 nie slyszalem/czytalem. Na forum EVOLV przewijaja sie raczej watki z propozycjami i prosbami (odnosnie softu).

np.

- nowe wersje jezykowe (przed chwila byl o tym wpis)
- stopnie Celsjusza
- wiecej miejsca na screeny powitalne (niestety pamiec na chipie jest juz wykorzystana, pomimo tego juz mysla jak to obejsc - kompresja)
- natywny EScribe na Linuxa i MacOS

itp.

-- [scalono] 22 paź 2015, 20:22 --

Porownanie BOX'ow DNA200 wg. Phill'a

Awatar użytkownika
By cimon
#1498696
Juz tradycyjne nasz forumowy kolega staje na wysokosci zadania i jako pierwszy wystawia w dobrej cenie Wismec Reuleaux.
Znam dwa sklepy w USA oferujace Pre-Order, no i teraz sklep Cigreen jako trzeci, a pierwszy na starym kontynencie. +1

http://cigreen.com/en/box-mods/370-wism ... na200.html

-10% KOD: PREORDER

Lece szukac batek.. :evil:

ps. Wiem, ze wcale nie bylo latwo je sciagnac na sklep. Dostawy sa i beda MEGA ograniczone. (to jednak nie chinska masowka)
Awatar użytkownika
By cimon
#1498760
TRNCzarny pisze:https://trademarks.justia.com/865/41/wismec-86541972.html
Na pewno nie Chińska masówka?


Jesli nawet to nie maja zbyt duzej ''mocy przerobowej''. Dostawy beda ostro ograniczone. Spokojnie na stanie ma byc dopiero w grudniu/nowy rok.

-- [scalono] 24 paź 2015, 21:29 --

Pro fotki Pauly Meatballs

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Device features:
• battery cover fitted on magnets
triple 18650 battery
• spring loaded, gold plated 510 pin
stainless steel 510
• reverse polarity protection
made of zinc oxide metal
• batteries can be charged with built-in Mirco USB charger or external 18650 charger
dimensions: H83.8mm x L50.2mm x W39.2mm
By purge
#1499753
Najwyrazniej masowka, ale w końcu sxmini to też masowka i nikomu to Nie przeszkadza, bo jest dobrz3 wykonana(ii droższa).
Awatar użytkownika
By tunajerzy
#1499823
Podoba mi się. Zaczynam zbierać na niego. Skarbonkę już mam :D
By TRNCzarny
#1499873
No fajny jest. Ale same akusy 3x18650 będą ważyły tyle co cały VT200 z Li-po więc zasilanie raczej stacjonarne.
Awatar użytkownika
By cimon
#1499902
Dla porownania.

Po lewej Lipo (1000mAh), po prawej 18650 (3100mAh). Obie opcje 11.1V :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pozatym wielkosciowo Wismec przypomina Boxer'a - dobrze to zreszta widac na recce Mika.

BTW. BOX z LiPo 3000mAh bylby pewnie wielkosci KASETY VIDEO!

EDIT:

Zapomnialem o czyms (zrobilem foto i nie opisalem). Nie bez powodu postawilem 2 x 18650 kolo VT200. HCigar pracuje nad wersja VT 133W. Moje ''ucho'' w HC twierdzi, ze sa juz dwa prototypy. Hmm.. tez ciekawa opcja, a wlasciwie gotowiec. Wystardzy wsadzic koszyk i tylna bude na magnesy. Miejsca jak widac jest sporo. ;)
Awatar użytkownika
By Deavon
#1500008
Coś mi umknęło, Boxer obsługuje 133W (ee to w koncu ten sam chip czy inny? )i jest na 3 x 18650 a Wismec Reuleaux ma 200w i też 3x 18650. Dlaczego?
By TRNCzarny
#1500020
Boxer ma 2x18650.

DNA200 zasilane 2x18650 jest ograniczone do 133W
Awatar użytkownika
By cimon
#1500121
Deavon pisze:Coś mi umknęło, Boxer obsługuje 133W (ee to w koncu ten sam chip czy inny? )i jest na 3 x 18650 a Wismec Reuleaux ma 200w i też 3x 18650. Dlaczego?


11.1V wyciska z DNA200 - 200W, czy to LiPo 3S, czy tak jak w przypadku Wismec'a 3x18650. Z kolei batka na 7.6V (moze to byc LiPo 2S lub 2x18650), tak jak Czarny wspominal uklad DNA200 ogranicza do 133W.

Jesli chodzi o BOXER'a to pierwszy wyszedl pod SX350J. Kolejne to DNA200 LiPo 200W i 2x18650 133W. Jest tez nowe pudelko od BOXER'a (2 dni temu wydrukowali pierwszy prototyp), ktore za pare tygodni powinno byc w sklepach: BOXER 1x26650 na SX350J V2.



