EPF
Kompaktowe e-papierosy z wymiennymi wkładami/grzałkami do codziennego użytku.
By BocianDos
#1926239
Obrazek

Znany producent oxva nie stoi w miejscu i ciągle wymyśla nowe, innowacyjne rozwiązania, które zmieniają rynek elektronicznych papierosów. W tym artykule przyjrzymy się nowemu urządzeniu serii XLIM SE, które prezentuje bardzo ciekawe rozwiązania ułatwiające obsługę osobom niedowidzącym.

Obrazek

Wygląd i budowa
Urządzenie posiada znany dla tego producenta kształt, który bardzo wygodnie leży w dłoni. Jeśli coś działa to, po co to zmieniać. Nowością jest, wykończenie poda w stylu przypominający włókno węglowe. Całość wykonana jest ze stopu aluminium, które zapewnia doskonałą wytrzymałość, ale też niską wagę urządzenia. Uwagę przyciągają też otwory na froncie urządzenia, które okazują się być głośnikiem, do którego przejdziemy później. Mamy tutaj też pasek RGB sygnalizujący stan naładowania baterii znany z urządzenia XLIM PRO.

Obrazek

Moc i wydajność
Nowa odsłona XLIM SE wydajnościowo też bardzo mocno przypomina wersję pro. Mamy tutaj baterię 1000mah oraz regulację mocy w zakresie od 5 do aż 30W. Moc regulujemy dwoma przyciskami + i – co ma prawdopodobnie ułatwić obsługę osobom niedowidzącym. Urządzenie nie posiada ekranu, ale zamiast tego mamy największą innowację, do której teraz przejdziemy.

Obrazek

Obrazek

Technologia transmisji głosu
Dzięki tej technologii urządzenie jest w stanie przekazać nam wszystkie najważniejsze informacje, w formie głosowej zamiast standardowego ekranu. Urządzenie zakomunikuje nas o poziomie baterii, rodzaju wkładu, który zamontujemy, ustawionej mocy urządzenia czy chociażby błędach z wykryciem wkładu. Rozwiązanie to na pewno docenią osoby niedowidzące lub słabowidzące, dla których bardzo trudno jest dostrzec jakiekolwiek informacje na standardowym małym ekranie stosowanym w podach. Grupa odbiorców jest dosyć duża, będą to zarówno osoby z niepełnosprawnością wzroku, osoby starsze, które normalnie musiały zakładać okulary, żeby odczytać cokolwiek z ekranu, jak i zwykli „gadżeciarze” dla których będzie to coś nowego i wartego uwagi.

Kolorystyka

Obrazek

Specyfikacja

Obrazek
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.