EPF
Kompaktowe e-papierosy z wymiennymi wkładami/grzałkami do codziennego użytku.
By BocianDos
#1926478
Obrazek

VOOPOO Doric Galaxy Kit to nowe urządzenie tego producenta, mocno wyróżniające się na tle innych PODów. Konstrukcje możemy znać z urządzenia Aspire Vilter Pro. Sprawdźmy, czy może nas czymś zaskoczyć.

Obrazek

Wygląd i budowa
Mamy tutaj do czynienia z małym lekkim i dyskretnym podem, który za pomocą magnesów możemy przyłączyć do powerbanka. Dzięki temu jesteśmy w stanie naładować urządzenie praktycznie wszędzie. Całość wykonana jest głównie ze stopu aluminium, co sprawia, że zestaw jest zarówno lekki jak i wytrzymały. Mamy tutaj do czynienia z wkładami MTL, czyli zaciąganie usta-płuca. Naśladuje sposób zaciągania podczas palenia papierosów analogowych i podgrzewaczy tytoniu.

Obrazek

Stan naładowania baterii power banka sprawdzimy dzięki czterem diodom, a poda dzięki wielokolorowej diodzie. Do dyspozycji mamy też bawełniane ustniki, które mogą pomóc nam łatwiej przerzucić się z podgrzewaczy tytoniu lub analogowych papierosów.

Obrazek

Bateria i wydajność
Pojemność akumulatora samego poda może i nie zachwyca, jest to zaledwie 500mah, aczkolwiek w połączeniu z power bankiem, który tej pojemności ma już 1800mah, daje nam to aż 2300mah łącznej pojemności, a przez niskie zużycie mocy możemy praktycznie zapomnieć o istnieniu ładowarki.

Obrazek

Producent deklaruje do 100 godzin palenia urządzenia razem z power bankiem. Co istotne, pod sam w sobie też posiada USB-C i możemy go naładować bez konieczności noszenia ze sobą power banka. O tym szczególe niestety zapomniano w wyżej wspomnianym vilterze. Poza tym są to urządzenia bardzo podobne do siebie, można powiedzieć, że dostaliśmy ewolucje, ale nie rewolucje.

Obrazek

Kolorystyka

Obrazek

Specyfikacja

Obrazek

Obrazek
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.