Prototyp: https://www.facebook.com/30566116296282 ... 948220208/

Pikne! To jest dopiero malenstwo. :D
Awatar użytkownika
By Deavon
#1500263
Wszystko jasne. Dzięki. PS. Rozmawiałem z przemiłą Panią z enzo. Juz nie długo, kwestia tygodnia lub dwóch będą dostępne vt200 i efusion. Mało tego: Pani ta rozgląda się za lavaboxem <3. Jeżeli znajdzie możliwość to również może być dostępny za jakiś czas.
Awatar użytkownika
By cimon
#1500316
Wracajac do Wismec'a aka. ''Wiesiek'', dopiero kilka godzin temu OFICJALNIE go zapowiedziano.

Obrazek

Wiecej info o Wiesku: http://www.wismec.com/product/reuleaux/

Juz tlumacze o co chodzi.

Jakis czas temu rozeslano sporo Wieskow do review z zaznaczeniem, ze NIEKONIECZNIE JEST TO OSTATECZNA WERSJA. Przy tylu pozytywach ktore zebral, najwidoczniej stwierdzono, ze mozna go ''wypuscic'' w obecnej wersji. Sam osobiscie spodziewalem sie, ze ''zfixuja'' tylna klape - widac jak sporo osob sie meczy przy jej sciaganiu. Druga sprawa do gwint 510, poniewaz na dokladniejszych fotkach wydaje sie dosc plytki. W przypadku brass mialbym obawy, a poniewaz jest to SS mysle ze bedzie gitarra. Wszystko..
By devnull
#1500318
Przy takim zainteresowaniu i ilości opinii z całego świata - będzie problem. Oby ich moce przerobowe starczyły na zaspokojenie wszystkich zamówień ... bo opóźnienia będą jestem pewien - tylko jak długie :)
Awatar użytkownika
By cimon
#1500319
devnull pisze:Przy takim zainteresowaniu i ilości opinii z całego świata - będzie problem. Oby ich moce przerobowe starczyły na zaspokojenie wszystkich zamówień ... bo opóźnienia będą jestem pewien - tylko jak długie :)


Good point. Ja stawiam na styczen 2016.
Przy odrobinie farta sam sie zalapie dopiero na grudzien (druga partia). Pierwsza juz CALA POSZLA z racji takiej o ktorej przed chwila pisalem (nie byli pewni czy nie bedzie trzeba ewentualnie czegos poprawiac). To jednak pierwszy (no moze 2gi poza jednym wydrukiem 3D) BOX na 3 x 18650. Wszystko do tej pory bylo na LiPo i 2 x 18 (sami sie pewnie zastanawiali jaki bedzie odbior).
By devnull
#1500326
@cimon nie ma sensu też się bardzo spieszyć, reszta producentów pewnie zauważyła jaki ogromny trend na rynku wywołało to urządzenie (widziałem wpisy nawet na forum wschodnich "zamówiłem, zamówione" w ogromnych ilościach). W ciągu miesiąca będzie wysyp 3x18650 ;)
Awatar użytkownika
By cimon
#1500467
devnull pisze:@cimon nie ma sensu też się bardzo spieszyć, reszta producentów pewnie zauważyła jaki ogromny trend na rynku wywołało to urządzenie (widziałem wpisy nawet na forum wschodnich "zamówiłem, zamówione" w ogromnych ilościach). W ciągu miesiąca będzie wysyp 3x18650 ;)


Absolutnie masz racje, ale jak to Szymek.. juz ''poklikał''. Sprawdzimy w grudniu czy ten Wiesiek jest wart ''kolejnego opirdolu''.
Tak serio to jestem ciekaw, jak ze stabilnoscia Li-Ion porownujac do LiPo (pozatym 3000mAh na 11.1V to dla mnie szach-mat).
By TRNCzarny
#1500542
Melduje, że odpaliłem na SS 316L grzałkę w trybie TC i śmiga aż miło.

CSV ściągnięte ze steam engine, coefficienty ustawione na 0,001.

Grzałka 0.22 om z drutu 24 AWG w Hurricane śmiga aż miło.
By devnull
#1502427
£149.99 same body - dość sporo, jestem pewien że enzo zaoferuje niższą cenę. U mnie będzie prawoponobnie do końca tygodnia, postaram się podzielić recenzją. Niestety pojawiają się pierwsze opinie dot. zbyt szybkiego nagrzewania urządzenia ...
Awatar użytkownika
By cimon
#1502470
devnull pisze:£149.99 same body - dość sporo, jestem pewien że enzo zaoferuje niższą cenę. U mnie będzie prawoponobnie do końca tygodnia, postaram się podzielić recenzją. Niestety pojawiają się pierwsze opinie dot. zbyt szybkiego nagrzewania urządzenia ...


3 x 18650 moze przypalic - do tego stockowa grzala na TFV4..

''Plonie ogniso w leeesie, wiatr taaaaka piosnke nieeeesie.."

