EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
Awatar użytkownika
By ep-poznan
#1279945
Więcej informacji w linku - http://www.esmokinginstitute.com/node/83
Mimo, że wielu z nas nie lubi grupy Chic to trzeba jednak przyznać, że robią dość dużo dla naszej społeczności :)
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1279965
Tefałen od dawna tak działa, w każdej dziedzinie prezentuje jedyny właściwy sposób na życie Polaków.

Tapatalk
Awatar użytkownika
By Morb1us
#1280004
edeptak pisze:Mimo, że wielu z nas nie lubi grupy Chic to trzeba jednak przyznać, że robią dość dużo dla naszej społeczności :)


Dla społeczności to raczej rykoszetem, głównie chodzi o zyski.

Chyba, ze masz na myśli "społeczność sprzedawców" ;)

Żeby nie było, że się czepiam to jestem ciekaw rozwiązania tej sprawy - mam serdecznie dość wysłuchiwania pseudo ekspertów, manipulowania opinią oraz tego całego szamba które produkuje TV...
Awatar użytkownika
By Tomba
#1280008
edeptak pisze:Więcej informacji w linku - http://www.esmokinginstitute.com/node/83
Mimo, że wielu z nas nie lubi grupy Chic to trzeba jednak przyznać, że robią dość dużo dla naszej społeczności :)


Dobre.
Wiesz, tu się nie ma co oszukiwać, że robią to przede wszystkim z uwagi na swój interes (podpisali się w swoim imieniu, a nie użytkowników e-p), ale zawsze fajnie jak ktoś, który ma kasę zrobi przy okazji coś dobrego dla innych.
Ostatnio zmieniony 22 sty 2015, 16:25 przez Tomba, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1280016
Bardzo dobry krok.. Był jeszcze chyba napis kiedyś w tvn, że glikol zabija albo może coś pomyliłem.

A co do "zysków". Ludzie opamiętajcie się. Każdy sprzedawca/producent dba o zyski. Nieistotne czy to chic czy inna uznana firma z forum.
Awatar użytkownika
By ep-poznan
#1280085
Morb1us pisze:Dla społeczności to raczej rykoszetem, głównie chodzi o zyski.

Sam mam focha na grupę chic, ale nie zmienia to faktu, że JAKO jedyni robią coś w kierunku globalnej walki z "debilizmem" medialnym. To już kolejna sprawa wytoczona mediom przez chic.
Wyobrażasz sobie zrobić zrzutę na forum by zdobyć fundusze na liczącego się prawnika? NO WAY!
Awatar użytkownika
By Kszywho
#1280148
SzamanDM pisze:Bardzo dobry krok.. Był jeszcze chyba napis kiedyś w tvn, że glikol zabija albo może coś pomyliłem.

A co do "zysków". Ludzie opamiętajcie się. Każdy sprzedawca/producent dba o zyski. Nieistotne czy to chic czy inna uznana firma z forum.


Zainteresuj się tematem całościowo, czyli przeczytaj te dwa udostępnione dokumenty :) Jest tam właśnie wzmianka o tym "zabijającym glikolu"
Awatar użytkownika
By StaryChemik
#1280359
Morb1us pisze:
edeptak pisze:Mimo, że wielu z nas nie lubi grupy Chic to trzeba jednak przyznać, że robią dość dużo dla naszej społeczności :)


Dla społeczności to raczej rykoszetem, głównie chodzi o zyski.

Chyba, ze masz na myśli "społeczność sprzedawców" ;)

Sorry, ale nie wytrzymałem. Piszesz totalne bzdury! W tej całej sprawie nie chodzi o pana Morb1usa, który akurat coś tam wie o e-fajkach. Nie chodzi też o innych użytkowników e-fajek, bo oni ich używają i wiedzą, co jest grane.
Chodzi o wszystkich tych, którzy wiedzę czerpią z TV. O palaczy, którzy rozmyślają czy nie warto się przestawić. I to w nich uderzają kretyństwa medialne.
I dlatego KAŻDA AKCJA tego typu ma sens, głęboki sens.
Więc do ciężkiego diabła nie wydziwiaj. A może spytam tak: co TY zrobiłeś dla tej społeczności, że tak lekko oceniasz innych?
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1280411
Kszywho pisze:
SzamanDM pisze:Bardzo dobry krok.. Był jeszcze chyba napis kiedyś w tvn, że glikol zabija albo może coś pomyliłem.

A co do "zysków". Ludzie opamiętajcie się. Każdy sprzedawca/producent dba o zyski. Nieistotne czy to chic czy inna uznana firma z forum.


Zainteresuj się tematem całościowo, czyli przeczytaj te dwa udostępnione dokumenty :) Jest tam właśnie wzmianka o tym "zabijającym glikolu"

Miałem wcześniej mało czasu. Przejrzałem tylko jeden dokument. Nadrobię. :)
Awatar użytkownika
By stacho
#1280462
StaryChemik pisze:...Chodzi o wszystkich tych, którzy wiedzę czerpią z TV. O palaczy, którzy rozmyślają czy nie warto się przestawić. I to w nich uderzają kretyństwa medialne.
I dlatego KAŻDA AKCJA tego typu ma sens, głęboki sens.
...

Masz 100% racji @SCh. Tylko spora część userów forum nie ocenia sytuacji przez to co chce się zrobić, tylko przez to czy to robią "nasi".

Mam nadzieję, że to jednak mniejszość.
By marek_k62
#1280879
mi dynda kto ma zysk! Ktoś musi go mieć bym ja mógł ejarać. To naczynia połączone. Aktualna "taniość" sprzętu, dodatków i zalewy sprawia, źe rynek się rozwija. Ale nie ma co się łudzić. Milowymi krokami zbliźa się chwila, gdy uregulowania prawne zmuszą do certyfikowania e-p rynku. Za tym pójdą ruch ceny. Wypadnie z rynku garaż i najtańszy ryż. Brak jednak podstaw to oakcyzowania sprawia (na dziś), że nadal powinno być dużo taniej (i zdrowiej) niż w anusie....
By reotem
#1320546
A jakby na każdej buteleczce liquidu był napis „ oglądanie TVN może powodować pypcia na języku, albo pod językiem
I co ? niech ktoś udowodni że nie może.
Albo „oglądanie TV powoduje raka dupy” i drobnym druczkiem: prawdopodobieństwo wynosi kwintylion (10 do potęgi 30 )

Taka to wolność dziennikarska – można pieprzyć głupoty i nie ponosić odpowiedzialności.

Dla przykładu kilka lat temu w Niemczech odnotowano zachorowania spowodowane bakteriami coli. Naukowcy szukali źródła, ale dziennikarze wyrwali się pierwsi – ogórki z Hiszpanii !!!. później się okazało, że to jakieś nasiona z Egiptu. Niestety głupota poszła w eter i szlag trafił całe warzywne rolnictwo od Portugalii po Rumunię i od Grecji po Szwecję. Oczywiście dziennikarzom się nic nie stało – bo przecież jest wolność pieprzenia bez sensu.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.