EPF
Jesteś nowy na forum i nie wiesz jak się po nim poruszać? Zapytaj!
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Łukasz82
Awatar użytkownika
By Giorgie
#1438967
Dobry,
Z mocy nadanej mi przez Internety, chciałbym Powitać wszystkich Was razem jak i każdego z osobna!
Przeglądam nasze zacne forum od pewnego czasu, i w końcu nadszedł czas by się ujawnić :D

Także raz jeszcze serdeczne, Cześć i czołem!
I smacznych liquidów życzę :D
No i Boberka co jakiś czas, aby był pretekst przed samym sobą na "zmarnowanie" kilku godzin na grzebaniu w sprzęcie. :twisted:
By Wotex
#1439324
Witam zacne grono ;) Analogi palone przez 2 lata, w zeszłym powapowałem na próbę i się spodobało. Od miesiąca śmigam na enzo basic 650, ale szukam czegoś ciekawszego. Mam nadzieję na ciekawą i owocną współpracę, oraz na wieele przeczytanych tematów. Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
By smok_wawelski
#1439338
Serwusik - Witam i pozdrawiam wszystkich Forumowiczów

Najkrócej o mnie:
Przybywam z otchłani śmierdzieli palonych ponad 30 lat
Doświadczenie w chmurzeniu praktycznie żadne raptem kilka dni
I wydaje mi się że dobrze trafiłem :)
By globus
#1439461
Witam.
Od 18 roku życia jaram kopciuchy z różnymi przerwami. Najdłuższa przerwa w jaraniu kopciuchów to 4 lata.
Wczoraj dostałem od znajomego w pracy e-kopciucha. No i spodobało mi się, bo nie sięgałem po normalne.
Pozdrawiam.
Robert
By bigmoo1
#1439493
Witam wszystkich serdecznie :)

Na imię mam Adrian i jestem z Pruszkowa, e-papierosy pale od stycznia 2014.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By manifest777
#1439568
Witam Wszystkich zgromadzonych i tych, którzy się jeszcze zgromadzą. Szczególnie serdecznie tych którzy wiedzą co się zaczyna gdy kończą się Reguły, a z tego co widzę jest nas tu paru. ;)

Z e-petem mam do czynienie od 10 lat. Sporadycznie kilka razy w roku w trakcie wizyt u rodziny, gdzie palenie pod karą banicji jest zakazane. Zaczynałem od Janty z pianką w atomizerze i kartidżach potem był EGO 3 i jakieś cieknące górnogrzałkowce, a teraz Spinner II i bulgoczący Aspire CE5.

Paliłem (?) 30 lat i pewnego majowego (2015) dnia naszło mnie by to w cholerę rzucić. Poszło łatwiej niż mogłem przypuszczać!:) Od 26 maja ani jednego analoga! Zaczynałem od 24mg i stopniowo sobie ograniczam ilość nikotyny. Po 2 miesiącach jestem na etapie 12mg i chyba tu trochę posiedzę.
Znam i lubię Wasze forum od kilku lat. To od Was nauczyłem się robić własne liquidy. Kiedyś sporadyczne wizyty teraz zmieniły się w niemal stałą obecność. Niestety dla mnie uważniejsza lektura forum skutkuje niemiłym przeświadczeniem, że moja inwestycja w Spinnera to był krok cokolwiek nierozsądny. Cóż niewiedza kosztuje.

Jestem nieśmiały i małomówny więc w towarzyskie pogaduszki raczej się wdawał nie będę, ale jest kilka spraw które mnie nurtuje i to dla nich się zarejestrowałem. Wiem, że na 100% moje problemy były już poruszane jednak ogrom materiału jaki to forum zawiera powoduje raczej mętlik niż ich rozwiązanie. Mam nadzieję na Waszą wyrozumiałość.
Awatar użytkownika
By Martin Eden
#1439569
manifest777 witaj.
Śmiało pytaj , na pewno znajdziesz tu pomoc w rozwiązaniu swoich problemów z e-p.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By manifest777
#1439617
Mutango pisze:
manifest777 pisze:Z e-petem mam do czynienie od 10 lat.

