EPF
Jesteś nowy na forum i nie wiesz jak się po nim poruszać? Zapytaj!
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Revamp
#1925735
Cześć, chciałem zapytać i się poradzić was z wyborem grzałki (nie gotowych, tylko takich ktore samemu się wkręca itp). Jestem nowicjuszem w tych sprawach ponieważ pierwszy raz jestem użytkownikiem góry rtda, przed tem miałem góry do których wsadzało się gotowe grzałki. Mam góre hellvape helheim S, i chce sobie do niej kupić grzałki, (nie druty bo nie jestem gotowy na kręcenie ich jeszcze tylko takie już zrobione z sklepu) i żeby te grzałki oddawały pelny smak i można było sobie palić na dużych watach np 150-180, bo mam legend 2 classic i on jest do 200 wat, i po prostu chciałem sobie dopasować odpowiednie grzałki do tej góry i żebym mógł palić na takich watach. Z góry dzięki za pomoc mam nadzieje że ktoś doświadczony doradzi mi dobrze.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.