EPF
Dział o bazach (PG/VG), shotach i solach.
Awatar użytkownika
By Xiamea
#1925394
Obrazek
Jakiś czas temu na polskim rynku pojawił się Tab Shot. Wiele osób podchodzi do niego bardzo ostrożnie, ale czy jest się czego bać? Czym jest i jak go używać dowiecie się poniżej.
Tab Shot to tabletka nikotynowa, a konkretnie tabletka soli nikotynowej o mocy 200mg. Produkt posiada akcyzę, więc jest w pełni legalny. Producentem tego rozwiązania jest Elite Lab, a na stronie tego producenta można znaleźć wiele informacji na temat produkcji i spełnionych norm ich produktów. A skoro o produkcji mowa, to warto wspomnieć, że do wytworzenia Tab Shota używa się bardzo wysokiej jakości nikotyny. Sto procent czystości, co bardzo pozytywnie wpływa na smak naszego e-płynu. Zresztą ten sam podmiot odpowiedzialny jest za płyny Shapes Of Vape, które są bardzo świeże na rynku, a sam producent słynie z wysokiej jakości, co można zauważyć po wcześniejszych seriach płynów.
Tab Shota należy rozmieszać z 1ml wody. I właśnie tutaj zaczynają się wątpliwości sporej grupy ludzi. Czy woda w liquidzie/premixie/longfillu to dobry pomysł? Sprawa wygląda następująco. Woda swego czasu była bardzo popularnym składnikiem płynów do e-papierosa jako rozcieńczacz. Oczywiście nie należy dolewać ogromnej jej ilości ze względu na możliwość utraty smaku czy po prostu niepożądanych właściwości płynu, gdy stanie się on zbyt rzadki. Warto również zastanowić się nad użyciem wody przefiltrowanej, bo jak wiadomo woda w kranie posiada metale ciężkie w swoim składzie.
Obrazek
Na opakowaniu Tab Shota znajdziemy bez problemu instrukcję wraz z tabelką odnośnie mocy, jaką otrzymamy po zmieszaniu. W kartoniku jest butelka wraz z tabletką oraz niezbędna strzykawka.

Własne przemyślenia
Użycie jest bardzo proste i wraz z instrukcją każdy powinien bez problemu sobie z tym poradzić.
Osobiście podeszłam do tego produktu ze sporą dozą zaciekawienia. Jak to tak tabletka z wodą rozmieszana i zmieszana z płynem do e-papierosa będzie okej? Z początku poczytałam o tym i faktycznie woda bez problemu zmiesza się z glikolem i gliceryną. Płyn po dodaniu dwóch Tab Shotów nie rozrzedził się tak, żeby to było faktycznie odczuwalne oraz zauważalne. Jeśli chodzi o smak to również nie zauważyłam, by był on zmieniony. Ponadto sól nikotynowa zachowała swoje właściwości i czuć jej działanie.

Podsumowanie
Tab Shoty to wyrób, który nie jest zbyt długo na rynku, ale stanowi bardzo ciekawą alternatywę dla osób lubiących sól nikotynową. Jest w pełni legalny, dostępny w o połowie niższej cenie niż standardowy shot, a samo użycie naprawdę nie jest skomplikowane. W dodatku zachowuje wszystkie właściwości normalnego shota soli nikotynowej. Oczywiście podczas mieszania należy być ostrożnym i dostosować się do zaleceń i instrukcji producenta, które znajdują się na opakowaniu.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.