EPF

Awatar użytkownika
By Mauri
Jak przewieść e-papierosa w samolocie. Chodzi mi o bagaż podręczny, bo innego nie będę miała. Czy z tym mogą być jakieś kłopoty, bo obawiam się, że będą :?
Awatar użytkownika
By sq8shq
z samym e-papierosem problemow byc nie powinno -> znajomy lata do londynu srednio 2x w miesiacu i jakos nie ma problemu z wozeniem samego e-p. Problemy moga byc z przewozem liquidu (mysle ze moga sie przyczepic do plynnej sybstancji, blizje nieokreslonego przeznaczenia....)
Awatar użytkownika
By pudelek
Z wlasnego doswiadczenia - z e-papierosem nie ma najmniejszego problemu. No chyba, ze trafisz na sluzbiste, ale przewozilem juz pare razy i nigdy nic nie bylo.

Co do plynu, to inna sprawa, bardziej zwiazana z przepisami IATA, czyli ze nie wolno przewozic wiecej niz 100ml zadnych plynow w bagazu podrecznym. Jesli masz 20ml np., to powinno przejsc, ale musisz wlozyc buteleczke do torebki zylkowanej i okazac podczas odprawy. Czy sie przyczepia do tego, co to za plyn itd. zalezy, ale raczej nie powinni...

Milej podrozy ;-)
Awatar użytkownika
By Mauri
Ja się dopiero w lipcu wybieram, ale dziś zabukowałam bilet i zaczęłam się zastanawiać :wink: Zobaczę co z tym płynem da się zrobić, może po prostu wezmę worek napełnionych wkładów :wink:
By aka
Ja niedawno leciałem i w podręcznym bagażu miałem 2 e-papierosy, kartridże i liquid. Nie było żadnych problemów.
By agnieszka
Ja bardzo często latam, zawsze zabieram baterię liquidów, przynajmniej jedną ładowarką i papierosa skręconego + baterie + wkłady, wszystko w podręcznym, bo boję się, że zgubią mój bagaż i nie będę miała czego palić jak wyląduję :)
Przestałam się również przejmować obsługą i palę sobie spokojnie siedząc w fotelu, stosując metodę palenia bezdymnego (no, prawie bezdymnego, trochę mi dym uszami wychodzi ) ;)
By epalacze
nie powinno być żadnego problemu. zawsze jak latam to mam przy sobie efajki i cały zestaw. pale w samolocie bez żadnych przeszkód. raz mnie zaatakował steward i pokazałem mu oco chodzi - wyjaśniłem że to nie analog i nie było żadnego problemu.
Awatar użytkownika
By judge
a liquid? co z nim... w końcu to buteleczka z płynem :(
tak mi zabronili brać benzyny do zippo na pokład
Awatar użytkownika
By alder
ostatnio kazali mi wyjac benzyne zippo z glownego bagazu. mimo, ze wczesniej nie bylo problemu. kwestia jest taka, ze benzyna to benzyna i butelka jest nieco wieksza. ja lece za tydzien ale biore duzy bagaz wiec plyny wrzuce tam.
Awatar użytkownika
By E-JACK
elmacho pisze:Wybieram się wkrótce "za wielką wodę". Czy ktoś ma doświadczenia z e-paleniem w Lufthansie?

w Luftwaffe to bym uważał...pamiętasz co zrobili z Rokitą? ;)

Paliłem w KLM i spoko...ale oni sa baaardzo liberalni ...
By adse
Może trzeba założyć jakieś stowarzyszenie e-palaczy, żeby mówić jednym głosem:) I wysłać na przykład do wszystkich linii pytanie o e-papierosy w ich samolotach.
Interesujące jest, czy wiedzą o e-paleniu i coś mają przeciw, czy może zwyczajnie nie wiedzą (w takim przypadku są przeciw z samego założenia, tak jak większość nieuświadomionych).
Awatar użytkownika
By Mauri
adse pisze:Może trzeba założyć jakieś stowarzyszenie e-palaczy, żeby mówić jednym głosem:) I wysłać na przykład do wszystkich linii pytanie o e-papierosy w ich samolotach.
Interesujące jest, czy wiedzą o e-paleniu i coś mają przeciw, czy może zwyczajnie nie wiedzą (w takim przypadku są przeciw z samego założenia, tak jak większość nieuświadomionych).

Żeby wysłać zapytanie, nie trzeba zakładać stowarzyszenia :wink:
Natomiast jak nas zakazem obejmą całkowitym to jeno pozostanie nam rozwiąaanie Duńskich palaczy powielić :twisted:
By adse
Nie trzeba stowarzyszenia, ale jednak poważniej się traktuje zorganizowaną grupę, szczególnie przy takich niewygodnych pytaniach :)
W takiej grupie, jak jest duża, to może się trafić i prawnik, i dziennikarz, i nie wiadomo kto jeszcze.... ryzykowne jest olanie sobie takich zapytań ;)
Awatar użytkownika
By elmacho
E-JACK pisze:w Luftwaffe to bym uważał...pamiętasz co zrobili z Rokitą? ;) ...

Nie mam kapelusza - może mnie oszczędzą :D
No i żadnej "Nelly" ze mną nie będzie ! :D
Awatar użytkownika
By sharky
Pozwólcie, że odświeże temat.

Miał ktoś nowe doświadczenia z samolotami?
Czy naprawdę nie ma żadnych problemów z przewozem?

Chodzi o to, że planuję wybrać się kiedyś do Hiszpanii przez Niemcy,
domyślam się, że w Niemczech nie spotkałyby mnie żadne problemy
za to spotkałem się w Hiszpanii z sytuacją, że nie wiedziano gdzie znajduje
się Gdańsk :zakrecony
a nie chciałbym stracić swojej e-fajki/liquidu
Awatar użytkownika
By Mauri
Mi się przyczepili różnych rzeczy, zależy w którą stronę leciałam :zakrecony W Polsce przeszkadzał im obcinacz do paznokci, a w Niemczech krem do twarzy. E-p. i liquidu nikt się nie czepiał :D
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
JOYTECH EGO AIO PROBLEM

Witam mam problem z modelem ego aio. Mianowicie, p[…]

Atomizer Volish view

KUpiłem dzisiaj Volisha View. Nie moge odkrecic at[…]

Aromaty ze sklepu Vapelab.pl

Chciałbym zapytać czy ktoś kupował w tym sklepie […]