EPF
Kompaktowe e-papierosy z wymiennymi wkładami/grzałkami do codziennego użytku.
Awatar użytkownika
By Xiamea
#1926175
Obrazek
Oxva Xlim SQ Pro to kolejny pod z serii Xlim, ale wyróżnia się kilkoma ciekawymi aspektami. Producent stawia na jakość od pierwszego urządzenia i trzeba sprawdzić czy i tym razem jest tu na pierwszym miejscu zachowany wysoki poziom.
Oxva Xlim SQ Pro to pod o naprawdę niewielkich rozmiarach oraz wadze 88g. Tak małe gabaryty, ale skrywają w sobie aż 1200 mAh, co stanowi naprawdę sporo. Maksymalna moc urządzenia to 30W. Więcej o specyfikacjach technicznych lub kolorystyce przeczytacie tutaj.

Pod prezentuje się naprawdę porządnie i elegancko. Wygodnie leży w ręce i sprawia wrażenie, że użyte materiały do produkcji są naprawdę trwałe. Od boku, nad portem ładowania jest niewielki przycisk, który służy do włączenia/wyłączenia urządzenia, regulacji mocy czy też poruszania się po menu. Niewielki, kolorowy ekran jest czytelny i przyjemny dla oka. Miłym zaskoczeniem jest możliwość wyboru motywu wyświetlacza. Oxva Xlim SQ Pro wyposażona jest w dwa tryby pracy. Smart, w którym pod sam dobiera moc do wkładu, więc dobra opcja dla nowych użytkowników oraz power, gdzie posiadacz sam musi dobrać odpowiednią ilość wat. Pod drugiej stronie urządzenia jest niewielka regulacja przepływu powietrza, która faktycznie w tym urządzeniu jest odczuwalna.
Obrazek
Obrazek
Pojemność akumulatora jest duża i faktycznie bez problemu wytrzymuje u mnie dwa dni. Moim zdaniem to świetny wynik przy mojej częstotliwości sięgania po e-papierosa. Ładuje się bardzo szybko. Tak jak producent obiecał 45 minut wystarczy do pełnego naładowania. Poda można używać podczas ładowania, co dla niektórych jest ważnym aspektem.

Wkłady, z których ja korzystam to 0.6Ω oraz 0.8Ω z górnym wypełnieniem. Muszę przyznać, że pozytywne opinie o tych wkładach nie są zakłamane. Smak w obu wkładach jest naprawdę na wysokim poziomie. Nie wyciekają, nie plują liquidem. Jedyny minus to, że uszczelka do wlewania płynu jest dość mała i cienka i faktycznie może być nieraz problem, co by ją wyjąć, ale myślę, że to kwestia przyzwyczajenia. Dla mnie faworytem we wkładach jest 0.8Ω ze względu na niewielkie zużycie liquidu.
Warto wspomnieć też o szerokiej kompatybilności wkładów, którą pięknie przedstawia poniższa grafika.
Obrazek
Podsumowanie
Oxva Xlim SQ Pro to dla mnie miłe zaskoczenie. Tak małe urządzenie skrywa w sobie duży akumulator i daje sporo przyjemności z użytkowania. Dobry smak, spora żywotność wkładów, duża ich dostępność oraz ciekawa elektronika urządzenia sprawia, że na pewno sprosta oczekiwaniom osób, które są wymagające w kwestii e-papierosów.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.