EPF
Kompaktowe e-papierosy z wymiennymi wkładami/grzałkami do codziennego użytku.
Awatar użytkownika
By Xiamea
#1926254
Obrazek
Teslacigs to producent, o którym od dłuższego czasu jest dość cicho. Twórca zasłynął głównie z serii urządzeń w typie punk. Jakiś czas temu pojawił się nowy e-papieros, który być może jest zapowiedzią reaktywacji serii, a jest nim Teslacigs Punk Pod 2.
Teslacigs Punk Pod 2 to zwykły pod, który zasilany jest wbudowanym akumulatorem o pojemności 800 mAh, więc sporo jak na tak małe urządzenie. W ostatnim czasie coraz bardziej popularny jest nowy kształt e-papierosa. W jego kanony piękna wkradła się już pierwsza wersja Teslacigs Punk Pod Kit. Na szczęście producent pozostał wierny pierwotnej wersji kształtu. Aktualna wersja wyposażona w oświetlenie RGB (dla ozdoby) oraz diody informujące o poziomie naładowania akumulatora.
Pod ma bardzo ładny design, który może wpaść w oko wielu potencjalnym użytkownikom. Dodatkowo wersje kolorystyczne przykuwają uwagę, mimo że jest ich tylko cztery.
Obrazek
Producent proponuje dwa wkłady do wyboru. Są to 0.6Ω bądź 0.8Ω. Oba wyposażone w nowoczesną technologię, która zapewnia lepsze uderzenie smaku oraz o 50% dłuższą żywotność grzałki. Wkłady zalewane od dołu niestety, co może wpływać na ich szczelność, mimo że producent twierdzi inaczej.
Regulacja przepływu powietrza wykonana w formie suwaka, więc umożliwia precyzyjne ustawienie ilości powietrza.
Pod oczywiście wyposażony w zabezpieczenia między innymi przed: zwarciem przegrzaniem, nadmiernym rozładowaniem czy przeładowaniem.

Podsumowanie
Teslacigs Punk Pod 2 to urządzenie, które wpasowuje się w obecne kanony piękna i wymagań użytkowników. Niewielkie gabaryty, spory akumulator, automatyczne zaciąganie to wszystko, czego trzeba do zwykłego zabicia głodu nikotynowego.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.