EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By H4NGM4N
#1926662
Witam
Zakupiłem wczoraj Geekvape B100 wraz z montowaną grzałką 0,15 oraz 0,4 w zestawie. Po zakupie wróciłem do domu i zalałem zbiornik liquid'em (20mg/ml) i zamiast odczekać 5 minut jak wskazane było na instrukcji zacząłem zaciągać się po 2 minucie od zalania - pierwszą spaliłem na własne życzenie. Gdy wymieniłem na drugą która była dołączona do zestawu to przepaliła się od razu mimo, że odczekałem pół godziny oraz zalałem zbiornik do odpowiedniej ilości. Dzisiaj postanowiłem kupić 2 oddzielne grzałki (0,2 ohm) do tego modelu i ta sama sytuacja, odczekałem z 20 minut po zalaniu (zakropliłem wtedy grzałkę soczyście i nie żałowałem wlewając do zbiornika) - spalona na start ale wziąłem pod uwagę, że mogą być na dzień dobry przepalone mimo stosowania się do instrukcji czy tutoriali. Druga natomiast (stosując się tego samego sposobu) chwilę podziała ale z kolejnym buchem liquid tracił swój smak i za którymś razem zaczęło walić spaloną grzałką. Postanowiłem, że drugi raz kupię z 2 grzałki (0,2 ohm) z myślą że może coś nie tak robię ale ta sama akcja co poprzednio - chwilę podziała i smród spalenizny z ustnika. W każdym wariancie podawałem minimalną/średnią moc dla danej grzałki, nie wiem czy to ja coś robię źle czy wina leży w urządzeniu.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.