-- [scalono] 30 paź 2015, 01:01 --

Update EScribe:

(1) the ability to save/load/copy profiles,
(2) confirmation messages for resetting statistics and restoring defaults,
(3) Device Monitor now fills in the current value when setting profile, power, temperature, etc.
(4) Device Monitor now converts temperatures to Celsius if the temperature setpoint is in Celsius,
(5) in the Theme tab, themes now save other settings like the number of clicks to lock (instead of just the screens),
(6) in the Mod tab, Manufacturer Settings are now kept underneath an Advanced button,
(7) various miscellaneous minor fixes and improvements,
(8) an easier way to test translations - if you left click the logo in Help->About seven times, there are now Edit Translations and Test Translation menus in Tools, and
(9) contributed translations for Bulgarian, Dutch, French, and Russian. Thanks Milen, Bobby, Raphael, and jQuery!


Obrazek

Link: http://evolvapor.forumchitchat.com/post ... re-7508618
By TRNCzarny
#1504455
Ubaw po pachy. Przygłupy z USA nie potrafią ogarnąć wikipedii.
By devnull
#1505365
Tak, to jedyne DNA200 które jest obecnie w Polsce, VT200 pewnie będzie w najbliższych dniach też w enzo. Osobiście bardzo polecam, posiadam jeden a już kolejny leci.

Niestety polskie spolszczenie się nie załapało do update :(, w następnym będzie już działać (zgłosiłem na mail pełen plik).
Awatar użytkownika
By cimon
#1507793
Wlasnie poprawilem CSV pod stockowego Ni200 w EScribe. Efekt? Glowe urywa!
Mega stabilny vape przy eco ustawieniach, a z Zefirka to niebo w gebie!

Obrazek
Obrazek

Dla SMOKa tez sie sprawdza rownie dobrze. o.O ..mniam

Obrazek
Obrazek

ps. Teraz dopiero zauwazylem. Popatrzcie na temperature Zefira vs Smoka = 218.14 C. Ten sprzet mnie nie przestaje zadziwiac!
Dwa rozne parowniki, dwa rozne setupy.. do tego moja lulubiona temperaturka (max 220C) i taki wynik! SZOK!

Wystarczy na dzisiaj.. wiadro LQ juz poszlo.
Awatar użytkownika
By cimon
#1512029
@devnull

Z Wiesiem jestem akurat na bieżąco i te sklepy maja je dosłownie na sztuki. Fakt że pierwsze juz dochodzą do klientów ale prawdziwe dostawy beda dopiero w połowie grudnia.

Najwieksza partie do tej pory wystawił TottalyWicked (100 szt.) ale za bagatela ponad $200 - jeśli dobrze pamietam.

Wiesław niestety stoi i... czeka za układami DNA200 od Evolv, które wyfruwają jak ciepłe bułeczki (prawdopodobnie wprowadza limity na jednorazowe zamówienia bo fabryka poprostu nie wyrabia).

Tatko ma oko czujne jak ptak. ;)
By devnull
#1512038
Oczywiście @cimon masz rację - link który podałem już "Out of stock"

Z drugiej strony należą się spore ukłony dla Evolv - pośród tylu układów jakoś nadal nie słychać o znaczącej ilości problemów czy uszkodzonych płytek. Prędzej to producenci modów uszkadzają je przez złe rozplanowanie przestrzeni (dzięki @cimon za przykłady na PW).

http://www.totallywicked-eliquid.com/pr ... oduct.html - szkoda że nie pozwalają zakupić samego urządzenia :roll:
Awatar użytkownika
By cimon
#1512123
devnull pisze:Oczywiście @cimon masz rację - link który podałem już "Out of stock"

Z drugiej strony należą się spore ukłony dla Evolv - pośród tylu układów jakoś nadal nie słychać o znaczącej ilości problemów czy uszkodzonych płytek. Prędzej to producenci modów uszkadzają je przez złe rozplanowanie przestrzeni (dzięki @cimon za przykłady na PW).

http://www.totallywicked-eliquid.com/pr ... oduct.html - szkoda że nie pozwalają zakupić samego urządzenia :roll:


Będzie, będzie.. miejcie oko na Cigreen.com
Awatar użytkownika
By LuziQ
#1518081
A ja dzisiaj pokażę wykresik wapowania na podobno nie nadającej się do niczego bazie RBA Crown'a.
Skala czasu 10 sekund.




A tak wygląda grzałka po 50-60ml LQ:




Zwróćcie uwagę jak czysty jest sam nośnik. Na SXmini po 2 dniach nawet tak nie wyglądał.
Awatar użytkownika
By cimon
#1518106
@Haze gratulowac rekina. ;)

@LuziQ jak zawsze niezla prezentacja!

Jeszcze z ''z ciekawosci'' sprobuje kiedys SS. Jesli mnie ''nie powali'' to zostaje przy ulubionym i MEGA stabilnym Ni200.

Gotowiec UD Ni200:

Obrazek
Awatar użytkownika
By donjohn
#1522874
To czas kupić huba :mrgreen:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 13
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.