EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By Tony_Wapuje
#1924929
Smok Novo Bar B600 to urządzenie jednorazowe skierowane do szerokiej grupy odbiorców. Produktów tego typu było już sporo, jednak nadal cieszą się dużą popularnością. Czym na tle innych pozycji wyróżnia się B600 i czy ma szanse na wybicie się spośród sporej konkurencji ?

Wygląd

Obrazek

Smok Novo Bar B600 to kompaktowe maleństwo. Nowe urządzenie smoka jest tak naprawdę definicją określenia kompakt. Niewielki rozmiar idealnie sprawdzi się w przypadku tej klasy produktu.

Obrazek

Sprzęt posiada wbudowaną baterię o pojemności 500 mAh. Producent zakłada, że wystarczy ona na około 600 zaciągnięć, co sygnalizuje sama nazwa B600. Patrząc na naprawdę niewielki rozmiar, ilość ta jest jak najbardziej zadowalająca.

Obrazek

Meshowy zespół grzewczy zamontowany we wnętrzu, zadba o jeszcze lepsze oddanie smaku. Spalenie konstrukcji grzewczej nie będzie możliwe dzięki automatycznemu limitowi zaciągnięcia do 10 sekund.

Obrazek

Na spodzie Smok Novo Bar B600 posiada lampkę led informującą nas o tym, co obecnie dzieje się z urządzeniem. Kolejno 2 mignięcia to zbyt długie zaciągnięcie, a 10 mignięć to zbyt niski woltaż. Lampka będzie także ciągle zapalona przy prawidłowym zaciągnięciu.

Smaki

Obrazek
Najważniejszy w tej klasie produktu jest szeroki wybór przeróżnych smaków. Smok Novo Bar B600 spełnia to zadanie, a dostaniemy go w 15 różnych wariantach kolorystycznie-smakowych.

Obrazek
Znajdziemy tutaj wszelakie opcje. Pojawią się napoje takie jak różowa lemoniada bądź klasyczny energetyk. Owoce leśne, tropikalne lub sadowe. W gamie smaków nie zabrakło także pozycji dla fanów deserów, mianowicie truskawka z wanilią, której chętnie spróbuję. Podsumowując, jest w czym wybierać.

Wnioski

Jednorazowy Smok z oznaczeniem B600 to kolejne urządzenie w swojej klasie. Rynek jednorazówek jest praktycznie tak duży, jak rynek urządzeń typu Pod. Czy B600 ma szanse przebić się na tle konkurencji ? Moim zdaniem jak najbardziej. Głównymi czynnikami będą: niewiarygodnie mały rozmiar, meshowy zespół grzewczy oraz szeroka gama smakowa.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.