Ohoho.. 2005 rok. To byłeś chyba pierwszym Polakiem mającym styczność z e-p 8)


Może nie pierwszym ale na pewno kupowałem w jednym z pierwszych sklepów w Wawie - tak buda na Centralnym. ;)

No dobrze.. trochę zaokrągliłem. ;)
Awatar użytkownika
By Robertuss10
#1439801
Witam wszystkich serdecznie, po dość długim okresie czytania forum postanowiłem się zarejestrować i być może teraz już w sposób czynny czytać forum i wymieniać swoje opinie i porady z innymi użytkownikami :)

Po krótkim wstępie czas na coś o sobie: Nałóg dopadł mnie bardzo wcześnie co uważam za największy błąd w swoim życiu, była to pierwsza klasa technikum. Na złe towarzystwo winy nie zrzucam, a tylko na swoją głupotę. Uzależniłem się niemalże w trybie natychmiastowym, nie potrafię nawet teraz odpowiedzieć jak szybko to się stało. Teraz jestem tutaj w miejscu gdzie przechodząc obok osoby palącej czuję smród ! Jak zaczynałem: jedenastego października 2013 roku postanowiłem rzucić palenie - był to dzień moich osiemnastych urodzin. Początki były bardzo trudne, ale wtedy dowiedziałem się o E-papierosach jako mniej szkodliwej alternatywie dzięki której wraz z silną wolą mam szansę zwyciężyć. Zaczynałem na 'wysepkach' gdzie moim pierwszym zestawem był: Spinner I i Clearomizer nie pamiętam już nawet jakiej marki (nierozbieralny). Provog - dzięki tej marce liquidów udało mi się całkowicie zapomnieć o analogach (był dość drogi choć bardzo gęsty i wydajny smakowo spełniając moje zapotrzebowania). Samych analogów nie palę już 655 dni, dzięki śmiesznie niskich cenach przy produkcji własnych grzałek i liquidu udało mi się zejść na moc rzędu 3 mg/ml około 4-7 ml dziennie *CZAJNICZEK* . W przyszłości planuję zejść jeszcze niżej, choć póki co całkowita rezygnacja z nikotyny wydaje mi się nierealna.
Do dnia dzisiejszego jestem dumny z bycia waperem i wygranej z analogami za pierwszym podejściem ! *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By chudyhzd
#1441956
Witamy w gronie waperów
Awatar użytkownika
By TooCruel
#1442042
Niedawno znalazłem to forum/ z polecenia/w sumie o nim na chwilę zapomniałem... zatem-> chciałbym się przywitać... WITAM WSZYSTKICH!

Z analogami męczyłem się przez ok 4-5 lat... a od ok 2008-2009r tylko wapowanie(na różnego typu nowinkach- nie do porównania z najnowszymi konstrukcjami). Następnie przerwa 2012-2013 i od 2014 roku zacząłem kolekcjonować/ testować coraz to nowsze(ale budżetowe) konstrukcje.

Aktualnie zdarza mi się nie wapować wcale np 2-3 dni... albo 1 dnia opróżniać spokojnie 5ml zbiorniczek(w przeliczeniu miesięcznym zużywam ok 30-50ml liquidu. Najbardziej cenię doznania smakowe(przy minimalnej mocy liquidu 4-8mg)... i ciągle rozglądam się za możliwie jak najlepszym sprzętem, który wyciągnie maksimum smaku z każdej kropli.
By sand.G
#1442124
Witam Wszystkich.

Zaglądałam na forum wcześniej, ale dopiero teraz postanowiłam się zarejestrować, bo przechodzę kryzys :( Niestety palenie analogów wydaje się takie proste w porównaniu z wapowaniem, tzn. technicznie prostsze- w wyborze marki i obsłudze. Na forum widzę udzielają się głównie Panowie... Chciałam podpytać Panie o Wasze doświadczenia- jakie e-papierosy wybieracie, jak sobie radzicie z problemami technicznymi, itp?
Awatar użytkownika
By Hunka
#1442320
sand.G pisze: Na forum widzę udzielają się głównie Panowie... Chciałam podpytać Panie o Wasze doświadczenia- jakie e-papierosy wybieracie, jak sobie radzicie z problemami technicznymi, itp?

Udzielają się głównie panowie bo panie rzadziej maja problemy techniczne. :mrgreen:
Przyczyna jest prosta: panie mają najczęściej w miarę opanowaną obsługę pralki, piekarnika czy mikrofalówki z dziesiątkami przycisków, ustawień i możliwości. Przy tym wszystkim e-papieros z jednym czy dwoma guziczkami to pikuś. Mały.
W robieniu grzałek też mamy przewagę na starcie. :)
Żadna męska łapa nie poskręca drucików tak starannie i dokładnie jak nasze delikatne paluszki zaprawione w malowaniu paznokci, tworzeniu makijażu i innych precyzyjnych codziennych zadaniach. 8)
Awatar użytkownika
By rymianek
#1442555
Witam Serdecznie wszystkich :)
I jednoczesnie dziekuje bo dzieki wam juz kupilem (i cale szczescie nie kupilem) sporo sprzetu:)
A poniewaz podgladam forum od paru lat wypada sie zarejstrowac :).
Moja historia z epaleniem siega jeszcze 1 milda z wyspy w centrum handlowym (do dzis wspominam smak palonej waty z kartomizera?) . Pozniej powrot do analogow .....i znow i znow ....ale nasapil moment ze sie przelamalem i juz nie pale od 220 dni :). Dzieki wam sam juz krece grzalki oraz pedze samogony :) a i rowniez dzieki wam posiadam evic vt i lemo 2 i subtanka i cos tam jeszcze :). Mam nadzieje ze spedze tu wiecej czasu. POZDRAWIAM !!!


Make Love Not War :)
By sand.G
#1442735
Udzielają się głównie panowie bo panie rzadziej maja problemy techniczne. :mrgreen:
Przyczyna jest prosta: panie mają najczęściej w miarę opanowaną obsługę pralki, piekarnika czy mikrofalówki z dziesiątkami przycisków, ustawień i możliwości. Przy tym wszystkim e-papieros z jednym czy dwoma guziczkami to pikuś. Mały.
W robieniu grzałek też mamy przewagę na starcie. :)
Żadna męska łapa nie poskręca drucików tak starannie i dokładnie jak nasze delikatne paluszki zaprawione w malowaniu paznokci, tworzeniu makijażu i innych precyzyjnych codziennych zadaniach. 8)[/quote]

To może ja jestem dziwna :shock: bo ani mi w głowie skręcanie drucików. Ba, ja bym chciała, żeby e-papieros się nie psuł co chwilę (grzałka czy może akumulator? a może ładowarka nie działa? itp) i żeby wapowanie było tak proste jak palenie analogów... hmmm
Awatar użytkownika
By Hunka
#1442803
sand.G pisze:To może ja jestem dziwna :shock: bo ani mi w głowie skręcanie drucików.
Też znam ciekawsze zajęcia ale zabawa drucikami to i tak śmiesznie niska pokuta za wieloletnią głupotę...
Ba, ja bym chciała, żeby e-papieros się nie psuł co chwilę (grzałka czy może akumulator? a może ładowarka nie działa? itp)
Każdy by chciał :lol: ale takie rzeczy to tylko w perpetuum mobile.
Kupisz porządny sprzęt a 80% problemów zniknie.
Nauczysz się robić grzałki a pozbędziesz się kolejnych 19%
Ten jeden % zostanie żeby nudno nie było. :wink:



@rymianek, synu marnotrawny, zadomów się tu i nie pal więcej :)
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1442823
Dokładnie - nie grzesz ....zbyt często ...@rymianek...,koleżanka @sand.G też - brak wiary we własne możliwości...w dzisiejszych czasach grzech.....nawet ciężki...ale wysłuchamy,wyspowiadamy...damy azymut i rozgrzeszenie....
Zielona pani dobrze gada...więcej entuzjazmu...
Ostatnio zmieniony 03 sie 2015, 22:15 przez Tymon78, łącznie zmieniany 1 raz.
By sand.G
#1442869
Tja ja właśnie po rozgrzeszenie :bry a w ramach pokuty poczytałam już to i owo na forum i nabyłam zapasową e-fajeczkę, a nawet 2 na wszelki wypadek :) Fajnie, że jesteście. Naprawdę robicie tu świetną robotę. Wielkie dzięki.
Awatar użytkownika
By ATRIX
#1443454
Witam szanowne grono wapowiczów. Czytam Was od dawien dawna, aż w końcu postanowiłem przemówić.
E-palę "nałogowo" od dwóch lat, wcześniej jakieś tam próby, podchody i zaczepki były jednak rozchodziło się po kościach.
Z ostatnich sprzętów, przed aktualnym zakupem, miałem Vision Spiner II + ASPIRE ET-S BVC. Niestety, bateria zdała sprzęt i musiałem kupić coś nowego.
Od wczoraj posiadam na stanie iStick 50W, a dziś dotarł Subtank Plus. Pierwsze chmurki bardzo przyjemne i przyznam jest to inny poziom jak moje wcześniejsze zakupy :)
Jedyne co... moc liquidu. Mało mi głowy nie urwało jak zalałem moje 18mg :shock: Na wcześniejszym sprzęcie nawet były za słabe, teraz nie ma opcji wciągnąć 18mg, no nie da się choćbym chciał.
Na szczęście mam Was :) Szybki look na forum, skok do apteki po glicerynę i mogę palić. Oczywiście, kolejne liquidy nie będą miały mocy większej jak 12mg, bA! może i niżej.

Tak czy inaczej witam i pozdrawiam! :)
  • 1
  • 152
  • 153
  • 154
  • 155
  • 156
  • 205
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.